Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieje w medycynie pracy w Hajnówce?

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 09:54

Zmarnowałem już trzy dni urlopu , żeby zrobić badania do pracy i nadal ich nie mam(a to pani doktor nie ma, a to laryngolog ma komplet .Paranoja co sie dzieje z tą służbą zdrowia.Pani w recepcji każe mi zaczekać, gdyż gada z koleżanką o pogodzie dobrą godzinę ,a później gdy bierze skierowanie informuje mnie iż dziś badań nie będzie -jak by odrazu nie mogła powiedzieć.Ciężka . mają  i tyle.Jakby poza....ła na budowie to by się nauczyła prace szanować.Jeden wielki cyrk na kółkach.

#2 OBSERWATOR 29

OBSERWATOR 29

młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:55

witam ,dlatego właśnie bardzo dużo znajomych jedzie do bielska .w bielsku trwa to około 1 godziny.

#3 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 18:31

Tam, gdzie mieści się biuro PSS-u na ul. Wierobieja 2 też jest lekarz medycyny pracy. Tylko trzeba upewnić się u pracodawcy, czy uznaje wydawane tam zaświadczenie, bo podobno nie każdy pracodawca akceptuje to zaświadczenie.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:16

Pewnie prywatni lekarze medycyny pracy biorą 50 zl i wydają zaświadczenie od ręki. Zakłady pracy maja podpisana umowę z Poradnią i tam wysyłaja pracowników. Jeśli taki pracownik przyniesie zaświadczenie i sam za nie zapłaci, to pracodawca napewno się ucieszy.

#5 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:16

No i właśnie o to chodzi w du..ch im się po przewracało i chyba zapomnieli , że to oni są dla nas ,a nie my dla nich.Adminstracja zmienia się na całym świecie , ale Hajnówce jeszcze daleko .Nadzór powinnien być większy i lepsza selekcja , bo pani która np. siedzi w rejestracji poradni medycyny pracy myśli , że to komuna .Wstyd rzadzą się i panoszą na wszystkie strony,.Wkurza mnie to , że aby co kolwiek załatwić trzeba iść prywatnie.To jest właśnie kapitalzm.O co chodzi trzeba zapytać może władze szpitala?Może wkońcu coś zmieni się w tym burdelu.Paradoks jeden wielk, dno totalne ,brak zrozumienia i totalna ignorancja.

#6 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:30

To nie tylko dotyczy pracowników administracji ,ale także lekarzy ,bo w Hajnówce lekarz- to car  Bóg .Wszczególności dotyczy to laryngologów i okulistów .Pani Z. jak by za kare do pracy przychodziła ten jej ton- czas już na emeryturkę, opoczywać trzeba starość nie radość, nie ma sensu zajmować stanowiska dla zysku jak i nie umie sie dostosować do aktualej rzeczewistośći.

#7 ~CZERWONY SKANSEN~

~CZERWONY SKANSEN~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:14

Skostniałe ,zabetonowane układy-a młodzi zamiast to rozkopac z buta to wieja.Mam na mysli nie tylko Hajnowke ale cały kraj i bardzo słuszne spostrzezenie powyzej-w tym miescie jeszcze komuna sie nie skonczyła skoro wszedzie po urzedach siedzą stetryczali emeryci zywcem wycieci z "Trybuny Ludu".

#8 K.P.

K.P.

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 07:12

Jest jeszcze jedna taka pani doktor głucha jak pień a jeszcze pazurami i zębami trzyma sie stołka. Jak kiedyś kogoś swoim leczeniem zamorduje to może wtedy ją wykopią .

#9 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 09:00

To wymaga odpowiedniego zarzadzania budżetem a przede wszystkim zasobami ludzkimi.Dobry zarządca takiej placówki nie powinnien mieć tylko wykształcenia medycznego, ale przede wszystkim musi posiadać wiedze na temat ekonomii , zarzadzania i być fachowcem w wielu innych dziedzinach.Wtedy takiemu menadżerowi opłaca sie zapłacić duże pieniądze , bo ma inną odpowiedzialność .Warunek musi być jeden a mianowicie widoczne efekty(nie statystyczne -tylko zadowoleni pacjenci z usług), bo na tą chwile panuje tam wielki chaos i spychologia , pacjent jest na ostatnim miejscu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 10:11

Uważam, że jeśli człowiek potrafi mądrze odnaleźć się we własnym gnieździe (rodzinie) i mądrze w nim zarządza, to i dobrze będzie zarządzał większymi zasobami. A jeśli ma bałagan we własnym domu, to nie ma co się łudzić że nie zrobi go gdzie indziej...

#11 ~slepy kret~

~slepy kret~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:16

...u pewnej "okulistki" osmieliłem sie odezwac...

-Eeee.... ja chcialem tylo zapytac o tą zacme w prawym oku..

-NIE WIDZI PAN ŻE PISZĘ????! PROSZE NIE PRZESZKADZAĆ ZARAZ WSZYSTKO POWIEM!

...........................cisza .....................skrzypinie długopisu..............cisza

...................................................................................................

-Ma pan zacme w prawym oku prosze sie zgłosic z tymi papierami z powrotem do pani Sańdy.Dowidzenia.

-Ale zacma ....

-Pani doktor wszystko powie dowidzenia .PROSZĘ!(nastepny)

Tak wyglada wizyta u hajnowskiego "okulisty" pacjenta u którego podczas pracowniczych badan wykryto zacme.Zero empatii,chamstwo i prostactwo.Zadnej troski czy porady bo pewnie trzeba sie zarejestrowac i   wtedy cos pani dochtór "poradzi"...

Jesli ktos mnie zapyta dlaczego olewam hajnowskich "okulistów " i "optykow" to odpowiem HEHEHHEHEHE   :P

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:22

Idź prywatnie, to zobaczysz jaka miła, życzliwa i wygadana jest ta pani okulistka. Tyle, że to kosztuje... No i tak absolutnie być nie powinno, że z NFZ-tu jesteś obsługiwany "na odwal się", a prywatnie - wzorowo. To świadczy o podejściu lekarza do pacjentów. A co z przysięgą Hipokratesa?...

#13 ~slepy kret~

~slepy kret~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:49

Idź prywatnie, to zobaczysz jaka miła, życzliwa i wygadana jest ta pani okulistka. Tyle, że to kosztuje... No i tak absolutnie być nie powinno, że z NFZ-tu jesteś obsługiwany "na odwal się", a prywatnie - wzorowo. To świadczy o podejściu lekarza do pacjentów. A co z przysięgą Hipokratesa?...

Dzieki za porade ale nawet w ramach esperymentu nie pojde prywatnie do tej pani.Nie wspieram hajnowskiej bylejakosci-dziwie sie tylko krótkowzroczności hajnowskich "lekarzy" którzy odstrszaja swym obskurantyzmem potencjalnych "klientów".Bo chyba juz przestanmy uzywac tego przeterminowanego rzeczownika "pacjent" i zacznijmy mowic o kliencie lub petencie.Przysiega Hipokratesa jest dla pieknoduchów teraz sie liczy kaska misiu kaska.

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 14:23

Ja uważam , że takie leczenie to marnowanie publicznych pieniędzy.Za darmo tam nie siedzi, a my powinniśmy nauczyć ich kultury i szacunku , bo do cholery marnuja naszą kase.W tej chwili klient kuli uszy i pozwala sam na takie traktowanie ,Po co mi otrancają co miesiąc składkę (nie małą) , żeby paść tych pasożytów?Którzy wykształcili się z pieniędzy państwowych po to ,aby służyć społeczeństwu.Nie kuźwa czego? tylko w czym moge pomóc?Studia na Białorusi pokończyli a zreszta co tu gadać i tak każdy wie o co chodz.Życze aby ten temat płyna długo -niech sobie poczytają co o nich myślimy darmozjady!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:26

Faktycznie przy Medycynie Pracy jest tłum ludzi. Przechodzę obok niego kilkakrotnie. I co mnie zawsze dziwi? Źe przyjmowanie idzie tak opieszale. Bo ciągle siedzą ci sami ludzie.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:58

tam mają duzo bardzo papierkowej roboty i pacjent siedzi obok pani pielegniarki ona pisze i pisze i jak napisze to rejestruje szybko i znow czekasz i czekasz az doktor przyjmie a nastepny pacjent tak samo siedzi a pani pisze i pisze itd   .....

przeciez po pracy tych papierkow nie bedzie uzupelniac i wcale sie nie dziwie bo tez po pracy nikt by nie zostawał by popisac !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 19:43

To dlaczego prywatnie lekarz medycyny pracy może wystawić zaświadczenie szybko i bez zbędnego pisania? Żadna asystentka, pielęgniarka czy rejestratorka też mu nie jest potrzebna. W czym rzecz?

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:52

No właśnie w czym rzecz. Całość zajmuje mu 10 minut.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 09:17

Żeby jeszcze różne chamy się nie wpychały bez kolejki robiac zamieszanie to byłoby lepiej. Robiłem niedawno badania czekajac na swoją kolej i co chwila jakiś burak wpychał sie do rejestracji bo on idzie tylko o coś zapytac

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 23:54

tam mają duzo bardzo papierkowej roboty i pacjent siedzi obok pani pielegniarki ona pisze i pisze i jak napisze to rejestruje szybko i znow czekasz i czekasz az doktor przyjmie a nastepny pacjent tak samo siedzi a pani pisze i pisze itd   .....

przeciez po pracy tych papierkow nie bedzie uzupelniac i wcale sie nie dziwie bo tez po pracy nikt by nie zostawał by popisac !

Skoro czeka się cały dzień w kolejce to coś tu chyba nie halo, skoro jest tyle pisania itd to może warto by zrobić dwa albo trzy miejsca do przyjęcia pacjentów-klientów. Teraz trzeba brać urlop żeby badania zrobić toż to chore, mam wypocząć na urlopie a nie na poczekalni przesiedzieć i jeszcze się może okazać że przed nosem drzwi Ci zamkną i powiedzą przyjdź jutro!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych