Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 miotelka

miotelka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 16:51

Ogólnie bardzo pożyteczne. Ale nie zgadzam się np. z tym, że "nie powinno się jeść po 20., nawet jeśli kładzie się spać o 3." Do tej pory na pewno można umrzeć z głodu, a to paradoksalnie nie pomaga w utrzymaniu chudości. No i istnieją lepsze źródła wapnia niż mleko, do którego zresztą jestem negatywnie nastawiona. Wszystkim bardziej zainteresowanym tematem polecam zajrzeć tutaj.

#22 ~Januśka~

~Januśka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 19:04

Różnie to bywa z tym jedzeniem, warto zadbać o zdrowe posiłki np gotowane na parze, kupić dobry parowar i z głowy.

#23 ~remka~

~remka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 16:38

lubię smaczne i zdrowe dania gotowane na parze, mam bardzo dobry parownik Philipiak już trzeci miesiąc i jestem z niego bardzo zadowolona

#24 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 09:24

Jem tylko gdy jestem głodna. Posiłki gotuję na parze bez soli dodaję sporo ziół. Nie mam problemu z nadwagą i zdrowiem. 

#25 Tuco

Tuco

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 14:26

Soli rzeczywiście lepiej unikać, ale osobiście nie potrafiłbym sobie wyobrazić niektórych produktów. ;)

#26 ~zawieszony~

~zawieszony~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 13:52

Taki jeden na swoim blogu Dieta Balona się nazywa pisze, że jadł 2 posiłki dziennie, chodził na siłownię i schudł w rok 73 kilogramy. On w ogóle zaznacza, że patrzył jak zachowuje się jego organizm podczas takiej diety. 

Najciekawsze jest to że nie utył z powrotem, trzyma formę od kilku lat.

#27 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 15:47

Podstawa to regularne posiłki. Sporo warzyw zero słodyczy i tłuszczów. Najlepiej jeść posiłki mało przetworzone i gotowane na parze.

#28 Zdrapaka

Zdrapaka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:38

Grunt to robić kupkę przynajmniej 2 razy dziennie - wtedy jest pewność, że ma sie właściwą dietę.

#29 Tuco

Tuco

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:14

Najważniejsze jest trzymać się trzech podstawowych i pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia. Mowa o śniadaniu, obiedzie i kolacji. W międzyczasie można zjeść jakieś owoce lub niezbyt kaloryczny deser. W połączeniu dodatkowo z jakąś aktywnością fizyczną efekt jest gwarantowany.

#30 ~Franka~

~Franka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:47

Interesuje mnie liczba miejsc gdzie można obejrzeć takie pokazy, czy jakiś wykaz znajdę?

#31 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 16:48

Ja dzień zaczynam od zjedzenia miseczki płatków śniadaniowych Fitella z dużymi kawałkami owoców i nie czuję w ogóle  głodu aż do obiadu

#32 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 19:38

Interesuje mnie liczba miejsc gdzie można obejrzeć takie pokazy, czy jakiś wykaz znajdę?

Moja droga informacje na temat miejsc w których odbywają się pokazy marki Philipiak uzyskasz na naszej infolinii pod numerem: 801 405 406

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#33 Karus

Karus

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 07 maj 2017 - 23:51

Obecnie jedzenie na wynos jest coraz lepszej jakości. Przyznam się, że często mój pomysł na śniadanie to zamówienie czegoś z pizza portal. Smacznie i dość zdrowo

#34 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 06:23

zgadzam się, umiar, jeść powoli, nie spieszyć się nigdzie

tego nauczono mnie w vitanutrica lublin i te złote zasady naprawdę działają w życiu codziennym

jestem zadowolona

#35 dżoanna_35

dżoanna_35

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 14:08

tak naprawdę odżywianie to bardzo skomplikowany system... po konsultacji z dietetykiem i przejrzeniu setek artykułów w sumie dopiero niedawno dotarło do mnie że do tej pory źle podchodziłam do jedzenia. Jedzenie to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim nasze paliwo... więc jak wiadomo powinno być bogate w składniki niezbędne organizmowi do pracy. Liczy się jakość produktów i czestotliwosc dostarczania składników do organizmu. Warto sobie to poukładać i kontrolować. Podrzucam kilka naprawde cennych wskazówek, które z pewnościa przydadza się na poczatek http://obk.pl/skladn...ylo-prawidlowe/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych