Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciekawa lekka książka

117 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Peret~

~Peret~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 17:32

Lekką książką jest "Żywa woda" Ukazująca miłość ojca do nienarodzonego dziecka i chęć posiadania dzieci. Boska!

#82 ~brzozak~

~brzozak~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 12:23

Co do Żywej Wody obiła mi się już o uszy, ale jeszcze nie miałem okazji przeczytać, wygląda na to, że mam już plany na weekend;P

#83 ~bosia~

~bosia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 12:36

Żywa Woda Jana Parandyka, bardzo intrygująca

#84 ~wipala~

~wipala~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 13:20

Mi się podobała fabuła Żywej Wody Parandyka, naprawdę można przeczytać.

#85 ~bratewka~

~bratewka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 13:32

Ja mogę od siebie Polecić Żywą Wodę Jana Parandyka.

#86 zosiaa89

zosiaa89

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 13:21

Poza tym także bym poleciała książki Agnieszki Grocholi np. : Nigdy w życiu lub Ja wam pokaże 

#87 motyka

motyka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 13:28

A ja polecę "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. Nie jest to "lekka" książka, ale z pewnością warto ją przeczytać. :)

#88 ~limka~

~limka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:31

Jak najbardziej na czasie lektura. warto poczytać.

Tajemnica wraku, jak najbardziej jedna z ciekawszych lektur na jakie ostatnio miałam okazję trafić.

#89 ~Kusek~

~Kusek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 16:10

Tajemnica wraku, jak najbardziej jedna z ciekawszych lektur na jakie ostatnio miałam okazję trafić.

Mam bardzo podobne zdanie. Tajemnica wraku. Teoria domina. Jest co czytać i co przemyśleć. A ciekawe informacje zawsze mile widziane.

#90 ~supka~

~supka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 13:37

Mam bardzo podobne zdanie. Tajemnica wraku. Teoria domina. Jest co czytać i co przemyśleć. A ciekawe informacje zawsze mile widziane.

No i przede wszystkim warto poznawać różne pukty widzenia.

#91 ~Wikacy~

~Wikacy~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 23:52

Ja jestem zdecydowanie za Tajemnicą wraku, teorią domina. Bardzo fajna, wciągająca z wieloma naprawdę niedorzecznymi informacjami. Jeśli to wszystko jest prawdą to ja nie wiem co dalej będzie....

#92 ~Drop~

~Drop~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 11:26

Ja polecam Lodowe piekło M. Zuckoffa. Może nie jest to lekka książka, ale na pewno warto ją przeczytać. Opisuje historię katastrofy lotniczej na Grenlandii, chęć przetrwania, niesamowitą wolę walki. Czyta się ją jednym tchem. 

#93 ~tersa~

~tersa~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 10:27

Jak dla mnie bardzo ciekawa jest książka Niegrzeczne księżniczki. Bardzo fajnie napisane losy kobiet, które znamy mniej lub bardziej z lekcji historii.

#94 AskaG

AskaG

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 10:55

A ja ostatnio nadrabiam braki w klasyce i bardzo mi się podobała "Duma i uprzedzenie". Teraz szukam "Małe kobietki", ale coś nie mogę na nie trafić w bibliotece... 

#95 ~Bety~

~Bety~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 08:57

A ja bardzo lubię książki Katarzyny Michalak. teraz ukazała się jej najnowsza powieść pt Zemsta, która bardzo mnie ciekawi i intryguje. Na pewno niedługo po nią sięgnę.

#96 karolinkamalinka

karolinkamalinka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2016 - 14:05

Jaką ciekawą książkę ostatnio czytałyście, taką lekką, kobiecą? Ja zachęcam do "Zamówienia z Francji" A.Szepielak, albo do "Cukierni pod Amorem".

Polecam "Zacząć od nowa" - Jane green. zaskoczyła mnie, myślałam, ze będzie banalna i lekka. Była lekka owszem, ale nie banalna, czytałam w pracy, polecam serdecznie :)

#97 ~morela~

~morela~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:03

Ciekawa książka, którą zdecydowanie warto jest przeczytać to Za drzwiami pałacu Cay Garci. Opowieść o prawdziwym życiu saudyjskiej księżniczki zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie.

#98 ~Kelis~

~Kelis~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 08:58

Moim zdaniem też warto sięgnąć po książkę Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Nie tylko dlatego, że opowiada bardzo ciekawą historię, ale też dlatego, że stała się inspiracją dla młodych ludzi i dzięki tej książce powstała nowa polska marka ubrań Just Your story. 

#99 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:01

Dla mnie ciekawe książki to te staniwsława lema, fantastyka to ejst to co najbardziej lubie i polecam wszystkim, można w fajnej cenie znaleźć na inbook.pl , tam jest w ogole duży szeroki wybór ksiazek  n o i tania wysyłka za 3,99! czyli nie pzrepąłcmay za nią :)!

#100 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:36

Zamówiłam sobie właśnie książkę "Leśna Polana", Katarzyny Michalak. Bardzo lubię książki tej autorki, relaksuję się przy nich. Tutaj historia zapowiada się naprawdę ciekawie, będzie w sam raz na nadchodzący długi weekend, choć może się skończyć na tym, że przeczytam ją w jeden wieczór :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych