Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co słychać gminie Narewka

Narewka gmina Narewka

3806 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mikołaj~

~mikołaj~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 21:00

A u was tez chodź po wsiach wysłannicy po starszych osobach i proponują podwózkę do lokali. jak sie będzie głosowało na jedynego słusznego kandydata?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 06:23

O proszę odezwał sie jakiś obrońcę systemy no takich ludzi jest nie wiele i nie wypowiadaj sie za wszystkich to jest twój pogląd a taki jak ty nie będzie mówił kto być na jakim forum ty to se mozesz

Zamiast forum, proponuję lebiego poczytać słownik ortograficzny. Choćby na "tronie" lub chwilę przed snem jeśli w innych chwilach brak czasu. Jak widać "komuniści" są o niebo lepiej wykształceni przez komunę niż Ty przez demokrację.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 06:28

A u was tez chodź po wsiach wysłannicy po starszych osobach i proponują podwózkę do lokali. jak sie będzie głosowało na jedynego słusznego kandydata?

Bardzo proszę Mikołaju, napisz dokładnie z nazwiska kto i u kogo był proponując podwózkę na głosowanie na jakiego (z nazwiska) kandydata. Jeśli nie napiszesz, powiem wtedy że jesteś zwyczajnym .............. kłamcą, szują, wszą i elementem aspołecznym.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 16:57

Nie, u nas nie chodzili :)  - zobaczymy, jak będzie przed wyborami do Sejmu, mamy kilku kandydatów z gminy, a co! :) - może zadbają o wyborczą kiełbasę.Tym razem klasa robotnicza chce uczestniczyć w rządzeniu - np. fryzjerka z Narewki... Zobaczymy, jak wypadnie.

#25 ~mikołaj~

~mikołaj~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 20:56

Bardzo proszę Mikołaju, napisz dokładnie z nazwiska kto i u kogo był proponując podwózkę na głosowanie na jakiego (z nazwiska) kandydata. Jeśli nie napiszesz, powiem wtedy że jesteś zwyczajnym .............. kłamcą, szują, wszą i elementem aspołecznym.

szuja to może jesteś ty dobrze wiesz o czym mowie kto i na kogo i jaka podwozka. Postaram sie jak będzie dzień wyborów poświęcić troszkę swojego czasu i wtedy powiem kto i gdzie i kiedy kogo podwoził i czym. Bądz spokojna.

#26 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 21:07

W gminie Narewka kwitnie przedsiębiorczość pełną gębą w postaci przerzutu fajek przez granicę, a Siemianówka wiedzie w tym prym. 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 06:23

szuja to może jesteś ty dobrze wiesz o czym mowie kto i na kogo i jaka podwozka. Postaram sie jak będzie dzień wyborów poświęcić troszkę swojego czasu i wtedy powiem kto i gdzie i kiedy kogo podwoził i czym. Bądz spokojna.

Tak więc wszem i wobec ogłaszam że jesteś największy w gminie kłamca, wsza, szuja, pasożyt społeczny, łysa menda, warchoł i erosoman.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 07:02

To swoje ogłoszenie to możesz w buty wsadzić. Będziesz wyższa.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 13:36

W gminie Narewka kwitnie przedsiębiorczość pełną gębą w postaci przerzutu fajek przez granicę, a Siemianówka wiedzie w tym prym. 

Zazdrościsz czy się skarżysz bo nie rozumiem. Kwitnie, to i dobrze. Bandycki kraj z bandyckim rządem doprowadza do takiej sytuacji że jedni ludzie ryzykują wiezieniem żeby mieć na życie, a drudzy żeby móc zapalić, więc o co Ci chodzi?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 21:49

Tak więc wszem i wobec ogłaszam że jesteś największy w gminie kłamca, wsza, szuja, pasożyt społeczny, łysa menda, warchoł i erosoman.

ze tez takich ludzi takiego pokroju ta gmina trzyma prostactwo i nic więcej właśnie tylko tyle potrafią

#31 ~ani obrońca, ani z gminy~

~ani obrońca, ani z gminy~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 08:01

ze tez takich ludzi takiego pokroju ta gmina trzyma prostactwo i nic więcej właśnie tylko tyle potrafią

Jasne. Za to szczytem dobrego wychowania, erudycji i wyżyn intelektualnych jest łganie jak pies, konfabulacja i oczernianie kogoś, tylko dlatego że się go nie lubi, wypisując brednie sugerujące cytuję:

"A u was tez chodź po wsiach wysłannicy po starszych osobach i proponują podwózkę do lokali. jak sie będzie głosowało na jedynego słusznego kandydata?".

No ludzie ogarnijcie się trochę. Ja też może za tym panem nie przepadam, ale prędzej uwierzę w UFO nad Masiewem niż w takie brednie. Czy takie szkalowanie jest w porządku? Miał chłop szansę się przedstawić i napisać publicznie na forum kto, do kogo i w jakim celu chodził. Z imienia i nazwiska. Na pieprzenie kłamstw na forum odwagi starczyło ale na odrobinę odpowiedzialności już nie? Bo Internet daje anonimowość?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 12:52

A dlaczego sam/sama nie przedstawisz sie skoro tak do tego namawiasz? Najpierw zacznij od siebie a później od innych wymagaj

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 13:23

A dlaczego sam/sama nie przedstawisz sie skoro tak do tego namawiasz? Najpierw zacznij od siebie a później od innych wymagaj

Może dlatego że ja nie pomawiam nikogo??? Nie przyszło to przypadkiem do głowy?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 21:31

Ty kobieto skoro jesteś taja wspaniała i możesz wszystkich obrażać to przedstaw sie jak masz na imię ale mysle ze masz dojście i możesz ustalić kto to śmigał po starszych ludziach i namawiał żeby te twoje ufo nie spadło na twoja fryzurę . Bo ja wiem kogo wysłaliście i kto chodził. A jak będą wybory pani a...... Jak juz będę miał albo jakąś tv będzie miała nagranie tych dyliżansów który zwozi starszych ludzi na głosowanie to wtedy ogadamy. Ale ja proszę pani nie mówiłem i kogo chodzi a pani mówi że może jej też nie pasuje a jaki to kandydat?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 05:57

Ty kobieto skoro jesteś taja wspaniała i możesz wszystkich obrażać to przedstaw sie jak masz na imię ale mysle ze masz dojście i możesz ustalić kto to śmigał po starszych ludziach i namawiał żeby te twoje ufo nie spadło na twoja fryzurę . Bo ja wiem kogo wysłaliście i kto chodził. A jak będą wybory pani a...... Jak juz będę miał albo jakąś tv będzie miała nagranie tych dyliżansów który zwozi starszych ludzi na głosowanie to wtedy ogadamy. Ale ja proszę pani nie mówiłem i kogo chodzi a pani mówi że może jej też nie pasuje a jaki to kandydat?

Skoro już przeszliśmy na Ty, to skąd właściwie przyszło Ci do głowy że jestem kobietą, w dodatku pracującą w gminie??

Co do sensu Twojej wypowiedzi to niestety nie jest z Tobą najlepiej... Najlepiej byłoby wrócić do szkoły na kilka dodatkowych lekcji z j. polskiego, ale skoro to niemożliwe radzę jakąś formę samokształcenia. Internet nie zwalnia z gramatyki i ortografii.

Zważywszy też na to jaki poziom intelektualny reprezentujesz, kończę tą polemikę bo kłótnia z idiotą ma ona tyle sensu co gra z gołębiem w szachy: Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.

Tak więc jeśli wieczorem po odwalonej szychcie w pronarze, z umysłem umęczonym całodziennym dopasowywaniem śruby z nakrętką, wrócisz do domu i usiądziesz przed komputerem żeby posłać mi ciętą ripostę, nie obawiaj się już że znowu będę z Ciebie drwił. Wolę nie dyskutować z deb*lem, gdyż jak mówi przysłowie najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#36 ~wojt gminy nowosady~

~wojt gminy nowosady~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 16:17

Skoro już przeszliśmy na Ty, to skąd właściwie przyszło Ci do głowy że jestem kobietą, w dodatku pracującą w gminie??

Co do sensu Twojej wypowiedzi to niestety nie jest z Tobą najlepiej... Najlepiej byłoby wrócić do szkoły na kilka dodatkowych lekcji z j. polskiego, ale skoro to niemożliwe radzę jakąś formę samokształcenia. Internet nie zwalnia z gramatyki i ortografii.

Zważywszy też na to jaki poziom intelektualny reprezentujesz, kończę tą polemikę bo kłótnia z idiotą ma ona tyle sensu co gra z gołębiem w szachy: Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.

Tak więc jeśli wieczorem po odwalonej szychcie w pronarze, z umysłem umęczonym całodziennym dopasowywaniem śruby z nakrętką, wrócisz do domu i usiądziesz przed komputerem żeby posłać mi ciętą ripostę, nie obawiaj się już że znowu będę z Ciebie drwił. Wolę nie dyskutować z deb*lem, gdyż jak mówi przysłowie najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Ja to jestem męszczyzną sama może jesteś kobietą.

#37 ~wójt Skupowa~

~wójt Skupowa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 19:28

A co słychać w gminie Narewka? Jakoś tak zamilkli wszyscy, a to przecież wioska cudów?!

tylko spokój może uratować Lićwin :D w.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 20:56

Oj tam a lićw

#39 ~la paziary~

~la paziary~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 22:02

tylko spokój może uratować Lićwin :D w.

Może im do rządzenia trzeba podesłać chachła? 

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 20:33

Może im do rządzenia trzeba podesłać chachła? 

Wydaje mi się, że na tle innych gmin hajnowskiego i nie tylko powiatu Narewka wyróżnia się pozytywnie, także w sferze rządzenia, zaś "chachły" niech u siebie zrobią porządek, bo "źle się dzieje w państwie chachłów" - parafrazując Szekspira...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narewka, gmina Narewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych