Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciekawa lekka książka

117 odpowiedzi w tym temacie

#21 skowronek

skowronek

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 12:28

Polecam jeszcze lekki kryminał Olgi Rudnickiej "Natalii 5". Zabawny i czyta się go wręcz błyskawicznie :)

#22 venus

venus

użytkownik

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 10:42

ja polecam książkę "Smażone zielone pomidory" można nawet z niej troszkę nauczyć się gotować ;)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 21:59

Czytałam, fajny klimat:)

#24 szyszyszka

szyszyszka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2013 - 18:36

Ja wam polecam opowiadania Nowickiej "Piąta fala pożądania". Ostatnio jest o niej głośno w necie dlatego i ja po nią sięgnęlam - i powiem wam, że się nie zawiodłam. Książka wzbudziła u mnie emocje o których zapomiałam. Z rumieńcem na twarzy połykałam kolejne strony aż doszłam do końca - nawet nie wiem kiedy!!! Naprawdę fajny erotyk

#25 ~arseniaa~

~arseniaa~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:54

Zachęcam wszystkich, którzy nie stronią od tematyki erotycznej, a także wszystkich tych, którzy chcieliby ją poznać - do przeczytania książki Wiolety Ostrowskiej pt. „Seksualne szaleństwa współczesnych Polaków”. Gwarantowane są niezwykłe doznania i przeżycia.
http://org-epost.com...ook28564031.php

#26 ~Templar~

~Templar~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 09:37

A może powrót do czsów dziecinstwa? Pan Samochodzik Nienackiego. Są też wspólczesne kontynuacja ale to juz nie to, co stary dobry Pan Tomasz...

#27 KalinaBog

KalinaBog

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2013 - 11:54

Ja kończę czytać książkę o Stevie Job'sie jest mega fantastyczna, polecam każdemu ten człowiek był szurnięty ale tak kreatywnie szurnięty i miał dar forsowania swoich pomysłów nawet jak cały świat mówił ze to będzie beznadziejne, tego brakuje w młodzieży naszych czasów

#28 jurekbochenek

jurekbochenek

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 09:29

ja polecam serię o Bridget Jones, książki są równie fajne jak film. 

#29 WaltDisney

WaltDisney

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2013 - 09:30

hej, ja już przeczytałem książkę o Jobsie i również jak koleżanka wyżej mogę polecić, zdarzało się ze byłem mega zaskoczony, ale dużo faktów jak dlaczego nazwa apple i nadgryzione jabłko, dlaczego znane golfy oraz jak robi się biznes. Człowiek który przeciwstawiał się innym i zazwyczaj wszystko było tak jak on chciał :)

z innych propozycji to polecam do snu motywujące książki larego wingeta np zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć

#30 de-gosia

de-gosia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2013 - 19:38

wszystkie książki Joanny Chmielewskiej smile.gif

Zdecydowanie tak!! Z czystym sumieniem można je polecić

#31 moneymaker913

moneymaker913

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:11

A czytal ktos moze ksiazke Michelle Obama - http://www.lifestyle...,1-18556-1.html ? 

#32 Integra

Integra

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:45

Przygoda fryzjera damskiego Eduardo Mendoza - kryminał na opak

#33 efcik

efcik

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:51

wyszedł nowy krajewski, mi sie podobają jego książki

#34 Ilona13

Ilona13

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 09:04

Jeśli mowa o lekkich książkach to polecam "Dietę miłośniczek czekolady". Zostały wydane chyba 3 części, ja czytałam jedną i pochłonęłam ją w niecale dwa tygodnie. Coś jak "Seks w wielkim mieście". ;)

#35 ~blueboy~

~blueboy~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 14:16

bardzo ciekawa i bardzo wciągająca książka to "pierwszy telefon z nieba" właśnie skończyłam ją czytać i powiem wam, że jestem pod jej wielkim wrażeniem.

#36 ~cupofcaffe~

~cupofcaffe~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 11:45

takie książki z tematyką erotyczną są coraz bardziej popularne, ja miałam okazję przeczytać After Anny Todd. Świetna, po prostu świetna. Dawno nie czytałam tak dobrej książki.

#37 ~ellabella~

~ellabella~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 20:50

Polecam książkę Violetty Komar Zaplecze, autorka w ciekawy sposób porusza temat zdrady i problemów małżeńskich. Bardzo mi pomogła :)

#38 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 11:40

Opowiadania Schmitta są bardzo dobre, szczególnie na wieczory. Krótkie, szybko się czyta, ale posiadają swój urok i głębię. Ja je uwielbiam i zawsze wszystkim polecam.

#39 ~magic~

~magic~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 10:10

mnie się bardzo podobała książka Pozdrowienia z Korei Suki Kim. Bardzo ciekawa, dobrze napisana, niesamowita opowieść o zamkniętym i specyficznym świecie. 

#40 ~redcoon~

~redcoon~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 07:19

ja bardzo lubię książki, które są bardzo prawdziwe, opowiadają o niezwykłych ludziach i ich życiu, Jak książka M. Achmedowej Musiałam umrzeć. Bardzo dobrze napisana, niezwykła opowieść o młodej kobiecie, która pragnie zmienić swoje życie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych