Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co słychać gminie Narewka

Narewka gmina Narewka

3806 odpowiedzi w tym temacie

#3761 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 06:32

Witam przy sobocie orientuje się może ktoś z mieszkańców bądź jakiś przedstawiciel lokalnego samorządu kiedy wreszcie zostanie uruchomiona droga tzw.Narewkowska? Przecież to główny szlak łączący Białowieżę z Północną częścią PB i Gminą Narewka oraz szlak green velo ? Może zamiast nieustannie wchodzić w tyłek bossom z LP warto w końcu zapytać ile jeszcze lat PiS owscy leśni specjaliści będą potrzebować na remont tej drogi? Turyści narzekają a to jest niestety strata dla mieszkańców gminy którzy żyją z turystyki ! Panie Wójcie może Pan zareaguje ? Albo Rada Gminy? Nie róbcie z ludzi idiotów ! Organ samorządu ma odpowiednie narzędzia i obowiązek aby w takich sprawach interweniować a nie udawać że coś robi i lawirować wokół politycznych układzików. Wiele nowych osób pracuje w UG w końcu jest Zastępcą czy w dalszym ciągu brakuje wam kompetencji ?

#3762 ~Mieszkaniec 3~

~Mieszkaniec 3~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 08:18

A ty znowu swoje. Co ja tobie powiedziałem? Nie rozumiesz czy jak?
Masz zasiedlać to zasiedlaj, ale nas nie skłócaj! Już od dłuższego czasu zastanawiało mnie, jak również i innych na tym forum dlaczego tylko u nas w gminie Narewka forum aż pęka od jadu, gdy wiem że my mieszkańcy między sobą dzisiaj się pokłócimy, a jutro pogodzimy. Tak już mamy. Teraz już wszystko jasne. Przyjechaliście, badaliście kto jaki jest, kto kogo lubi i zaczęliście nas skłócać. Nam wystarczy że nasz rząd jest w ponad 80% nie chrześcijański i poprzez swoje ustawy umila nam życie. Więc wy tutaj już nie musicie iść w jego ślady. Mieszkajcie sobie spokojnie. Idźcie kirkut posprzątajcie. Spokojnie na spacer, festyn czy gdzie tam uważacie. Ale zachowujcie się jak ludzie, a nie jak świnie które chrumkają bez ładu i składu.

Podpisuje się obiema rękami i nogami!

#3763 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 08:21

Witam przy sobocie orientuje się może ktoś z mieszkańców bądź jakiś przedstawiciel lokalnego samorządu kiedy wreszcie zostanie uruchomiona droga tzw.Narewkowska? Przecież to główny szlak łączący Białowieżę z Północną częścią PB i Gminą Narewka oraz szlak green velo ? Może zamiast nieustannie wchodzić w tyłek bossom z LP warto w końcu zapytać ile jeszcze lat PiS owscy leśni specjaliści będą potrzebować na remont tej drogi? Turyści narzekają a to jest niestety strata dla mieszkańców gminy którzy żyją z turystyki ! Panie Wójcie może Pan zareaguje ? Albo Rada Gminy? Nie róbcie z ludzi idiotów ! Organ samorządu ma odpowiednie narzędzia i obowiązek aby w takich sprawach interweniować a nie udawać że coś robi i lawirować wokół politycznych układzików. Wiele nowych osób pracuje w UG w końcu jest Zastępcą czy w dalszym ciągu brakuje wam kompetencji ?

#3764 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 14:35

I znowu.... z uporem maniaka wciska się nam mieszkańcom te same treści. Byle tylko zapchać forum. Żeby rzeczowe treści zniknęły w gąszczu śmieci powyżej. Żeby tylko mieszkańcy się kłócili. Żeby obgadywali jeden drugiego. Dzień w dzień. Bez ustanku. Co odpowie się raz, to następnego dnia znowu.

#3765 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:45

#3766 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:47

Ja z innej beczki. Pociąg Hajnówka - Siemianówka. Pierwszy przystanek PLANTA. Co ciekawego jest na Plancie?  Może mieszkańcy gminy mi podpowiedzą. Drugi przystanek SIEMIANÓWKA. I co? Ktoś mi podpowie o atrakcjach dla ludzi co przyjechali pociągiem?  Znalazłam dużo miejsc noclegowych w Siemianówce. Czy najbliższy punkt wodnych kąpieli jest na Starym Dworze? Największą atrakcje jaką znalazłam to był sklep gdzie tętniło życie, muzyka i tłum ludzi. Czy mając dojście do wody gmina nie może zagospodarować kawałka gdzie będzie mini plaża tak jak kilkanaście lat temu.  Chyba że jest a ja w tych zaroślach jej nie znalazłam.

#3767 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 19:22

A może mieszkańcy gminy zwyczajnie znudziło to wieczne podjuszczanie i spowiadanie się innym? Jak uważacie?

#3768 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:34

A może mieszkańcy gminy zwyczajnie znudziło to wieczne podjuszczanie i spowiadanie się innym? Jak uważacie?

Nie wiem czy było to do mnie czy nie, ale to był post nie tylko do mieszkańców ale i do władz o inwestycje w Waszej Gminie. Nie chodziło mi o podjuszanie ale pytanie turysty który pojechał dziś pociągiem z dziećmi i ...... zobaczył tory, most który jest raczej dla zakochanych niż dla rodzin z dziećmi.

#3769 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:50

Ja z innej beczki. Pociąg Hajnówka - Siemianówka. Pierwszy przystanek PLANTA. Co ciekawego jest na Plancie?  Może mieszkańcy gminy mi podpowiedzą. Drugi przystanek SIEMIANÓWKA. I co? Ktoś mi podpowie o atrakcjach dla ludzi co przyjechali pociągiem?  Znalazłam dużo miejsc noclegowych w Siemianówce. Czy najbliższy punkt wodnych kąpieli jest na Starym Dworze? Największą atrakcje jaką znalazłam to był sklep gdzie tętniło życie, muzyka i tłum ludzi. Czy mając dojście do wody gmina nie może zagospodarować kawałka gdzie będzie mini plaża tak jak kilkanaście lat temu.  Chyba że jest a ja w tych zaroślach jej nie znalazłam.

Planta to stacja, z której korzysta sąsiednia Narewka - siedziba gminy - przez którą linia kolejowa nie przebiega. Dopóki działała linia do Cisówki pełniła funkcję komunikacyjną dla mieszkańców Narewki i w zamyśle taką ma być również teraz.

Z kolei na Starym Dworze plaża istnieje cały czas, choć rzeczywiście już by się jej przydała konserwacja i usunięcie trawy.

#3770 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:37

W IPN znajduja sie dokumenty swiadczace o aktywnym udziale miejscowej ludnosci w pogromie Zydow w Narewce.

#3771 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 23:13

Nie trzeba dokumentów żeby zobaczyć czy też doświadczyć jak aktualnie następuje pogrom prawosławnej społeczności w województwie podlaskim. Jak są usuwani z wysokich stanowisk. ..... I znowu mili państwo jesteśmy prowokowani do pustej, nic nie znaczącej kłótni. Znowu będzie o wielce poszkodowanych... To już robi się zwyczajnie nudne. A był taki spokój...

#3772 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:44

myślisz ze jak 3 razy zadasz głupie pytanie to stanie się ono mądre?

#3773 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:48

Następne głupie pytanie. Na stacjach kolejowych wsiadają i wysiadaja ludzie którzy dojeżdżają do pracy itd., a nie tylko turyści. Turyści przyjeżdżaja tu samochodami bo ich stać na to i jest im wygodnie. Mieszkańcy nie wszyscy mogą sobie na ten luksus pozwolić, pks nie ma więc pkp postanowiło zrobić doświadczenie, czy taka linia się przyda. Zalew nie ma tu wiele wspólnego.

#3774 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:50

W IPN znajduja sie dokumenty swiadczace o aktywnym udziale miejscowej ludnosci w pogromie Zydow w Narewce.

to je pokaż

#3775 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:52

Nie wiem czy było to do mnie czy nie, ale to był post nie tylko do mieszkańców ale i do władz o inwestycje w Waszej Gminie. Nie chodziło mi o podjuszanie ale pytanie turysty który pojechał dziś pociągiem z dziećmi i ...... zobaczył tory, most który jest raczej dla zakochanych niż dla rodzin z dziećmi.

a ty sie tak martwisz o tych turystów?

#3776 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:55

tymi narzędziami są miliony złotych - tak gmina ma 7 milionów, ale to jest 7 milionów długu! A Narewkowska już pochłonęła z kasy LP 12 milionów, zieloni co roku blokują dalszy etap budowy, stąd pracę się rozciągają. Teraz czekamy do września, aż skończy się kolejny sezon lęgowy. Jeśli pogoda pozwoli, LP wróci do pracy by skończyć budowę. Było to już milion razy tłumaczone.

#3777 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 06:08

Następne głupie pytanie. Na stacjach kolejowych wsiadają i wysiadaja ludzie którzy dojeżdżają do pracy itd., a nie tylko turyści. Turyści przyjeżdżaja tu samochodami bo ich stać na to i jest im wygodnie. Mieszkańcy nie wszyscy mogą sobie na ten luksus pozwolić, pks nie ma więc pkp postanowiło zrobić doświadczenie, czy taka linia się przyda. Zalew nie ma tu wiele wspólnego.

Głupie pytanie, głupia odpowiedz. Pociąg jeździ w sobotę i niedzielę. Więc nie pisz o ludziach pracujących. 

#3778 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 06:56

Ja proponowałbym zwiększyć dawkę leków pomaga na porażkę.

#3779 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:21

Pewnie pisowcy je sfałszowali i podrzucili żeby oczernić lokalną białoruską społeczność,na to są paragrafy.

#3780 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:00

Głupie pytanie, głupia odpowiedz. Pociąg jeździ w sobotę i niedzielę. Więc nie pisz o ludziach pracujących.

A co w sobotę i niedzielę to się nie pracuje w tym kraju?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Narewka, gmina Narewka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych