Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 23:36

Co do chrapania to wiele osob stara sie domowymi sposobami walczyc. Sa one nieskuteczne. Mi nigdy nie pomagaly. Tak samo jak spreje do nosa, plasty czy specjalne poduszki. Przeczytalem w internecie jakie moga byc konsekwencje bagatelizowania chrapania- zawal serca, impotencja czy tez bezdech. Nie ma co ukrywac ale troszke sie wystraszylem i poszedlem do lekarza. Zastosowano na mnie leczenie metoda Pillar i pomoglo. Zona twierdzi ze juz nie chrapie. Na stronie www.symfoniachrapania.pl pojawil sie konkurs w ktory do wygrania jest wlasnie leczenie chrapania. Moze kogos zaciekawi. Sam bym wzial chetnie udzial, ale na szczescie juz sie wyleczylem

#2 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 21:23

moj facet okropnie chrapie a ja nie moge przez to spacpechowiec.gif
znalezlismy na to sposób - kupiliśmy urządzenie korekcyjne przeciw chrapaniu  SNOR, po tygodniu chrapanie ucichło produkt jest antyalergiczny i nie wymaga zgody lekarza na jego stosowanie, więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.leczenie-bezdech.pl/

#3 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 12:30

moj facet okropnie chrapie a ja nie moge przez to spacpechowiec.gif
znalezlismy na to sposób - kupiliśmy urządzenie korekcyjne przeciw chrapaniu  SNOR, po tygodniu chrapanie ucichło produkt jest antyalergiczny i nie wymaga zgody lekarza na jego stosowanie, więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.leczenie-bezdech.pl/

domowe sposoby nie dzialaja!ja chrapie a raczej chrapalem wiele lat. bylo to uciazliwe dla mnie i dla moich bliskich.Z doswiadczenia moge polecic zabieg laserowy leczacy ten problem,mi pomogl.Wykonalem go  w snormed w warszawie.z chrapaniem nalezy zglosic sie do lekarza bo samemu nic nie zdzialamy niestety.

#4 ~moni~

~moni~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 01:59

polecam zabieg laserowy na chrapanie , mi bardzo pomogl to nowa ale bardzo skuteczna metoda w warszawie dostepna jest w snoremed

#5 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 18:17

Mogę tylko potwierdzić. Samemu nic się nie osiągnie w walce z chrapaniem. Tzw babcine metody albo ludowe nie pomogą, a będziecie się męczyć straszliwie.

Można to zrobić na dwa sposoby. W szpitalu, gdzie przejdziecie operację i poleżycie kilka dni żeby dojśc do siebie - tak miał ojciec mojego kolegi. Leżał w szpitalu w SUwałkach

Można też to załatwić zabiegami laserowymi. Taki zabieg trwa wtedy ok. 10-15 minut. W ten sposób wyleczył się z kolei ojciec mojej koleżanki. Zabieg miał w klinice Renew na Gajowej w Białymstoku.

W obu przypadkach metoda działa. Inaczej z chrapaniem sobie nie poradzicie!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 22:00

A może by tak zacząć uprawiać sport np jakieś biegi, przysiady i nie żłopać tyle piwa i jeść fast foody. Chrapanie przejdzie a nie czytać jakiegoś kolesia który reklamuje lasery kupa warte   

#7 ~Optymistyczna~

~Optymistyczna~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 12:21

O rany, o czym Ty piszesz, sport i dieta nie pomaga, ja ćwiczę fitness od 3 lat, jestem szczupła i zaczęłam chrapać, mój mąż chrapie od lat, nie da się spać, czemu nie skorzystać z nowych metod? Jesteś jakąś staroświecką osóbką :o

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 10:15

Ja kupiłam mojemu mężowi Snoreblock, bo już nie mogłam wytrzymać jego chrapania. To mieszanka ziół, która pomaga zlikwidować wydzielinę w gardle, która zbiera się i blokuje oddychanie. Nie chiał ich brać, ale go przekonałam. Po pierwszym opakowaniu, a jest w nim 60 tabletek, mąż wyraźnie przestał chrapać. A ja mogę spać spokojnie.

#9 ~Radosne słoneczko~

~Radosne słoneczko~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:22

Chrapanie jest mega uciążliwe. Mój luby niestety chrapie strasznie. Z polecenia zamówiłam na maxisuplementy.pl preparat (nie podaję nazwy, kto chce niech sam sprawdzi;p) Co prawda przyjmuje dopiero kilka dni, ale już widzę poprawę. Zobaczymy co z tego później wyniknie :)

#10 poczytna

poczytna

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2015 - 13:21

Nie dość, że chrapie mój luby to jeszcze mój pies. Tragedia. 

#11 ~edzia~

~edzia~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 11:25

My z mężem poszliśmy do mille medica na konsultacje. Okazało się, że ma krzywą przegrodę i konieczna będzie operacja. 

#12 Kini

Kini

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 luty 2017 - 15:43

Operacja krzywej przegrody wcale może nie rozwiązać porblemu. Wiem co mówię. Mąż miał robione i nie przestał chrapać, jedyne co to polepszył mu się przepływ powietrza, lepiej oddycha. A chrapał tak samo, może tylko rzadziej, dopóki nie kupiliśmy mu snoreeze, sprayu do gardła, tylko to na dłuższą metę pomogło.

#13 ~kominiarz Joe~

~kominiarz Joe~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:30

Chrapiącemu trzeba podnieść wory,bo komin zatkany i cugu ni ma.

#14 Ricecakes

Ricecakes

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 22:12

Czasem niestety te domowe sposoby zawodzą i trzeba użyć cięższej altylerii ;) Mój mąż również używa snoreeze ale listków nie sprayu.

#15 Mikocontrol

Mikocontrol

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:04

Chrapanie jest często wywołane przez krzywą przegrodę nosową. Mój tato tak miał, wszyscy myśleli, że to cholesterol albo palenia, okazało się, że jednak nie.

#16 Elizka001

Elizka001

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:56

Chrapanie to nic innego jak utrudniony przepływ powietrza przez krtań. Głównym powodem jego występowania jest krzywa przegroda nosowa, powiększone migdałki czy przerośnięty języczek. Chrapanie może być niebezpieczne jeśli występuje bezdech. W takich przypadkach warto wybrać się do lekarza.

#17 ~Zytka~

~Zytka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 09:26

U nas również na chrapanie sprawdził się spray do gardła snoreeza a wypróbowalismy tego chyba przez ostatnie lata naprawdę dziesiątki, i nie oszukuję.

#18 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 09:55

Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi tabletki z tej strony:  forom.pl/snoreblock stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

#19 Medicus_DCL

Medicus_DCL

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:47

Poleganie jedynie na metodach domowych i środkach dostępnych bez recepty, skazujemy się na błądzenie po omacku.
Najpierw wizyta u specjalisty, badania i diagnoza, a dopiero później leczenie. Inaczej to jak celowanie z zasłoniętymi oczami. 
Pozdrawiamy i życzymy spokojnego snu! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych