Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co słychać gminie Narewka

Narewka gmina Narewka

5635 odpowiedzi w tym temacie

#5541 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 15:49

Ale sprawa mobbingu w Cegiełkach dalej nie załatwiona...

O, matko, to wy tam w cegiełkach znacie takie trudne słowa?

#5542 ~Lew z Lewkowa~

~Lew z Lewkowa~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:30

O, matko, to wy tam w cegiełkach znacie takie trudne słowa?

Nie, w cegiełkach takich słów nie znają. W Cegiełkach rządzi fala. Dotyka głównie miejscowych. Zamiejscowi członkowie to lepsza kasta.

#5543 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 20:23

A co jeszcze? Pochwal naszą władzę, zwykli mieszkańcy nie zachodzą na sesje, zaś widzą, to, co widzą, czyli,jak  na razie, tylko ławeczki.

No jak to co jeszcze nowego? Już prawie wszyscy pracownicy w gminie wylecieli, zrezygnowali, albo zostali zdegradowani, a na ich miejscach nowi, a to jeszcze nie koniec. Nowa księgowa, nowa kadrowa, nowa sprzątaczka, nowa sekretarka, nowy geodeta, nowa redaktor gazetki, nowe osoby w innych działach. Nowy dyrektor GOK, ny kierownik OEE. Prawdziwa rewolucja. Nawet w Lasach Państwowych nowy Nadleśniczy - chyba wzór z wójta biorą. Tyle nowych osób może oznaczac tylko jedno. Nowa jakość obsługi :)

#5544 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 22:40

No jak to co jeszcze nowego? Już prawie wszyscy pracownicy w gminie wylecieli, zrezygnowali, albo zostali zdegradowani, a na ich miejscach nowi, a to jeszcze nie koniec. Nowa księgowa, nowa kadrowa, nowa sprzątaczka, nowa sekretarka, nowy geodeta, nowa redaktor gazetki, nowe osoby w innych działach. Nowy dyrektor GOK, ny kierownik OEE. Prawdziwa rewolucja. Nawet w Lasach Państwowych nowy Nadleśniczy - chyba wzór z wójta biorą. Tyle nowych osób może oznaczac tylko jedno. Nowa jakość obsługi :)

No i ekstra !
Niech żyje wolność!

#5545 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 23:18

No i ekstra !
Niech żyje wolność!

A stara ekipa poszła do domu...

Kiedyś było takie powodzenie: Co to jest komunizm? - to jak jeden człowiek wykorzystuje drugiego człowieka. A co to jest socjalizm? - odwrotnie.

I tak jest tutaj w naszej gminie, te zmiany nie mają właściwie żadnego znaczenia.

#5546 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 05:33

No i ekstra !
Niech żyje wolność!

Chyba masz na myśli anarchię? Nie zmienia się koni podczas przeprawy przez rzekę - czy jakoś tak.... Ale  jak się bierze przykład z samej góry, to trudno się dziwić.

#5547 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 06:36

Te konie o których mówisz powinny pójść na zbity pysk na drugi dzień po wyborach razem z szefem i tak dostały szanse tylko jak nie potrafiły jej wykorzystać to ich problem ich guru da im robotę jak mówią mierny wierny ale bierny i takie to konie były. To nie czasy komuny.

#5548 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 06:40

Mówisz o koniach kobieta która całe życie przerobiła w gminie będąc zaraz po naczelniku zarządzając finansami po 30 kilku latach nie potrafi podać ile szef wywalił kasy np. NA CEERYFIJATU Dyplony nie wspomnę już o oee. Już dawno powinna pożegnać się ze cieplutkim krzesełkiem. I takich osób jes więcej. Szkoda gadania.

#5549 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 11:43

umarł król - niech żyje król!

#5550 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 11:50

Chyba raczej "Zapomniał byczek jak cielęciem był!" lepiej by pasowało do sytuacji. Jak to brzydko wspiąć się na barkach ludu tylko po to, by będąc tam wysoko, przestać zauważać tych na dole. Ale cóż, prawdą jest także, że "Im wyzej siedzisz, tym niżej spadasz". Na tym świecie nic nie ginie.

#5551 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 15:20

Oj to partyjny beton czy przedsiębiorca ktory chce być pępkiem gminy czy nawet powiatu albo i lepiej...?

#5552 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 23:21

Oj to partyjny beton czy przedsiębiorca ktory chce być pępkiem gminy czy nawet powiatu albo i lepiej...?

o, o, coś w tym jest

#5553 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 11:20

Mam pytanie do praktycznych użytkowników mobilnego internetu w Narewce. W której sieci śmiga najszybciej i nie zawodzi? Pracownik w Plusie odradził mi zawieranie umowy z nimi, ponieważ internet bardzo często się u nich zawiesza i jest dużo reklamacji.  Pochwalcie operatora z sieci którego korzystacie, jeżeli rzeczywiście jest za co. Z góry dziękuję.

#5554 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 15:07

Mam pytanie do praktycznych użytkowników mobilnego internetu w Narewce. W której sieci śmiga najszybciej i nie zawodzi? Pracownik w Plusie odradził mi zawieranie umowy z nimi, ponieważ internet bardzo często się u nich zawiesza i jest dużo reklamacji.  Pochwalcie operatora z sieci którego korzystacie, jeżeli rzeczywiście jest za co. Z góry dziękuję. 

w narewce o okolicach tylko plus

#5555 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 15:58

w narewce o okolicach tylko plus

To dziwne, pracownik Plusa  osobiście w salonie odradzał mi zakup internetu mobilnego w ich sieci.

#5556 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 22:28

Orange. Pomimo wszystko, choć szału nie ma.

#5557 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 05:53

To dziwne, pracownik Plusa  osobiście w salonie odradzał mi zakup internetu mobilnego w ich sieci.

tak, tylko gdzie ten pracownik plusa mieszka . mam plusa od jakieś 5 - 6 lat i jestem zadowolony, jak Ci coś nie czai to nie zawracaj gitary

#5558 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 07:08

To wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz i jak są rozmieszczone nadajniki. Pamiętaj, że Orange i T-mobile korzystają z tych samych. Jak nie wiesz, to skorzystaj ze strony mapabts.pl.
Druga rzecz to jak dużo korzystasz z internetu? Obecnie najwięcej w niskiej cenie daje Njumobile - za 29 zł 40GB, po pół roku 80 GB, po roku 100 GB, a po 2 latach 120 GB.
Najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie znajomego o zaprezentowanie działania w Twojej okolicy.
Ważne też jest to, czy korzystasz tylko w domu, czy też korzystasz w terenie. W domu lepsze są routery mobilne z antenami (są silniejsze), a jeżeli zmieniasz położenie, to routery typowo mobilne.
Ostatnie - nie słuchaj podpowiedzi typu "Plus często zrywa połączenie". Bzdura! Sieć nie zrywa połączenie. To badziewiaste routery zrywają połączenia. Kupuj dobre, sprawdzone routery.

#5559 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 08:40

Dziękuję za odpowiedzi. Pomyślę. W chwili obecnej, dzięki podpowiedzi znajomego informatyka, mam internet w laptopie za pośrednictwem telefonu, na razie doskonale się sprawdza.,

#5560 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 21:38

A co jeszcze? Pochwal naszą władzę, zwykli mieszkańcy nie zachodzą na sesje, zaś widzą, to, co widzą, czyli,jak na razie, tylko ławeczki.

To ich problem. Nie zachodzą ok, niech oglądają w necie, ale jeśli ani jedno ani drugie to zwyczajne ignoranctwo jeśli bierzecie się za dyskusję.
Trzeba wiedzieć o czym się mówi, a nie wiedzieć zero a mieć się za ekspertów- jasne ? eksperci ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narewka, gmina Narewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych