Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CEDC Polmos Białystok - zwolnił 30 pracowników

Polmos_Białystok zwolnienia

93 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ROBOL~

~ROBOL~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 09:56

Ja nie siedzę w telefonie i podwyżki nie dostałam :(

ja też nie, ale dostałem podwyżkę..... NORMY. Rosną one non stop przy tych samych pensjach roboli. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 18:55

Jaka pensja? U "lidera"? To jałmużna albo zapomoga w pracy na trzy zmiany. 4,6 tys. średnia krajowa, a to przecież lider, a nie średniak. Kiedy do swojej "pensji" i rekordów produkcyjnych dostaniemy rowery do odpracowania? Na te rowery jak i wszystko inne pieniądze zawsze się znajdą - robolom zawsze nie ma.

#23 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:04

Jaka pensja? U "lidera"? To jałmużna albo zapomoga w pracy na trzy zmiany. 4,6 tys. średnia krajowa, a to przecież lider, a nie średniak. Kiedy do swojej "pensji" i rekordów produkcyjnych dostaniemy rowery do odpracowania? Na te rowery jak i wszystko inne pieniądze zawsze się znajdą - robolom zawsze nie ma.

:(

#24 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:04

:(

#25 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 16:36

Tak tylko 2 mld dolarów rocznie zysku. 2 tys. zarobisz u lidera rynku.

2100

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 12:29

Rokiczankom piszcie swoje teksty. Marnujecie się w tej fabryce. Już wszyscy wiedzą co się tam dzieje. Nepotyzm, wyzysk i "szczały" z ucha pracownic od pługa odrywanych.

#27 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 20:43

Pracuję w tym mizernym cyrku kilka lat i w tym okresie nie otrzymałam żadnej podwyżki!!! Przez ten czas firma rozwijała  się w oczach!!! Lawinowo rosła wydajność pracy, zyski przedsiębiorstwa!!!! Kilka miesięcy temu wprowadzono przerwy rotacyjne, aby z nas- roboli- wycisnąć jak najwięcej!!! I wyciskają!! Normy wzrosły, pensje pozostały oczywiście na  tym samym żenującym poziomie!!! Grupa CEDC uzyskiwała coraz większe udziały w polskim rynku!!! ! To o co tutaj do ch olery chodzi??!!!!!!!!?! Co prawda otrzymałam umowę na kolejny rok, ale z coraz większym trudem patrzę na ten bajzel !!!! Poza tym w zakładziku jest coraz większy rygor!!!! Na każdym kroku zamontowano kamery!!!! Tylko czekać kiedy zostaną uruchomione w kiblach i pod prysznicami!!!! My im coraz większe zyski, oni nam kamery!!!! W tym roku po raz pierwszy od lat nie otrzymaliśmy żadnych wódek na święta!!!! To co się dzieje z owocami naszej pracy?!!! Trafiają one tylko do tych co na górze, a nasze zarobki jak były niskie, tak nadal są!!!  Żal za d.upę ściska, gdy patrzy się na to co decydenci robią z tak zasłużonym w historii  Polski  zakładem!!! Od pewnego czasu zajmuję się poszukiwaniem nowej , tym razem normalnej pracy. Niestety znalezienie jej pod rządami PiSu łatwe nie jest!! Żeby po tylu latach tyrania stać mnie było jedynie na zakup starego gruchota/!?!? To do czego to podobne?!?! 

Co ma rząd do Twojej pracy? kilka lat pracujesz czyli za rządów PO też. Nie podoba się to weź kredyt i wyjedź z kraju. Cytując pewnie ulubionego klasyka.

#28 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 09:43

Otóż ma i to dużo. Poza tym nie rząd, bo Polską to rządził Rząd Millera, czy Tuska. Teraz rządzi J. Kaczyński, który nie jest członkiem rządu! Brak podwyżek pensji milionów polskich pracowników pomimo wzrostu PKB, wydajności, generowania przez nich coraz wyższych zysków jest efektem otwarcia rynku pracy przez władzę dla pracowników ze Wschodu. Po co podnosić pensje skoro z powody gigantycznej liczby rąk do pracy można znaleźć z taką łatwością kolejnego pracownika? W takich firmach jak np. Rosti około połowy kadry to Ukraińcy, Białorusini.  Właściciele firm nie muszą więc podnosić nawet nieznacznie pensji. Jeśli jakiś Polak zrezygnuje z pracy od razu poprzez właściwą agencję na jego miejsce przyjmą Ukraińca, Białorusina! 

Nie rozumiem dlaczego Kaczyński nie zamknął  otwartego przez PO rynku pracy dla obcych. Naprawdę chce by Polacy zarabiali wciąż grosze?! 

Więc możemy pracować coraz wydajniej, bić  kolejne rekordy produkcji, osiągać  coraz wyższe udziały w rynku, ale w naszych kieszeniach tego nie odczujemy. 

Szczerze mówiąc nawet nie dziwię się ludziom decydującym o wysokości zarobków w Polmosie, że ich nie podnoszą. Nikt nie lubi przepłacać. 

Winny jest PiS.  

ps. PO też nie znoszę, bo to oni otworzyli rynek pracy dla przybyszów ze Wschodu.  Mam nadzieję, że wybory w 2019 (o ile demokratyczne wybory się odbędą) wygra jakaś inna partia.  Bo już mam dość skromnego życia pod względem finansowym.

#29 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 09:45

ciężka praca na 3 zmiany, w hałasie, za niewielkie wynagrodzenie.

#30 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:59

ciężka praca na 3 zmiany, w hałasie, za niewielkie wynagrodzenie.

zgadzam się, ale takie mamy rządy. Jak na miejsce każdego Polaka czeka 5 Ukraińców to z czego mają rosną pensje? NO Z CZEGO?! Winna koalicja PO-PiS, która otworzyła rynek pracy dla obcokrajowców! Przez nich PENSJE POLAKÓW NIE ROSNĄ! 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:40

Jak tam stanowisko operator? Jakaś Agencja Pracy Towarzyskiej? Złote klamki, samochody, klima w biurze, mega zyski przy min pensjach?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:55

zgadzam się, ale takie mamy rządy. Jak na miejsce każdego Polaka czeka 5 Ukraińców to z czego mają rosną pensje? NO Z CZEGO?! Winna koalicja PO-PiS, która otworzyła rynek pracy dla obcokrajowców! Przez nich PENSJE POLAKÓW NIE ROSNĄ! 

Pierdoisz jak potłuczony, zobacz ile polaczków ukrainców siedzi w UK czy w  Niemczech tam nie ma pensji 1500 zł na rękę.

#33 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 18:02

Pierdoisz jak potłuczony, zobacz ile polaczków ukrainców siedzi w UK czy w  Niemczech tam nie ma pensji 1500 zł na rękę.

chodzi mi o Polskę PO-PiSowcu! 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 18:09

chodzi mi o Polskę PO-PiSowcu! 

Oni już wszyscy rządzili,przez 30 lat łącznie z twoim wielkim SLD , 

i mamy w tym kraju jeden wielki SYF

#35 ~sympatyk SLD~

~sympatyk SLD~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 13:16

Oni już wszyscy rządzili,przez 30 lat łącznie z twoim wielkim SLD , 

i mamy w tym kraju jeden wielki SYF

PO-PiS otworzył rynek pracy dla Ukraińców, NIE SLD. 

MĄDRE SŁOWO ROBERT BIEDRONIA: W rozmowie z Piotrem Witwickim Biedroń krytykuje politykę Platformy Obywatelskiej w czasach, gdy rządziła krajem. - Płaca minimalna wynosiła wtedy 1200 złotych na rękę, pensje w budżetówce były zamrożone od lat, a młodzi pracowali na śmieciówkach. To sprawiło, że trudno było planować przyszłość - wspomina prezydent Słupska. - Tych problemów PO nie umiała rozwiązać i PiS to wykorzystał, a wszystko podlał sosem kościółkowo-mesjanistycznym - twierdzi polityk.

TEGO JEST NIEWIELE LEPIEJ. PiS też więc przegra. 

#36 ~40-letni prawiczek~

~40-letni prawiczek~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 20:27

Ja bede żondził.

#37 ~rozchlipana Andzia~

~rozchlipana Andzia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:04

Ja bede żondził.

żondzić to możesz swoim maleństwem w majtkach, 5 cm masz czy mniej ?

#38 ~40-letni prawiczek~

~40-letni prawiczek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 17:28

żondzić to możesz swoim maleństwem w majtkach, 5 cm masz czy mniej ?

Jakie maleństwo? Narte mamz tyłu majtek

#39 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:55

duża rotacja? Bo często zamieszczają ogłoszenia... Słyszałem, że jest taki hałas, ze trzeba nakładać zatyczki. 

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:21

Pewnie 120%. Czy to wylęgarnia patusów w mieście? Podobno każdemu tam trzeba było prace załatwiać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Polmos_Białystok, zwolnienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych