Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciekawa lekka książka

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 15:52

Lekka, kobieca? Z literatury współczesnej najlepsza chyba będzie książka pt Dziennik o-błędnik. Opowiada historie takie codzienne i normalne - dokładnie takie jakie są w naszym życiu. Ja z niecierpliwością czekam na drugą część.

#42 ~Kasiaa~

~Kasiaa~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:01

Książka Anity Sumi Dziennik o-błędnik jest napisana przyjemnym, lekkim językiem. Fabuła jest ciekawa, bardzo wciągająca. Przeczytałam ja i mój chłopak. Bardzo nam się podobała.

#43 ~Juzia~

~Juzia~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 12:27

Jak ktoś szuka lekkiej, przyjemnej książki to ja mogę polecić do czytania "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego" autorstwa Ewy Derlatki, ja przeczytałam w jedne dzień, tak się wciągnęłam!

#44 ~Krajna~

~Krajna~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:27

też czytałam dzień po dniu z muzyką seweryna krajewskiego darletki. genialnie napisana książka tak fajnym językiem że nie czuło się że czyta.

#45 malami69

malami69

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 09:10

Reyes Monforte - Niewierna

Może nie do końca lekka to pozycja, ale wciąga i nie można o niej zapomnieć. Absolutnie obowiązkowa.

#46 ~place~

~place~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 12:05

a ja jestem wielką fanką kryminałów, jeśli tylko mam okazję jakiś przeczytać jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Ostatnio miałam okazję czytać książkę Tajemnica domu Helclów i jestem pod jej bardzo dużym wrażeniem.

#47 ~turtle~

~turtle~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 08:08

Bardzo ciekawa i wciągająca jest książka Znikasz. Świetnie napisana, bardzo dobry pomysł na powieść. 

#48 MejeK

MejeK

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 20:24

Jeśli lubicie takie klimaty t w vciągu kilku wieczoram pochłonęłam "igrzyska śmierci" i "niezgodą" (po 3 części z każdej)

#49 ~sdww~

~sdww~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 11:11

Z książek które mi zapadły na dłużej w pamięci to na pewno ,,W pogoni za miłością ". Autorem jest Robert Gong. Ma też w swoim CV dużo innych pozycji, ale akurat ta powieść naprawdę robi wrażenie. Mocna, prawdziwa, dobrze opowiedziana.

#50 ~Zoe~

~Zoe~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 08:16

a ja bardzo lubię Witkowskiego, jego styl i poczucie humoru. Dlatego bardzo się ucieszyłam, jak się dowiedziałam, że w końcu będę miała okazję przeczytać jego nową książkę Fynf und cfancyś. 

#51 zyraffa

zyraffa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 12:10

z lekkich książek moja ulubiona to Duma i uprzedzenie. Książka do połknięcia na raz :)

#52 ~hiacynt~

~hiacynt~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 16:08

dużo zależy od naszych upodobań, ja bardzo lubię czytać biografie i książki historyczne, teraz jestem pod bardzo dużym wrażeniem książki Żelazne damy.

#53 dusia

dusia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 17:06

polecam książki Paula Coelgo z pewnością należą do lekkich i pięknych. Dla mnie klasyka

#54 ~etno~

~etno~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 17:38

ciekawa, lekka i przyjemna do czytania na pewno jest książka Aktorki portrety Ł. Maciejewskiego. Ja jestem nią zachwycona.

#55 ~pannada~

~pannada~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 18:50

Lekka czyli jaka? :)  Mogę Wam polecić stronę gdzie można znaleźć całkiem dużo "lekkich", jak i "ciężkich" książek. Ja kupuje takie książki na matras.pl, jestem bardzo zadowolona z ich oferty

#56 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 20:23

„Sekta egoistów” jest debiutanckim dziełem Schmitta i to czyni ja wyjątkowym, nie tylko dlatego ze to pierwsza książka Schmitta, ale dlatego że już wtedy pokazał swój pisarski talent. Myślę że bez najmniejszego problemu się obroni, ja osobiście czytałam i jestem nią zachwycona tak samo mój kolega , od którego pożyczałam książkę.  Jest po prostu świetna

#57 smolar

smolar

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:29

a ja polecam książki Cejrowskiego

#58 ~Kania~

~Kania~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 14:12

Ja nie dawno dostałam od siostry "Ścieżki Życia" Edyty Kowalskiej. Naprawdę babska książka, ciekawa i z humorem. Bibliotekarka radzi sobie z życiem :)

#59 ~struszka~

~struszka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 11:58

Ja nie dawno dostałam od siostry "Ścieżki Życia" Edyty Kowalskiej. Naprawdę babska książka, ciekawa i z humorem. Bibliotekarka radzi sobie z życiem :)

Dla mnie Ścieżki Życia to przede wszystkim życiowa historia. Można się i wzruszyć i pośmiać. Bardzo fajna pozycja.

#60 ~Marcik~

~Marcik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 11:05

Dla mnie Ścieżki Życia to przede wszystkim życiowa historia. Można się i wzruszyć i pośmiać. Bardzo fajna pozycja.

Dokładnie. Mam tak samo. Bardzo gorąco polecam, bo każda z nas może mniej lub więcej utożsamić się z bohaterką. Przede wszystkim fajnym językiem i stylem napisana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych