Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Ciekawa lekka książka

119 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~morela~

~morela~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:03

Ciekawa książka, którą zdecydowanie warto jest przeczytać to Za drzwiami pałacu Cay Garci. Opowieść o prawdziwym życiu saudyjskiej księżniczki zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie.

#102 ~Kelis~

~Kelis~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 08:58

Moim zdaniem też warto sięgnąć po książkę Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Nie tylko dlatego, że opowiada bardzo ciekawą historię, ale też dlatego, że stała się inspiracją dla młodych ludzi i dzięki tej książce powstała nowa polska marka ubrań Just Your story. 

#103 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:01

Dla mnie ciekawe książki to te staniwsława lema, fantastyka to ejst to co najbardziej lubie i polecam wszystkim, można w fajnej cenie znaleźć na inbook.pl , tam jest w ogole duży szeroki wybór ksiazek  n o i tania wysyłka za 3,99! czyli nie pzrepąłcmay za nią :)!

#104 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:36

Zamówiłam sobie właśnie książkę "Leśna Polana", Katarzyny Michalak. Bardzo lubię książki tej autorki, relaksuję się przy nich. Tutaj historia zapowiada się naprawdę ciekawie, będzie w sam raz na nadchodzący długi weekend, choć może się skończyć na tym, że przeczytam ją w jeden wieczór :)

#105 hit55

hit55

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 11:51

Najgorszy człowiek na świecie, to mój tegoroczny best :) 

#106 ~frsss~

~frsss~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 10:21

Rok temu dostałam dobrą książkę na święta – Przyciągnij Miłość. Na stronie przyciagnijmilosc.pl/coachingmiloscfilmy jest dużo video na temat książki i wywiad z autorką. Książka pomogła mi lepiej odnaleźć się w relacjach damsko męskich, z czym miałam duży problem przez lata. Można powiedzieć, że przyciągałam facetów...ale niekoniecznie wartościowych. Już teraz wiem gdzie leżała przyczyna. Może ktoś ma podobnie, że trafiacie na nieodpowiedzialnych chłopców, zamiast mężczyzn? Ja tak miałam przez lata i to nie był przypadek, ani pech. Sama prowokowałam takie sytuacje.

#107 ~cxscs~

~cxscs~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 10:37

Jakiś czas temu trafiła w moje ręce książka Miłość i pieniądze (fragment jest dostępny na milos.ieniadze.pl). Bardzo fajna rzecz, mogę powiedzieć, że w pewnym sensie pozwoliła mi ta lektura przypomnieć sobie o rzeczach o których już totalnie zapomniałam, bo wpadłam w taki wir kariery, życia rodzinnego itp. Historie opowiedziane z pasją, o ludziach, którzy wychodzili z dużych problemów w zasadzie w ciągu kilku miesięcy. I są to żywi ludzie, którzy pod wieloma względami byli podobni do mnie, popełniali identyczne błędy. Polecam książkę każdej osobie, która chce znaleźć szczęście w życiu, a nie tylko być trybikiem w maszynie.

#108 ~ertyiss~

~ertyiss~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:36

Dobrze mi się czytało książkę Miłość i pieniądze. Napisana przyjemnym językiem, w zasadzie wzięłam ją na jednym tchu. Dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła. Jestem w trakcie wprowadzania zmian w swoim życiu, jakie proponuje pani Agnieszka, czyli autorka i z tygodnia na tydzień pojawiają się kolejne efekty. Nie jest to kolejny poradnik w stylu – zostań bogaty w tydzień, tylko coś dużo głębszego, książka bazuje na ludzkim doświadczeniu, a nie na teoriach, których nikt nigdy nie przetestował.

#109 ~Gabrysia78~

~Gabrysia78~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 21:16

Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją :) Myślę, ze książki Marty w. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach. Marta W. Staniszewska zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. Jak informuje autorka, prace nad trzecią książką przedstawiającą pikantne losy całkiem nowych bohaterów, właśnie zmierzają ku szczęśliwemu finałowi. Niedawno ukazała się równie gorąca powieść "I obiecuję ci miłość"

#110 ~Artina~

~Artina~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:37

A ktoś z Was czytał już Księgę Luster? Ja przyznaję, że pewnie gdybym nie dostała tej książki w prezencie, pewnie nie zwróciłabym na nią uwagi, bo nie znam autora. I to byłby mój błąd, bo książka jest naprawdę rewelacyjna. Mocno zaskakująca, ale czyta się świetnie. 

#111 ~natalkaaa~

~natalkaaa~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:39

W ostatnim roku moje ulubione pozycje to „Etiuda matrymonialna” i „Trzy kroki od miłości dwa kroki od śmierci” Jolanty Cywińskiej. Trudno nawet autorkę porównywać z kimkolwiek, bo pisze po swojemu, bardzo lekko, plastycznie i to na bardzo wysokim poziomie. Etiuda matrymonialna mocno mnie zaskoczyła. Historia zdecydowanie na czasie, w erze korpo i randek bez przyszłości. Zawsze kupuję książki po zapoznaniu się z bezpłatnymi fragmentami i tutaj już po kilku zdaniach się zainteresowałam. Rzadko sięgam po autorów głównego nurtu, bo mnie nudzą. Niszowe autorki chcą coś nowego pokazać i to mi się najbardziej podoba.

#112 ~Kokardka~

~Kokardka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 17:20

Moze nie całkiem lekka, ale na pewno bardzi ciekawa i warta przeczytania jest książka Adriana Grzegorzewskiego Czas burzy. Na mnie zrobiła niesamowite wrażenie i myślę, że Wam też się spodoba.

#113 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 17:11

Ja ostatnio czytałam "Serce w skowronkach" Grecka plaża i powieść Magdaleny Kordel = duet idealny. Wróciłam z urlopu naładowana pozytywną energią, dzięki książkom Kordel naprawdę można się zrelaksować. Polecam wszystkim kobietom :)

#114 kroolova

kroolova

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 09:54

Zalezy co kto lubi. Lekkie i odmożdzajace są książki Mroza, bo sa tak słabe, że można się uśmiac. Już lepsza Bonda. A co do romansów, polskei niesety sa bardzo nudne i schematyczne. :( Ja ostatnio siegam raczej po klasyke

#115 ~pemper~

~pemper~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:04

Namiary trzymacie - mawreads.pl/2018/08/e-book-nie-ma-mowy-helen-russell.html

Można powiedzieć, że jedna ze śmieszniejszych książek/ebooków jakie czytałam.

Opowiada o matce dwójki dzieci i jej perypetiach. 

Nie wiem, kiedy ostatnio tak lekko przyjęłam kolejną książkę. Kawał dobrej roboty...

#116 ~Asiqape4~

~Asiqape4~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 12:52

Zanim nadejdzie jutro, Joanna Jax :)

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 10:26

dla idiotek -Grochola,Bonda

#118 ~bankereno~

~bankereno~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:58

Może nie tyle lekka, bo historia dosyć... życiowa, ale na pewno jeden z fajniejszych tytułów, jakie przeczytałam w ostatnim czasie.  Co jest w nim najciekawszego? Na pewno pokaz tego, że kasa nie zapewnia dobrego życia. Ta książka kosztuje na Livro ponad 20 zł, jest dobra. Moim zdaniem pod wiele osób sprawdzi się doskonale jako prezent. O nudzie nie ma przy niej mowy. 

#119 ~sampers~

~sampers~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 12:02

Bardzo fajna, lekka, ciekawa pozycja, która powinna się sprawdzić u większości - jelenka.pl/boze-narodzenie-w-lost-river-fannie-flagg/ Trochę świąteczny klimat, ale bardziej chodzi tutaj o rozwiązywanie typowo życiowych problemów, codzienność i trudne klimaty. Generalnie jedna z fajniejszych lekkich książek, jakie czytałam. Tzn. ebook. 

#120 evela

evela

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 11:15

Katarzyna Michalak ciekawie pisze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych