Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chwalmy naszego Pana i Władcę Powiatu

1306 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 15:21

Kpina , żenada. Takiego starostę wybrali nam radni powiatowi. Rzecz nieslychana aby osoba na takim stanowisku zajmowała się takimi sprawami. Dosyć przecinania wstęgi, imprezek, kropidla, a przede wszystkim przyisywania zasług innych sobie Panie Starosto. Do roboty

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 19:02

Odkroił ja 20 dkg. słoniny i 3 ząbki czosnyku oraz grubo pajde razowego chleba i zjadł, potem nalał 100gr. czarowieskiej i zapił. usiadł ja na stołku i pomyślał.. Po jakiego ch.... ten z Unii Wolności profesurek Kulesza wymyślił POWIATY. Nu na co one so.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:18

Odkroił ja 20 dkg. słoniny i 3 ząbki czosnyku oraz grubo pajde razowego chleba i zjadł, potem nalał 100gr. czarowieskiej i zapił. usiadł ja na stołku i pomyślał.. Po jakiego ch.... ten z Unii Wolności profesurek Kulesza wymyślił POWIATY. Nu na co one so.

Żeb psie krwie za mojo krzywde kabany napaśli i jak bambaryły zdorwiaszecze się porobili. A hety szto teraz tam siedzić na wyszynie mordu uże mordu napasł a gdzie jeszczo da kańca.

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 08:41

O jej Piotruś Pan się obraził że żle go zaprosili na balangę wstydu nie ma i jeszcze robi konferencje mam wrażenie ,że  chodzi tylko po imprezach.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2016 - 10:17

Czekamy na ruch naszych radnych powiatowych, jako gmina Suchowola mamy ich troje. Panowie radni za takie postępowanie Pana Starosty powinien być złożony wniosek o odwołanie go ze stanowiska. To jest kpina to co on wyprawia. Jako mieszkaniec gminy Suchowola nie mam życzę sobie aby za nasze podatki robiono libacje dla pana starosty. Apropo dyrektorzy ze starostwa są do pracy a nie do imprezowania alkoholowego.

#6 ~Dyrektor Wydziału~

~Dyrektor Wydziału~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:24

To co wyprawia starosta, to czysta kpina z ludzi i fałszywa troska o mieszkańców. Brak słów na takie zachowanie, które nie licuje z powagą urzędu. Pan starosta zapomniał chyba,ze pracuje dla ludzi, i nie ma się wozić po imprezach i przecinać wstęgi. W tym wzgledzie byly marszalek juz dawno zostal przescigniety przez staroste....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 06:28

To co przeczytałem i obejrzałem na zdjęciach z otwarcia drogi w Suchowoli woła o pomstę  a mianowicie pan starosta na otwarcie przywiózł wszystkich dyrektorów i kierowników wydziału  i kierowników innych firm  podleglych staroście wiec wczoraj w starostwie nie można było nic załatwić bo nie było kierownictwa .Panie starosto niech pan bierze się do pracy a nie ciągle biega po imprezach i wciąga jeszcze całe kierownictwo starostwa chyba za to panu i im nie płacą  tylko za rzetelną pracę dla dobra powiatu a pan ciągle sieje zamieszanie jak nie w gminie Sokólka to teraz w Suchowoli a przedtem czytałem ,że w gminie Dąbrowa też były nieporozumienia za które pan potem przepraszał mam wrażenie ,że nie dorósł pan jeszcze do pełnienia tak ważnej funkcji,

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 07:38

100% prawda bo co do budowy dróg ma Obiała , Matoszko , .Czaplejewicz Sanepid i wszyscy nowo zatrudnieni dyrektorzy chyba ,że pan starosta w ramach ich urlopu powiózł na wycieczkę .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 07:02

Matrioszka gdzie są żętony do myjni?

#10 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:38

O jej Piotruś Pan się obraził że żle go zaprosili na balangę wstydu nie ma i jeszcze robi konferencje mam wrażenie ,że  chodzi tylko po imprezach.

Znaczy się mieszkańcy Suchowoli, jakby myśleli tak jak Piter, to powinne ruszyć na Sokółke i odwołać staroste. Inaczej zero inwestycji i dróg i . z dobrej zmiany.

Cos mi sie wydaje, że PiS powinien jak najszybciej odwołać tego amigo. Chyba że chce w następnych wyborach miec w powiecie sokólskim 3 procent, jac Palikot.

#11 ~sąsiad zza miedzy~

~sąsiad zza miedzy~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 20:53

Nie wierzę, żeby to była prawda. To musi być jakaś video prowokacja i montaż.

Niemożliwe, żeby ktoś na stanowisku od sołtysa wsi wzwyż - gadał takie bezsensowne i niezgodne z prawem pierdoły i jeszcze się przy tym uśmiechał.

Jak tak dalej pójdzie, to facet za tydzień zażąda dymisji marszałka województwa (bo nie powiedział mu pierwszy dzień dobry), za dwa - będzie chciał odwołania premiera (za brak informacji o planowanych inicjatywach ustawodawczych), a za miesiąc Prezydenta RP - bo zorganizował bez  uzgodnienia ze starostą sokólskim obchody 1050-lecia chrztu Polski.

Skąd wy tam w tej Sokółce wytrzasnęliście tego misia?

To swojak, czy z importu (jak mawiał niezapomniany Pawlak do Kargula) jakiś kaban?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 21:15

Nie wierzę, żeby to była prawda. To musi być jakaś video prowokacja i montaż.

Niemożliwe, żeby ktoś na stanowisku od sołtysa wsi wzwyż - gadał takie bezsensowne i niezgodne z prawem pierdoły i jeszcze się przy tym uśmiechał.

Jak tak dalej pójdzie, to facet za tydzień zażąda dymisji marszałka województwa (bo nie powiedział mu pierwszy dzień dobry), za dwa - będzie chciał odwołania premiera (za brak informacji o planowanych inicjatywach ustawodawczych), a za miesiąc Prezydenta RP - bo zorganizował bez  uzgodnienia ze starostą sokólskim obchody 1050-lecia chrztu Polski.

Skąd wy tam w tej Sokółce wytrzasnęliście tego misia?

To swojak, czy z importu (jak mawiał niezapomniany Pawlak do Kargula) jakiś kaban?

Jak to skąd? ze składowiska odpadów w Karczach. Radził w spółce, która nawiozła tam takiego syfu, że umierać przyjdzie a ludzie wybrali go do rady powiatu (dostał 500) głosów. Takie są .e w Sokółce.

#13 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:39

Piotrek jest młodym ambitnym starostą. Chce dobrze zarządzać powiatem. Tylko mu przeszkadzają zazdrośnicy. Jest szczery i serdeczny w kontaktach z ludźmi. Jest przystojnym, urodziwym mężczyzną. Ma szeroką wiedzę prawniczą i społeczną. Jest też człowiekiem emocjonalnym i reaguje na nietakt też emocjonalnie, ale z tego wyrośnie. Ja widzę Piotrka na  wyższym szczeblu politycznym w kraju np. Prezydentem wszystkich Polaków. I wieżę że to nastąpi. Ci co go nie zapraszają będą bardzo żałować straconej okazji do nawiązania przyjacielskich kontaktów  z najsympatyczniejszym Starostą w Polsce.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:45

Jednym słowem powiatowy Kir Im Sen wypisz wymaluj.

#15 ~Tańczący z Dzikami~

~Tańczący z Dzikami~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:26

Piotrek jest młodym ambitnym starostą. Chce dobrze zarządzać powiatem. Tylko mu przeszkadzają zazdrośnicy. Jest szczery i serdeczny w kontaktach z ludźmi. Jest przystojnym, urodziwym mężczyzną. Ma szeroką wiedzę prawniczą i społeczną. Jest też człowiekiem emocjonalnym i reaguje na nietakt też emocjonalnie, ale z tego wyrośnie. Ja widzę Piotrka na  wyższym szczeblu politycznym w kraju np. Prezydentem wszystkich Polaków. I wieżę że to nastąpi. Ci co go nie zapraszają będą bardzo żałować straconej okazji do nawiązania przyjacielskich kontaktów  z najsympatyczniejszym Starostą w Polsce.

I potrafi tańczyć w muszce i smokingu oraz bez butów...Co potwierdza jego nienaganne maniery i reprezentacyjność osoby i urzędu.

#16 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:34

A może nawet zagra główną rolę w filmie pt. "Dzień Świra" cz.3.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:36

............. puki co, udaje mu się lawirować ... ot i tyle, czas pokaże ...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 07:17

Za jakie diengi piszeta   

?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:31

za euro :lol:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 16:47

Pracował uprzednio w dobrej firmie w Białymstoku, ale "wrócił" i zaczął robić nową karierę od powiatu ... ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych