Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chwalmy naszego Pana i Władcę Powiatu

1306 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 20:12

Czas pokaże. Życzę jak najlepiej

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 20:45

Sam siebie chwali ten nasz Pan i Władca, sam sobie życzenia składa, ale faktycznie - czas pokaże,  .... dopóki co, hulaj duszo piekła nie ma ...

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 08:30

No rzeczywiście piekła nie ma Piotrek dalej hula i robi co chce. Pięknie. Mieszkańcy Sokółki patrzcie na kogo oddaliście swój głos. Narzekacie na Urząd Miejski. Patrzcie co się dzieje w starostwie kogo na potęgę się zatrudnia i robi się to z pięknym uśmiechem Piotra, no i inne instytucje. Szok.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:09

Ja głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość. PiS obiecało walczyć z nadmierną biurokracją - a tu proszę, proszę ......... Zawiodłem się !!!

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:31

Piotrek hipokryta pisowski. Gratuluję

#26 ~Jowisz~

~Jowisz~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:45

I nic mu nie zrobicie

#27 ~Saturn~

~Saturn~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 15:43

To tak myślisz ty. Pewność nie jednego zgubiła

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:12

I nic mu nie zrobicie

Pewnie że nic - politycy, samorządowcy tudzież inni urzędnicy za nic nie odpowiadają, za podejmowane decyzje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności dlatego czują się bezkarni i robią co chcą ... ???

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:37

Przykład Powiatu , Starostwa sokolskiego o dawna jest tego dowodem . Pajęczyna która oplata starostwo powiatowe armir powodują że pracy tam nie mają co szukac osoby z poza układu.

#30 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:57

Ja głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość. PiS obiecało walczyć z nadmierną biurokracją - a tu proszę, proszę ......... Zawiodłem się !!!

Też zraziłam się - już nigdy nie zagłosuję na PiS.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:39

Też zraziłam się - już nigdy nie zagłosuję na PiS.

Winny PIS czy Rećko?

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 06:23

dobra zmiana w Urzędzie Skarbowym  powołano na szefa siostrę starosty  bez konkursu a miało być przejrzyście i bez układów a wróble ćwierkają ,ze w drogach powiatowych zatrudniono brata starosty czy to prawda?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:24

Winny PIS czy Rećko?

............... śmiej się, śmiej ... - do czasu wiadro wodę nosi.

#34 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 14:13

Bardzo dobra zmiana nie tylko w Sokółce ale w całej Polsze. Gratuluję. Słowa piosenki są prawdziwe nic nie może wiecznie trwać. I to jest pocieszające

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 14:50

Bardzo dobra zmiana nie tylko w Sokółce ale w całej Polsze. Gratuluję. Słowa piosenki są prawdziwe nic nie może wiecznie trwać. I to jest pocieszające

jest też pieśń: "co użyjem to dla nas ........ bo za xx lat nie będzie nas".

#36 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 15:45

Jest też powiedżenie miałeś chamie złoty róg został ci się jeno sznur.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 16:36

"...dobra, zmiana..."

Dokładnie tak było za czasów PZPR, nie tylko w Sokółce ale w całej Polsce. Jak nie byłeś członkiem partii to  nie miałeś pracy (dobrej) ani przydziału na mieszkanie czy talonu na samochód. Ilu Polaków wyjechało (uciekło) z tego powodu za granicę, ilu poświęciło młodość na pracę fizyczną mimo, że byli np. dobrymi inżynierami. Historia kołem się toczy i pierwsi sekretarze partii ciągle są wśród nas.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 20:58

............... śmiej się, śmiej ... - do czasu wiadro wodę nosi.

Już się śmieję . Sprzedaj to wiadro , co wodę nosi- ja widziałem tylko takie wiadra,w których nosiło się wodę, Jesteś po prostu nieukiem nie potrafisz w ojczystym języku sklecić jednego poprawnego zdania

#39 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 21:25

Gościu ale jesteś entelegwntem. Gratuluję ci szyderczego podejscia do spraw które są bardzo ważne. Prawdą jest że obecnie są dobre czasy dla takich osób jak ty. Niech żyją i roznaczają się różnej maści insekty. Warunek poza granicami naszego kraju

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 23:00

Gościu ale jesteś entelegwntem. Gratuluję ci szyderczego podejscia do spraw które są bardzo ważne. Prawdą jest że obecnie są dobre czasy dla takich osób jak ty. Niech żyją i roznaczają się różnej maści insekty. Warunek poza granicami naszego kraju

Gościu 2 ! Jednak nieuku! Co to za wyraz roznaczają? ,,PO,, studiach jakich? I gdzie ukończone? A może tylko podstawówka w Lebiedzinie, a chcesz pracy w starostwie? A do cyrku wal słoniom jaja bujać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych