Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cennik biletów BKM

126 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~DZIKI KRAJ ?~

~DZIKI KRAJ ?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 08:35

kazdy ma po 3 auta i tu ma byc czysto ?

wystarczyłoby , aby tylko jeden raz właściciel działki dostał  mandat karny 5 tys. zł, a nie byłoby tam dzikiego parkingu , byłoby czysto , rosłaby jakaś zieleń.

#22 ~co to za ludzie ?~

~co to za ludzie ?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 10:38

niestety, są też i tacy, którzy zamiast zapłacić marną złotówkę za parking , jadą smrodzić ludziom pod oknem, pomimo znaków informujących , że to nie jest miejsce dla nich.

#23 ~olewają nas ?~

~olewają nas ?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 13:30

Dbają o ul. Wołodyjowskiego, tam wprowadzili strefę , tam postawili słupki, aby nie parkowano na zieleńcu , chociaż, są tam chodniki dla pieszych, a stary blok jest daleko od ulicy - natomiast niestety nie wprowadzono strefy płatnego parkowania na bardzo wąziutkiej, bez chodników dla pieszych i bez poboczy nadających się do chodzenia ul. Żelaznej,  tu pozwolono na bezpłatne parkowanie na obu stronach jezdni, tu zjeżdżają dymiące szroty z całego województwa do szpitali USK, UdSK , Szpitala Wojewódzkiego i td  - Na parkingu znajdującym się na prywatnym terenie , bezpośrednio przed oknami bloku przy ul. ŻELAZNEJ, pomimo znaku informującego iż parking jest przeznaczony tylko dla mieszkańców tego bloku, ciągła wymiana szrotów będących własnością nieuprawnionych klientów szpitali

przybywających z całego województwa trwa już od godz 7 rano codziennie do godz 18 - 19 (do zakończenia wizyt w szpitalu)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 14:19

To biedastok będzie teraz sławny dzięki swojemu prezydentowi, taka dziura a bilety najdroższe w całej Polsce

BRAWO TY!,

Ale pieniążki trzeba skądś brać, z nieba nie lecą ,szczególnie jak ma się jeszcze taką łatwą rękę do ich wydawania na prawo i lewo.

np na "system zarządzania ruchem" poszło ponad 30 milionów i to są pieniądze wywalone w błoto .

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 18:15

To biedastok będzie teraz sławny dzięki swojemu prezydentowi, taka dziura a bilety najdroższe w całej Polsce
BRAWO TY!,
Ale pieniążki trzeba skądś brać, z nieba nie lecą ,szczególnie jak ma się jeszcze taką łatwą rękę do ich wydawania na prawo i lewo.
np na "system zarządzania ruchem" poszło ponad 30 milionów i to są pieniądze wywalone w błoto .

Truskolaski będzie brał przykład z pis. Bilety będą za darmo, ale za to wzrosną inne ceny usług spółek zależnych od UM.
Jeszcze prezydent widocznie się nie zorientował z jak "ytelygentnym" przeciwnym mu elektoratem ma do czynienia. Zamiast traktować ich poważnie, wzorem pis powinien zacząć robić w konia. Będą brawa i poparcie.

#26 ~takich nie sieją . . . .~

~takich nie sieją . . . .~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 19:22

niestety, są też i tacy, którzy zamiast zapłacić marną złotówkę za parking , jadą smrodzić ludziom pod oknem, pomimo znaków informujących , że to nie jest miejsce dla nich.

właśnie Takimi wsiowymi "inteligentami" jest codziennie od rana do wieczora zapakowana ul. Żelazna, bo tu nie trzeba płacić.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 19:31

właśnie Takimi wsiowymi "inteligentami" jest codziennie od rana do wieczora zapakowana ul. Żelazna, bo tu nie trzeba płacić.

Jeżeli to wasz teren to se go ogrodźcie i będzie po problemie.

Miastowe inteligenty co to na wioski do tzw.dziadków jeżdżą, a słomę to jaszcze przed klatką wysypują.

#28 ~strefa dla wybrańców !~

~strefa dla wybrańców !~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 07:48

nie wiem , dlaczego na Żelaznej nie ma strefy płatnego parkowania.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 08:43

Na ulicach wokół szpitali powinna obowiązywać "podstrefa A" , czyli na ul. ul. Akademicka - Skłodowskiej - Waszyngtona - Żelazna - Wołodyjowskiego, w godz 8 - 18 , codziennie.

#30 ~ten typ - tak ma !~

~ten typ - tak ma !~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 08:55

Jeżeli to wasz teren to se go ogrodźcie i będzie po problemie.

Miastowe inteligenty co to na wioski do tzw.dziadków jeżdżą, a słomę to jaszcze przed klatką wysypują.

a , Szanowny Gość z tych co "nie czytaty , nie pisaty , tylko pałką naje . . . . ty"  ? - przecież stoją znaki i tablice informacyjne - potrzebujesz płotu ? - chyba nie jesteś "krową" która lubi "wejść w szkodę" ?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 12:05

a , Szanowny Gość z tych co "nie czytaty , nie pisaty , tylko pałką naje . . . . ty"  ? - przecież stoją znaki i tablice informacyjne - potrzebujesz płotu ? - chyba nie jesteś "krową" która lubi "wejść w szkodę" ?

Mam kawałek lasu w okolicy ogródków działkowych, gdzie "blokersi" właściciele ogródków nagminnie wyrzucają śmieci.

Nie pomogło ustawienie tabliczek, a na moje liczne interwencje usłyszałem żebym ogrodził, wychodzi więc na to że większość społeczeństwa jest "nieczytaty .....tylko pałką naje..". 

Przeszkadza więc wam stawianie samochodów - to ogrodźcie. 

#32 ~wstyd nie dym !~

~wstyd nie dym !~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 13:27

Mam kawałek lasu w okolicy ogródków działkowych, gdzie "blokersi" właściciele ogródków nagminnie wyrzucają śmieci.

Nie pomogło ustawienie tabliczek, a na moje liczne interwencje usłyszałem żebym ogrodził, wychodzi więc na to że większość społeczeństwa jest "nieczytaty .....tylko pałką naje..". 

Przeszkadza więc wam stawianie samochodów - to ogrodźcie. 

jednak jestem przekonany , że większość społeczeństwa nie nosi śmieci do twojego lasku , jak też większość zapłaci te parę groszy za parkowanie , ale też nie brakuje takich co to "za grosz wstydu nie mają"- napisz czy ogrodziłeś lask i jeżeli tak , to czy pomogło ? Napisz czynie zostałeś ukarany, bo właściciel lasu odpowiada za las i jego obowiązkiem jest usuwanie śmieci oczywiście na koszt właściciela lasu, niezależnie od tego kto je tam wrzucił ,  jeżeli nie zmieniono ustawy o lasach.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 16:18

jednak jestem przekonany , że większość społeczeństwa nie nosi śmieci do twojego lasku , jak też większość zapłaci te parę groszy za parkowanie , ale też nie brakuje takich co to "za grosz wstydu nie mają"- napisz czy ogrodziłeś lask i jeżeli tak , to czy pomogło ? Napisz czynie zostałeś ukarany, bo właściciel lasu odpowiada za las i jego obowiązkiem jest usuwanie śmieci oczywiście na koszt właściciela lasu, niezależnie od tego kto je tam wrzucił ,  jeżeli nie zmieniono ustawy o lasach.

Tak jak większość nie parkuje pod blokiem na Żelaznej, jeżeli jest inna możliwość. 

Ogrodziłem od drogi oddzielającej mnie od ogródków - pomogło, ale sprzątałem sam. 

#34 ~nie czytaty +~

~nie czytaty +~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 20:20

Tak jak większość nie parkuje pod blokiem na Żelaznej, jeżeli jest inna możliwość. 

Ogrodziłem od drogi oddzielającej mnie od ogródków - pomogło, ale sprzątałem sam. 

jeżeli znasz to miejsce to z pewnością wiesz , że zawsze jest inna możliwość, ale trzeba płacić za parkowanie, doskonale też wiesz, że jak Ty zajmiesz cudze miejsce , to on nie będzie miał gdzie zaparkować, choć jest to jego miejsce prywatne, a Urząd Miejski pobiera od niego podatek od nieruchomości za tę działkę.

#35 ~wsiowa kultura ?~

~wsiowa kultura ?~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 21:34

Na ulicach wokół szpitali powinna obowiązywać "podstrefa A" , czyli na ul. ul. Akademicka - Skłodowskiej - Waszyngtona - Żelazna - Wołodyjowskiego, w godz 8 - 18 , codziennie.

tak, tu przyjeżdża najwięcej wsiowych - Oni powinni płacić trzykrotną stawkę , jak wszedłem kiedyś kilka kroków na chłopską łąkę to psem poszczuł, a tu przjeżdża i tratuje kołami zieleńce w centrum miasta.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 21:45

tak, tu przyjeżdża najwięcej wsiowych - Oni powinni płacić trzykrotną stawkę , jak wszedłem kiedyś kilka kroków na chłopską łąkę to psem poszczuł, a tu przjeżdża i tratuje kołami zieleńce w centrum miasta.

U ciebie kultura wyższa bo z betonowej klitki na 3 piętrze, od razu widać.

#37 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 701 postów

Napisano 05 luty 2020 - 06:47

chyba u ciebie ta kultura, za najazd na trawę mandat się należy, przyroda sama się nie obroni

#38 ~podlaski gównojad.~

~podlaski gównojad.~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 07:32

niestety , zdarza się i taki, co za złotówkę - gęś popędziłby do Warszawy na boso.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 08:36

Znaczy ty rodem z Białegostoku z dziada pradzaiada, czyli albo Żyd, albo Niemiec, albo Ruski. Jeśli jesteś Polak to jesteś napływowy.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 09:39

Policz ile masz w wawie warszawiaków 10% to ile w polin całym wyjdzie rodowitych polaków 3 mln tylko z 35.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych