Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co słychać gminie Narewka

Narewka gmina Narewka

5623 odpowiedzi w tym temacie

#5241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 18:52

Walerianke proponuję

#5242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 19:50

.
A Ty kim jesteś? Potrafisz się podpisać pod tym co piszesz? Napewno nie świętą krową? A kim?

Nie widzę twojego imienia i nazwiska, skąd więc to pytanie ?
Ja tylko grzecznie pytam :)

#5243 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:55

Nie widzę twojego imienia i nazwiska, skąd więc to pytanie ?
Ja tylko grzecznie pytam :)

Ja nikogo nie osądzam.. nikogo

#5244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 23:00

To po co te nerwy? Możemy rozmawiać, nawet jeśli się różnimy. Pokażmy klasę, nawet wówczas gdy jest nerwowo.

#5245 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 00:29

Faktycznie, przepraszam za brak precyzji. Krystyna, ale chyba coś widocznie tobie niewygodnego znowu przemilczałaś. Kontakt z Białowieżą pozostał mimo przeprowadzki do Hajnówki. To wszystko nic nie zmienia bo duża część naszych duchownych mieszka poza gminą i tymi swoimi dojazdami narażają szczególnie starsze osoby na duże niebezpieczeństwo! Zachorowanie na koronowirusa w późnym wieku to niemal wyrok.

Z Białowieży nikt nie dojeżdża, ponieważ tam nie mieszka. Znowu kłamiesz i mącisz. Wstyd!

#5246 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 00:29

Faktycznie, przepraszam za brak precyzji. Krystyna, ale chyba coś widocznie tobie niewygodnego znowu przemilczałaś. Kontakt z Białowieżą pozostał mimo przeprowadzki do Hajnówki. To wszystko nic nie zmienia bo duża część naszych duchownych mieszka poza gminą i tymi swoimi dojazdami narażają szczególnie starsze osoby na duże niebezpieczeństwo! Zachorowanie na koronowirusa w późnym wieku to niemal wyrok.

Z Białowieży nikt nie dojeżdża, ponieważ tam nie mieszka. Znowu kłamiesz i mącisz. Wstyd!

#5247 ~św. Piotr~

~św. Piotr~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 10:41

Nie narzekajcie na duchownych.A kto was potraktuje wodą święconą jak łapniecie wirusa? :lol:

#5248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 21:34

W Hajnówce pierwszy przypadek. Może czas pomyśleć o swoim i swoich bliskich bezpieczeństwie, a nie bić się na wyzwiska?

#5249 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 06:26

A gdzie mają mieszkać, jak nie ma warunków. A ilu mieszkańców gminy pracuje i dojeżdża do innych gmin. To już tobie nie przeszkadza? Oni wg twojej oceny nie narażają starszych i innych? Opanuj się i nie grzesz.

#5250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:08

Jak agroturystyka wynajmuje pokoje na kiektorych podwórkach pełno rejestracji warszawskich albo białoruskich mają dyspensę czy jak chyba jest zakaz wynajmowania?

Rejestracji białoruskich pełne podwórko.

#5251 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 15:10

Ale chyba Białorusini nie przyjechali na wypoczynek tylko legalnie pracują, np. w Pronarze. I muszą gdzieś mieszkać. Ludzie, opanujcie się!

#5252 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 21:54

Co się dzieje w naszej gminie ? Od 26.03 głucho na stronach, może wójtowi i urzędnikom wszystko jedno, ale mi nie !
Oczekuję, że będę poinformowana jaka jest sytuacja z pandemią w gminie i powiecie - to chyba nie jest trudne ?
Po to jest np.fanpage.
Kraina szczęśliwości? Nic się nie dzieje ?

#5253 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 06:04

Co się dzieje w naszej gminie ? Od 26.03 głucho na stronach, może wójtowi i urzędnikom wszystko jedno, ale mi nie !
Oczekuję, że będę poinformowana jaka jest sytuacja z pandemią w gminie i powiecie - to chyba nie jest trudne ?
Po to jest np.fanpage.

Oczekuj dalej księżniczko!

#5254 ~Wania~

~Wania~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 08:21

A gdzie mają mieszkać, jak nie ma warunków. A ilu mieszkańców gminy pracuje i dojeżdża do innych gmin. To już tobie nie przeszkadza? Oni wg twojej oceny nie narażają starszych i innych? Opanuj się i nie grzesz.

Z tymi warunkami to nie ma co przesadzać. One były jak u 90% parafian.

#5255 ~JAN~

~JAN~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 08:31

Brawo Wania, trafna uwaga !

Zagiąłeś !

Były jak u 90 % parafian. Nie jeden parafianin Siemianówki marzył, marzy o takich warunkach jakie były. Było bez rozpusty ale przyzwoicie i do zamieszkania od zaraz na dobrym poziomie.

#5256 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:35

Pozdrawiam mieszkańców gminy dużo zdrówka i wytrwałości i mniej jadu.

#5257 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:50

Zagiąłeś !

Były jak u 90 % parafian. Nie jeden parafianin Siemianówki marzył, marzy o takich warunkach jakie były. Było bez rozpusty ale przyzwoicie i do zamieszkania od zaraz na dobrym poziomie.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, piszesz o warunkach, jakie były u byłego baciuszki? One były skandaliczne! Miałam przyjemność kilkakrotnie być w kancelarii parafialnej - malutka, zagracona klitka, wstyd i ubóstwo! Jeżeli ty, jako parafianin, uważasz, że to były warunki ok w XXI wieku, to tylko współczuć ci należy, że taki standard uważasz za przyzwoity.

#5258 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 12:04

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, piszesz o warunkach, jakie były u byłego baciuszki? One były skandaliczne! Miałam przyjemność kilkakrotnie być w kancelarii parafialnej - malutka, zagracona klitka, wstyd i ubóstwo! Jeżeli ty, jako parafianin, uważasz, że to były warunki ok w XXI wieku, to tylko współczuć ci należy, że taki standard uważasz za przyzwoity.

Ja też kilka razy byłem. Faktycznie, ikony i książki do kancelarii nie pasują, a barek i kanapa dla gości by się już nie zmieściła. Skoro jednak miałaś przyjemność z bycia w kancelarii,to chyba nie było tak źle?

#5259 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 12:36

Po to jest np.fanpage.

Ja też chciałbym wiedzieć ile osób na terenie gminy jest objętych kwarantanną. To chyba nie jest problem ?

#5260 ~Jerzyk~

~Jerzyk~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 12:43

Zagiąłeś !

Adrianku, to znowu ty?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narewka, gmina Narewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych