Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~callas~

~callas~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 22:57

Wybór garnka nie może opierać się jedynie na wyglądzie zewnętrznym, choć i on jest dość ważny. Z philipiaka warto.   Wielowarstwowe dno gwarantuje dobre przewodzenie ciepła, które rozprowadzane jest równomiernie po całej powierzchni dna, przez co eliminuje się ryzyko przypalenia gotujących się potraw. 

#42 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:46

Czy garnki Philipiaka posiadają jakieś prozdrowotne certyfikaty?

#43 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 14:42

Czy garnki Philipiaka posiadają jakieś prozdrowotne certyfikaty?

Witam! Paulino tak, naczynia Philipiak Milano posiadają Certyfikaty Jakości a także Certyfikat Profilaktyki Cholesterolowej.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#44 ~ZuzaS~

~ZuzaS~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 13:20

Od zawsze z każdej strony słyszę o tym jak ważna jest dieta i że jestem tym co jem. Oczywiście do tej pory miałam to w nosie, bo przecież jak może wpływać negatywnie na mnie coś, co wszyscy jedzą od zawsze - np mleko, pieczywo, cukier itd. Ostatnio jednak postanowiłam zwrócić większą uwagę na moją dietę i jestem w szoku, bo 99% dolegliwości (senność, bóle brzucha, brak koncentracji itp) wyeliminowałam wyłącznie dietą. Ważne jest przede wszystkim żeby słuchać swojego organizmu, on naprawdę podpowiada co jest dla nas dobre, a co szkodzi.

A jeśli chodzi o równie skuteczne doradzanie zawsze warto słuchać ekspertów :)

Jeśli szukasz miejsca, w którym otrzymasz odpowiednią pomoc w sprawach marketingowych i związanych z reklamą to polecam agencje reklamową Tech-Media.

Miłego dnia!

#45 ~Oluś~

~Oluś~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 14:50

nie objadać się, jeść mało cukru, tłuszcze proste, tylko do 18! no i najważniejsze: ryby powinno dominować na stołach, szczególnie łososie! 

#46 Rudzielec01

Rudzielec01

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 20:22

Nie bardzo mogę się zgodzić z powyższą wypowiedzią. Nie ma znaczenia o której godzinie je się posiłki, o ile utrzymuje się odpowiedni bilans kaloryczny. Z tego co słyszałam to aktualnie mięso ryb nie jest zbyt zdrowe z powodu zanieczyszczenia wód. To co mogę powiedzieć od siebie, to tyle, że w diecie powinny być i weglowodany, i tłuszcze, i białka. Dobrym źródłem białka są jogurty naturalne, lubię te Bakomy, bo są gęste. Korzystam też z przepisów, ktore można znaleźć na ich stronie http://www.kuchniajogurtowa.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych