Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cennik biletów BKM

126 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 06:55

Jeżdżę do pracy z pod białostockiej miejscowości, po podwyżkach biletów ( 2 strefy) wróciłem do mego wysłużonego diesla. 

Przepraszam was że będziecie mieli gorsze powietrze, ale podziękujcie waszej władzy. 

#122 ~PKS uziemiony ?~

~PKS uziemiony ?~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 07:24

Jeżdżę do pracy z pod białostockiej miejscowości, po podwyżkach biletów ( 2 strefy) wróciłem do mego wysłużonego diesla. 

Przepraszam was że będziecie mieli gorsze powietrze, ale podziękujcie waszej władzy. 

właśnie o to chodzi : "IM GORZEJ - TYM LEPIEJ" ,bo cała wina spadnie na PiS, choć BKM-em rządzi KO, 

ale niestety nasz narodowy, pozamiejski przewożnik autobusowy , czyli PKS nie ma szans na normalne działanie, a tu już winę ponosi PiS , bo przez 5 lat nie naprawił haniebnych przepisów ustawy o pubilcznym transporcie zbiorowym w tym zakresie. 

#123 ~drabiną do Nieba ?~

~drabiną do Nieba ?~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 08:06

za duzo jest przejsc a za mało kładek

ooo, tylko nie kładki - MUSZĄ BYĆ PRZEJŚCIA PODZIEMNE.

#124 ~gapowicz~

~gapowicz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:05

Czy kanary teraz jeżdżą i sprawdzają bilety?

#125 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 687 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 08:01

gdzie tam, a jak coś to zakasłaj dłużej ;

#126 ~Bez Auta.~

~Bez Auta.~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:44

czy co drugi fotel jest zablokowany drutem kolczastym ? - nie wiem bo dawno nie jechałem BKM-em - czy ktoś jechał ?

#127 ~Sodomita Waligrucha~

~Sodomita Waligrucha~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 15:30

czy co drugi fotel jest zablokowany drutem kolczastym ? - nie wiem bo dawno nie jechałem BKM-em - czy ktoś jechał ?

jest baz drutu i podpiętego prądu,  cyklonu też nie puszczają,kanarów nie ma,ludzi mało,fajnie się podróżuje jest okej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych