Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chwalmy naszego Pana i Władcę Powiatu

1306 odpowiedzi w tym temacie

#1301 ~Stanisław Hrynkiewicz~

~Stanisław Hrynkiewicz~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 17:28

Jeszcze jedno Panie Stanisławie. Nie puściłem tonącego okrętu. W przeciwieństwie do Was. Niektóre osoby weszły na inne listy wyborcze, czy im to pomoże nie sądzę. Tak jak wcześniej pisałem powinniście dać miejsce nowym kandydatom . Tak sie nie stało. Szkoda. Ja odstapilem swoje miejsce innej osobie.

#1302 ~Stanisław Hrynkiewicz~

~Stanisław Hrynkiewicz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 21:52

Szanowni państwo. Kampania wyborcza powoduje to, że mamy coraz więcej lekarzy specjalistów co prawda bez uprawnień ale oni są . Z uwagi na chorobę genetyczną na którą choruję byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego aby wypisać pewne lekarstwa . Gdy byłem w gabinecie doktora rodzimnego w tym czasie Radny powiatu członek zarządu Kazimierz Łabieniec kandydat do rady powiatu szukał mnie wśród pacjentów oczekujących na wizytę do lekarza. Pan Kazimierz Łabieniec twierdził że powinienem leczyć głowę. Czyli w nowym dworze na ulicy Kopernika jest nowy lekarz specjalista tak myślałem gdy dowiedziałem się o pacjentów z kolejki o tym fakcie. Wychodząc z przychodni rzeczywiście spotkał mnie Pan Kazimierz Łabieniec członek zarządu rady powiatu sokolskiego kandydat w następnej kadencji. Wyzwał mnie od synów i powiedział to że zabiłem matkę. Jest problem 1994 13 lipiec kiedy moja mama zginęła w nieszczęśliwym wypadku a miał pan wiedzę że zrobiłem to ja obowiązkiem pana było powiedonic odpowiednie służby . Paradoks jest taki.że Pan osobiście nagrał na moją prośbę wido z pogrzebu a nie powiadomił Pan odpowidzie służby że ja to zrobiłem. To co pan dzisiaj wygadwał na temat mojej osoby mam na to świadków nie licuje to z osobą byłego dyrektora kandydata do rady powiatu. .
Panie Kazimierzu to jest dopiero początek.
Przez 20 lat bycia radnym powiatowym nie zrobił pan nic dla społeczeństwa gminy Nowy Dwór o czym na sesji w miesiącu styczniu powiedział były Pana kolega starsta Franciszek Budrowski . Dla siebie przezte 20 lat niewatpliwie ugral pan dużo. W 2012.roku kiedy pana obecni serdeczni koledzy były przewodniczący i zastępca rady gminy w nowym dworze usilnie chcieli Pana zwolnić pewna pani z ulicy Ogrodowej obecnie kandydatka do rady gminy z komitetu wyborczego który wystawienia pana syna joko kandydata na stanowisko wójta gminy powiedziała to co zapamiętam do końca życia
Że pan jest osobą świętą Ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!
Jak zawsze pozdrawiam serdecznie Stanisław Hrynkiewicz

#1303 ~Agosc~

~Agosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 05:03

No faktycznie człowieku ty jesteś chory umysłowo LECZYĆ SIE TRZEBA!!!!!!!

#1304 ~Q~

~Q~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 18:24

Ma swoje minusy, ale bez przesady. Grajewski zostanie starostą, więc już temat Recki zniknie za miesiąc

#1305 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 10:23

a kto Grajewskiego  wybierze :D  :lol: Baszko już wybierał poprzednie dwie kadencje starostę i czym to się ? Totalną klęską!!!!!!

#1306 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 22:34

a kto Grajewskiego  wybierze :D  :lol: Baszko już wybierał poprzednie dwie kadencje starostę i czym to się ? Totalną klęską!!!!!!

A STAROSTĄ ZOSTANIE bUJWICKI.TAKĄ DECYZJE PODJĄŁ jURGIEL.

#1307 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 05:03

Młody kandydat Pisu na radnego sejmiku w towarzystwie dwóch młodych panów i w towarzystwie dwóch starszych panów  na banarach, ulotkach i isokolka źle kojarzy się wyborcom, panowie pomyślcie o tym, bo przekaz jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych