Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciekawe malowanie ścian, z "efektami"?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2008 - 14:29

Czeka mnie remont mieszkania, a raczej salonu. Zmieniam podłogę, chciałam też pomalować w wyjątkowy, niestandardowy sposób mieszkanie. Szukałam w necie znalazłam parę ciekawych zdjęć, tylko nie wiem jak to się robi, wiecie jakieś dziwne wzory na ścianach. Macie może jakieś poradniki, albo wiecie jak można takie coś zrobić?

#2 ~Alian~

~Alian~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2008 - 11:22

Korzystałem z systemów dekoracyjnych magant, są na stronie www.magnatfarby.pl Bardzo ciekawe pomysły, niezbyt ciężkie wykonanie.

#3 DAGMARA

DAGMARA

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2008 - 10:31

ja na szczęście mam już remont za sobą- chciałam zainwestować w panele zamiast w farbę- jednak mój chłopak szybko wybił mi ten pomysł z głowy -za co jestem mu wdzięczna ;) .pomalowaliśmy magnatem - kolor taki jasno zielony ( nie pamiętam dokładnej nazwy) i do tego magnat ma takie ciekawe style dekoracyjne - ja mam Stiuk Wenecki i efekt wyszedł - jak dla mnie cuudnyy. Sposób wykonania tez jest bardzo prosty- nikt nie powinien mieć problemu - zresztą faktycznie, tak jak ktoś wyżej napisał można sobie wejść na ich stronę i tam jest wszystko napisane co i jak robić

#4 ~Izka982~

~Izka982~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 12:23

jeśli chodzi o wzory na ścianach to ja polecam szablony albo naklejki. sama zastosowałam takie rozwiązanie u siebie i efekt przerósł moje oczekiwania biggrin.gif biggrin.gif swoje szablony zamówiłam na szabloneria.pl i jestem niesamowicie zadowolona z usług tego e-sklepu smile.gif

#5 ~~kierowca~~

~~kierowca~~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 15:49

co do ciekawego malowania ścian, warto zobaczyć to mieszkanie bo ktoś popisał się na maksa. Ciekawi mnie kto pozwolił sobie na tak ekstrawagancki wystrój w domu, ale chyba obstawiałbym jakieś wolne zawody.

Jak się podoba ?

#6 wakacyjnagata

wakacyjnagata

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2010 - 14:11

inspiracji i porad dobrze ejst poszukac w różnych poradnikach na przyklad w takim poradniku budowlanym

#7 Zajka

Zajka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 15 październik 2010 - 13:27

W takim wypadku mozna wykorzystać szablony. Łatwe w obsłudze, trudno zepsuć taki wzór, naet ktos bez zacięcia i talentu malarskiego jest w stanie to zrobić.

#8 ~eustachy~

~eustachy~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 21:52

szablony!mnie ciekawi temat zrobienia własnego dzieła. szukam po forach ale nikt nie przedstawił własnej koncepcji na "fajną" ściane.chce zrobić jakiś ciekawy motyw samemu ,taki jakiś prosty ,ale z efektem.morze ktoś zna jakiś fajny przepis na "picasso" w własnym stylu

#9 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 18:37

Mi jedną ścianę malował kolega - amator plastyk . Motyw liści, super wyszło.

#10 martyna8448

martyna8448

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2012 - 14:31

Ja przed świętami planuję malowanie pokoju mojej 8-letniej córki. Znalazłyśmy bardzo ciekawy pomysł na www.weekendowemalowanie.pl Kiedy moja córka zobaczyła na ścianie bohaterki programu kolorowe koła była zachwycona. bardzo ciekawy projekt, wiele interesujących koncepcji na ciekawe malowanie ścian bez zatrudniania artysty plastyka, a z równie atrakcyjnym efektem :)

#11 tereskaut

tereskaut

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2012 - 10:53

Mnie się podoba ten pomysł z bordowymi rombami z 9 odcinka. Bardzo ciekawie to wygląda :)

#12 Avluella

Avluella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 22:39

Świetnie wygląda dobrze przemyślany projekt. Można użyć szablonu - owszem, ale to powinno się komponować z całością aranżacji wnętrza.

#13 martyna8448

martyna8448

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 15:42

To oczywiste, że wszystko musi się komponować i pasować do siebie...

#14 TeKa

TeKa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 10:07

Fajne sposoby na dekoracje ścian np. w stylu baranek ma firma Primacol. Technologia jest chyba podobna do produktów wspomnianego Magnata tyle, że produkty są nieco tańsze. Widziałam efekt takiej ściany i naprawde fajnie wygląda. Nadaje sie nawet na nierówne ściany i z lekkimi pęknięciami

#15 ~Grażka~

~Grażka~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 17:30

ja czasem klnę, że mieszkam w małej kawalerce i nie mogę za bardzo poszaleć z aranżacją wnętrz. A teraz są takie techniki, takie frykasy, że naprawdę przy odrobinie wyobraźni można zrobić genialne rzeczy. Np. na stronie Magnat Ceramic są różne takie efekty, że aż żal mnie ściska :-) 

#16 ~korn~

~korn~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 17:50

Malowanie jak malowanie, mi się marzą na ścianie panele dekoracyjne, oglądałam piękne w voxie.Super to wygląda jak sie ogląda projekty.

#17 ~amelia~

~amelia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 18:19

na stronie farb ceramicznych Magnt znajduje się zakładka niestandardowe efekty i tam można spokojnie szukać inspiracji. Ja skusiłam się na marmur klasyczny - liście, mam jedną ścianę w ten sposób pomalowany i od kilku miesięcy zbieram same komplementy od gości, którzy mnie odwiedzają :-)

#18 ~PannaD~

~PannaD~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 09:38

Co do ciekawych efektów na ścianie to bardzo podoba mi się "ombre" . Na stronie Śnieżki jest kilka niebanalnych aranżacji takiej ściany. Moim faworytem są odcienie szarości

#19 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 11:41

U siebie w sypialni postawiłam na taki efekt. Znalazłam w internecie ogłoszenie profesjonalnego malaża, który mi to zrobił i szczerze mówiąc, zrobił to świetnie. Ściana pomalowana jest śnieżką, wybrałam kolor fioletowy, a reszta ścian jest w bieli. Na ścianie cieniowanej stoi tylko toaletka więc ten efekt jest doskonale widoczny zaraz jak się wejdzie do pokoju. Polecam wszystkim, bo wygląda naprawdę nieziemsko!

#20 ~aneczka~

~aneczka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 11:15

mi tam się coś takiego nie podoba. Wolę klasyczne ściany i jakieś ozdoby na ścianie. Mam obrazy z artoffice i świetnie to wygląda 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych