Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chicken Flow Łapskie KFC?

Kurczak Chicken Chickenflow kfc

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pioter~

~Pioter~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:33

Chciałbym zaczerpnąć jakieś informacje o lokalu gastronomicznym pod nazwą " Chicken Flow " mieści się on na przeciwko budynku multimedii. Co myślicie o tym jedzeniu, czy ktoś z was może podzielić się swoją opinią czy warto w ogóle wydać tam przysłowiowe 2 dychy ?

#2 ~Jeremiasz z Klanu~

~Jeremiasz z Klanu~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:59

Nie wiem, ja tam nie byłem i raczej nie będę. Ceny jak z kosmosu jakieś, 3 skrzydełka z frytkami za 12zł ?! Właściciele mieli podobny lokal z tego co mi się wydaje, z rok temu i zamknęli, to po co otwierać to samo w innym miejscu z takim samym pomysłem? Tzn. Jeśli chodzi o pomysł na jedzenie to nie jest głupi tak mi się wydaje, ale reszta? Gdzie jakaś reklama? Nikt nic o tym nie wie... ceny? Na fanpage'u na FB ciągle Ci sami ludzie na zdjęciach. Statyści? O co tu chodzi? Ja tego nie ogarniam i pomysłów ludzi serio. No ale może ktoś był i mnie przekona, że warto wydać 12 zł na 3 skrzydełka.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 22:02

Nie wiem jak skrzydełka, ale jadłam polędwiczki w kubełku - porcja wystarczająca dla dwóch dorosłych osób, chrupiąca panierka, miękkie, dobrze doprawione mięso. Do tego dwie porcje frytek i dwa sosy do wyboru. Nazywa się to kubełek wings i kosztuje 29 zł. Moim zdaniem warto. Polecam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 06:20

Ja pierwszy raz słyszę o tym lokalu gastronomicznym ?! Zero reklamy,nawet "ludzie nie gadają"!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 21:39

Nie wiem jak skrzydełka, ale jadłam polędwiczki w kubełku - porcja wystarczająca dla dwóch dorosłych osób, chrupiąca panierka, miękkie, dobrze doprawione mięso. Do tego dwie porcje frytek i dwa sosy do wyboru. Nazywa się to kubełek wings i kosztuje 29 zł. Moim zdaniem warto. Polecam

30 zł? 3h pracy kucharza lub kelnera?

#6 ~adam k~

~adam k~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 08:04

Jadłem polecam! mniam mniam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 14:12

Jadłem polecam! mniam mniam

niemożliwe. jak tam codziennie pusto. 

#8 ~k o k o~

~k o k o~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 15:10

niemożliwe. jak tam codziennie pusto. 

Pusto w lokalu to zapewne sami właściciele napisali tego posta tak aby przyciągnąć łapiaków na kurczaki w chrupiącej panierce 

#9 ~Kaska~

~Kaska~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 21:18

To juz czwarta zmiana lokalu. Kiedys byl na Glownej, za przejazdem i przy Stacji paliw pod nazwa Ok Chicken.
Teraz znajduje sie na Handlowej. Ale tam wciaz pusto i ciemno. Chyba zamkniete.

#10 ~Alibaba król kebaba~

~Alibaba król kebaba~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:47

Szybki upadek się szykuje, zero reklamy, zero ulotek. Jednak nie ma to jak sprawdzone gastero w SNACK :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:21

Szybki upadek się szykuje, zero reklamy, zero ulotek. Jednak nie ma to jak sprawdzone gastero w SNACK :)

jak snack to ten sam poziom co koko chicken.. też nie ma ruchu, brak reklamy i ulotek

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:40

Snack NIE mam pojęcia jak się dalej utrzymuje, jedzenie fatalne, mrożonka z makro typowa. Pizzerie Łapskie mają natomiast zdecydowanie całkiem dobry poziom (nie mówię o wszystkich).

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:37

Snack NIE mam pojęcia jak się dalej utrzymuje, jedzenie fatalne, mrożonka z makro typowa. Pizzerie Łapskie mają natomiast zdecydowanie całkiem dobry poziom (nie mówię o wszystkich).

które mają dobry poziom? jak będę to odwiedzę

#14 ~Suzi~

~Suzi~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 14:37

Kurczaki w panierce spoko.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 00:30

Dlaczego w Łapach nie ma jadłodajni takich jak w Białymstoku?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 06:21

Tzn.jakch Mc.Donald KFC :) ?

#17 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 19:33

Bo łapy to wiocha gdzie nawet Tesco zbankrutowało.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 20:55

Pewnie i taka tania jadłodajnia poszłaby z torbami.

#19 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 07:06

Ja się nieźle przytrułem w snacu, teraz mijam z daleka.Dziwię się, że jeszcze go nikt niezamkną

#20 ~krul~

~krul~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 13:56

Ja się nieźle przytrułem w snacu, teraz mijam z daleka.Dziwię się, że jeszcze go nikt niezamkną

Snack'nego :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kurczak, Chicken, Chickenflow, kfc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych