Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chrześcijaństwo to kłamstwo,dajcie ludziom żyć.


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 15:27

Dajcie zwykłym ludziom trochę pożyć, a nie przyjeżdżacie w gości na święta z wiosek, chodzicie sobie po osiedlach i zarażacie innych, to jest prawdziwe miłosierdzie ciemnogrodu wobec innych. Mam nadzieję, że pozarażacie się tylko we własnym rodzinnym gronie, a nie innych. Włochy, Hiszpania teraz czas na polaczków...

Dzieje tzw. ''Jezusa'' są kopią biografii cesarza rzymskiego Tytusa Flawiusza.

Arystokraci wymyślili postać, by usprawiedliwiać niewolę. W tamtych czasach powstawały sekty żydowskie, czekające na przyjście "Mesjasza - wojownika", co było problemem dla Imperium Rzymskiego. Z tego też powodu wymyślono konkurencyjny system wierzeń z osobą dobrego Jezusa, który nakazuje nadstawianie drugiego policzka i oddanie Cezarowi, co jego (czyli posłuszeństwo i płacenie podatków). Był on jedynie wymysłem Rzymian, stworzonym po to, aby stłumić mesjanistyczny zapał Żydów. Postać ''Jezusa'' w Ewangeliach przeżywa rzeczy, które zostały opisane w Starym Testamencie. Historia ''Chrystusa'' opowiada losy Józefa [najprawdopodobniej chodzi tu o Mojżesza ? ]. Mamy ''Chrystusa'' idącego do Egiptu, władcę mordującego chłopców, ''Jezusa'' wracającego do Egiptu. Potem zostaje on ochrzczony i udaje się na pustynię na 40 dni, gdzie jest kuszony przez diabła. Natomiast w Starym Testamencie, w Księdze Rodzaju, to Józef [lub raczej Mojżesz ?] trafia do Egiptu, gdzie faraon zabija chłopców, a następnie wraca z Egiptu do Izraela, gdzie zostaje ochrzczony. Potem idzie przez pustynię przez 40 lat. Kiedy zdajesz sobie z tego sprawę, widzisz, że to wszystko fikcja, kłamstwo. Autorami bajek, mitów (biblie) byli żydowscy intelektualiści i rzymscy wodzowie. Rzymianie opłacali największych żydowskich jajogłowych świata. Wszystkie historie apostołów są fałszywe, podobnie zresztą jak ich imiona. Tylko ciemnota nadal wierzy w te bajki.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 17:16

Wyższy poziom pier-dolca cato:

 

Niejaka Klepacka rano na ulicy rzuca petardami i wrzeszczy

 

plotek.pl/plotek/7,154063,25864784,zofia-klepacka-rzuca-petardami-na-ulicy-i-oglasza-ze-chrystus.html

 #3 ~Lechita anty watykan~

~Lechita anty watykan~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 06:43

Jezus właściwie Chrystus to Słońce kult Słońca ,co roku rodzi się w gwiazdozbiorze Panny ,umiera na na Krzyżu ,czarni podpieli swoje kościelne święta pod Słowiańską tradycje !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 08:22

Jezus właściwie Chrystus to Słońce kult Słońca ,co roku rodzi się w gwiazdozbiorze Panny ,umiera na na Krzyżu ,czarni podpieli swoje kościelne święta pod Słowiańską tradycje !

Chazarscy złodzieje o mongolskiej aparycji i ich "wierzenia".#5 ~Wieża Babel~

~Wieża Babel~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 10:11

w Biazecie istna WIEŻA BABEL! Ukraińcy, Białorusini, Nepalczycy, Gruzini! Polacy! 

Koleżanka (Polka) zrezygnowała z pracy bo nie miała do kogo buzi  otworzyć! #6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 15:05

U mnie na osiedlu (Bema) przed blokiem stoi kilka samochodów wieśniaków (BSI,BHA,BBI,BSK), którzy przyjechali do innych wieśniaków-katoli na święta. Życzę wzrostu zachorowań na koronawirusa polaczkom na ich własne życzenie. Dlaczego pisowska milicja nie sprawdzi tego, co one robią w naszym mieście. Prawda!- chrześcijaństwo to największe kłamstwo w historii dla ciemniaków.

''... Koleżanka (Polka) zrezygnowała z pracy, bo nie miała do kogo buzi  otworzyć!...''

Polaczki w pracy się nie rozmawia, tylko pracuje. Za gadanie dla fizoli -roboli nikt nie płaci. Ludzie ze wschodu są lepszymi pracowniami niż polskie nieroby, które ciągle narzekają. Wkrótce ich to narzekanie się skończy, jak zostaną bez pracy. Mam nadzieję, że wzrost bezrobocia szybko nadejdzie i będzie duży, a tym samym skończą się rządy pisiorów w tym ciemnogrodzie.

 #7 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:03

Nie martwicie się, zmiany których chcecie nadejdą szybciej niż myślicie. 

- duże bezrobocie, tu nie trzeba być fachowcem żeby to przewidzieć.

- upadek rządu i przejęcie władzy z zewnątrz. 

- upadek chrześcijaństwa i wprowadzenie nowej wiary

Zamiast życzyć komuś śmierci i chorób, lepiej zastanówcie się jak dostosować się do nowych czasów. 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych