Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~teściowa~

~teściowa~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 10:39

Media Expert ma na swojej stronie osobną zakładkę z prezentami komunijnymi. Jest w czym wybierać:

#2 ~reforma~

~reforma~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 15:17

W sumie ma to sens. Pewnie i tak najczęściej kupowanymi prezentami na komunię są właśnie sprzęty elektroniczne.

#3 ~Oliwer brat Dżesiki~

~Oliwer brat Dżesiki~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 08:25

Karynie kupić jakieś cacki-świecidełka conajmniej za 20tys a Adryjanowi "kłada" made in japan coby Karyne wyrwał...

A wy tu jakieś żonglerki robicie mydelniczkami.Smartfony i inne goowna to niechaj szeregowa hołota przyniesie.Dostaną torta do kieszeni i wystarczy.

#4 ~rataj3~

~rataj3~
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 13:46

to w ME rower kupiłęm a nie jakieś elektroniki. Indiana poslka nasza i zegarek dla małolata.

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 15:49

Brat mojego chłopaka miał w tamtą niedzielę komunię i zrobiłam mu tort z batonów, wziełąm styropian obkleiłam go kolorowym papierem i potem przyklejałam batony taśmą dwustronną i naprawdę ciekawie wyszło. Dostał od nasz jeszcze krzyżyk i lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Był chyba bardziej zadowolony z naszego prezentu niż z tableta który chrzestna mu dała. 

#6 ~czumi~

~czumi~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 01:47

te xpulsery wyglądają porządnie. Wczoraj byłem obejrzeć. Osprzęt znanych marek, to najwazniejsze.

#7 ~ofiarodawca~

~ofiarodawca~
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 11:08

Należy kupić obowiązkowo rower ,żeby mógł codziennie jeżdzić do kościółka po następne komu-nie.

#8 ~bagieta~

~bagieta~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 15:06

Ok lepiej tablet czy laptop? 

#9 ~kojap~

~kojap~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 15:13

Ok lepiej tablet czy laptop? 

W sumie laptop jest lepszy do pisania rzeczy do szkoły itd. Nawet jakiegość acera z me bym brał

#10 Agnes355

Agnes355

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 14:09

Ja w tym roku byłam na komunii u siostrzenicy i nie dostała prawie wcale takich materialnych prezentów. Goście mieli powiedziane, że pieniążki są mile widziane i z tego mała pojedzie na obóz. 

#11 an.nowak

an.nowak

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 09:08

Moim zdaniem lepiej dać pieniądze niż kupować prezenty. A jeśli już ktoś chce bardzo kupić prezent, to lepiej kupić jakąś pamiątkę, rzecz która zostanie do końca życia (albo szkoły) w pamięci. Po co jakieś laptopy, tablety. 

#12 Liberada Piotr

Liberada Piotr

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 14:50

tez jestem tego zdania i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, ze dziecko w tym wieku na serio potrzebuje az tylu rożnych urządzeń elektronicznych. Podobno w bogatych rodzinach sumki komunijne, to nawet kilkadziesiąt tysięcy, w sumie jak małe wesele...

#13 ~K&.~

~K&.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:10

Skoro to komunia ŚWIĘTA to możSkoro to komunia ŚWIĘTA to może pismo święte? A nie tablety itp.

e pismo święte? A nie tablety itp.

#14 ~K&.~

~K&.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:11

Skoro to komunia ŚWIĘTA to może pismo święte? A nie tablety itp.

#15 slemba

slemba

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 10 maj 2018 - 12:07

Jedyny rozsądny prezent dzisiaj to kład. Inaczej to jak pokazać się przed rodziną?

#16 ~Wngh~

~Wngh~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:31

Skoro to komunia ŚWIĘTA to może pismo święte? A nie tablety itp.

Po UJ dziecku pismo Święte lol!!
Sanki kup

#17 ~LICHWA wasz bóg~

~LICHWA wasz bóg~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 11:25

Kup dmuchany manekin ,niech trernuje sex.

Kasa dla czarnej i chazarskiej mafii.

#18 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 10:40

Jedyny rozsądny prezent dzisiaj to kład. Inaczej to jak pokazać się przed rodziną?

Prześciganie się kto lepszy i droższy prezent jest istną głupotą. Prezent owszem ale wszystko z głową i umiarem. Ja dałem swojemu chrześniakowi markowy zegarek za 280 zł i jakoś nikt mi nic nie powiedział. A w imię czego ja mam tyrać na quady?

#19 ~asiaczek~

~asiaczek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:27

My mamy teraz z maju komunię u siostrzenicy, tak się zastanawiałam co kupić ale chyba jednak zdecyduję się na smartfona takiego porządnego, w bestcena.pl mają dobre ceny, no i jest w czym wybierac 

#20 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 09:01

My z mężem stawiamy na klasyczny prezent - rower na komunię :) A do tego, żeby synowi nie skradli, no bo jednak rower to wcale nie taki mały wydatek, dokupimy notione, żeby w razie czego móc go namierzyć. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych