Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CEDC Polmos Białystok - zwolnił 30 pracowników

Polmos_Białystok zwolnienia

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stringi

Stringi

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:31

W ostatnim czasie doszło do zwolnienia 30 pracowników CEDC Polmos Białystok.

Niektóre osoby zwolniono z nie wiadomo jakiego powodu.

CO SIĘ TAM DZIEJE!!!???

Użytkownik Stringi edytował ten post 20 grudzień 2017 - 14:40

#2 ~jsjshs~

~jsjshs~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:25

uu zakład tak cienko przędzie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 10:07

Pracowałem tam w wakacje i już w sierpniu się mówiło o zwolnieniu nawet 40 osób. Likwidacja dwóch linii produkcyjnych 0,2l tzw. małpek i trzy zmiany trzeba było zwolnić. Ruski, właściciel Polmosu zabrał linie do siebie na wschód.

#4 ~Mr Łajt Nyga~

~Mr Łajt Nyga~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 22:17

Tak tylko 2 mld dolarów rocznie zysku. 2 tys. zarobisz u lidera rynku.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 09:12

Szkoda bo kiedyś Polmos był naszą wizytówką a teraz i ten zakład powoli likwidują... Jak można było go sprzedać?

#6 ~znerwicowana pracownica~

~znerwicowana pracownica~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 12:47

Pracuję w tym mizernym cyrku kilka lat i w tym okresie nie otrzymałam żadnej podwyżki!!! Przez ten czas firma rozwijała  się w oczach!!! Lawinowo rosła wydajność pracy, zyski przedsiębiorstwa!!!! Kilka miesięcy temu wprowadzono przerwy rotacyjne, aby z nas- roboli- wycisnąć jak najwięcej!!! I wyciskają!! Normy wzrosły, pensje pozostały oczywiście na  tym samym żenującym poziomie!!! Grupa CEDC uzyskiwała coraz większe udziały w polskim rynku!!! ! To o co tutaj do ch olery chodzi??!!!!!!!!?! Co prawda otrzymałam umowę na kolejny rok, ale z coraz większym trudem patrzę na ten bajzel !!!! Poza tym w zakładziku jest coraz większy rygor!!!! Na każdym kroku zamontowano kamery!!!! Tylko czekać kiedy zostaną uruchomione w kiblach i pod prysznicami!!!! My im coraz większe zyski, oni nam kamery!!!! W tym roku po raz pierwszy od lat nie otrzymaliśmy żadnych wódek na święta!!!! To co się dzieje z owocami naszej pracy?!!! Trafiają one tylko do tych co na górze, a nasze zarobki jak były niskie, tak nadal są!!!  Żal za d.upę ściska, gdy patrzy się na to co decydenci robią z tak zasłużonym w historii  Polski  zakładem!!! Od pewnego czasu zajmuję się poszukiwaniem nowej , tym razem normalnej pracy. Niestety znalezienie jej pod rządami PiSu łatwe nie jest!! Żeby po tylu latach tyrania stać mnie było jedynie na zakup starego gruchota/!?!? To do czego to podobne?!?! 

#7 ~marcin-ek~

~marcin-ek~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 13:41

Pracuję w tym mizernym cyrku kilka lat i w tym okresie nie otrzymałam żadnej podwyżki!!! Przez ten czas firma rozwijała  się w oczach!!! Lawinowo rosła wydajność pracy, zyski przedsiębiorstwa!!!! Kilka miesięcy temu wprowadzono przerwy rotacyjne, aby z nas- roboli- wycisnąć jak najwięcej!!! I wyciskają!! Normy wzrosły, pensje pozostały oczywiście na  tym samym żenującym poziomie!!! Grupa CEDC uzyskiwała coraz większe udziały w polskim rynku!!! ! To o co tutaj do ch olery chodzi??!!!!!!!!?! Co prawda otrzymałam umowę na kolejny rok, ale z coraz większym trudem patrzę na ten bajzel !!!! Poza tym w zakładziku jest coraz większy rygor!!!! Na każdym kroku zamontowano kamery!!!! Tylko czekać kiedy zostaną uruchomione w kiblach i pod prysznicami!!!! My im coraz większe zyski, oni nam kamery!!!! W tym roku po raz pierwszy od lat nie otrzymaliśmy żadnych wódek na święta!!!! To co się dzieje z owocami naszej pracy?!!! Trafiają one tylko do tych co na górze, a nasze zarobki jak były niskie, tak nadal są!!!  Żal za d.upę ściska, gdy patrzy się na to co decydenci robią z tak zasłużonym w historii  Polski  zakładem!!! Od pewnego czasu zajmuję się poszukiwaniem nowej , tym razem normalnej pracy. Niestety znalezienie jej pod rządami PiSu łatwe nie jest!! Żeby po tylu latach tyrania stać mnie było jedynie na zakup starego gruchota/!?!? To do czego to podobne?!?! 

Trzeba było szukać pracy już za rządów PełO :P.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2017 - 20:17

Prawdziwi zyskobiorcy, nie jacyś podrabiańcy doprowadzili ten zakład i place do poziomu,a nawet pod poziom fabryki podpasek.

#9 ~zwolniona z polmosu~

~zwolniona z polmosu~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 22:56

Pracuję w tym mizernym cyrku kilka lat i w tym okresie nie otrzymałam żadnej podwyżki!!! Przez ten czas firma rozwijała się w oczach!!! Lawinowo rosła wydajność pracy, zyski przedsiębiorstwa!!!! Kilka miesięcy temu wprowadzono przerwy rotacyjne, aby z nas- roboli- wycisnąć jak najwięcej!!! I wyciskają!! Normy wzrosły, pensje pozostały oczywiście na tym samym żenującym poziomie!!! Grupa CEDC uzyskiwała coraz większe udziały w polskim rynku!!! ! To o co tutaj do ch olery chodzi??!!!!!!!!?! Co prawda otrzymałam umowę na kolejny rok, ale z coraz większym trudem patrzę na ten bajzel !!!! Poza tym w zakładziku jest coraz większy rygor!!!! Na każdym kroku zamontowano kamery!!!! Tylko czekać kiedy zostaną uruchomione w kiblach i pod prysznicami!!!! My im coraz większe zyski, oni nam kamery!!!! W tym roku po raz pierwszy od lat nie otrzymaliśmy żadnych wódek na święta!!!! To co się dzieje z owocami naszej pracy?!!! Trafiają one tylko do tych co na górze, a nasze zarobki jak były niskie, tak nadal są!!! Żal za d.upę ściska, gdy patrzy się na to co decydenci robią z tak zasłużonym w historii Polski zakładem!!! Od pewnego czasu zajmuję się poszukiwaniem nowej , tym razem normalnej pracy. Niestety znalezienie jej pod rządami PiSu łatwe nie jest!! Żeby po tylu latach tyrania stać mnie było jedynie na zakup starego gruchota/!?!? To do czego to podobne?!?!

#10 ~zwolniona~

~zwolniona~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:24

Prawda.Ludzie uciekają z polmosu przez zarobki,bo kiedyś były o wiele większe,a także przez kamery oraz przez urządzenie elektroniczne,który jest zamontowane w drzwiach wejściowych na halę rozlewni(odbijanie kartą),żeby nikt w czasie pracy nie wyszedł do palarni i zamontowane nawet w drzwiach na rozlewni żeby pracownicy za dużo nie wychodzili w czasie pracy do łazienki,szatni i do palarni,ograniczenia jak w celi.Poprostu odbicie karty kilka razy to częste wychodzenie z rozlewni do łazienki lub do szatni jeżeli ktoś nie pali.Zatrudnianie przez agencję i brak bonów na święta.Często zatrudnianie na wakacje na umowę zlecenie.

#11 ~odważna~

~odważna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 13:00

Jeszcze ważna sprawa ten zakład stał się zakładem plotkarskim,bo nawet jak nikt nic nie powiedział to i tak inni nawymyślają głupot i mówią ,że ktoś coś powiedział chociaż nic nie mówił.a i jeszcze nawet jak coś powie czy dobrego albo złego to doprawią trochę czy ubarwią jak to się mówi i mówią że ta osoba żle powiedziała.i osoba która jest nie winna staje się winna.najlepiej nic nie mówić czyli nie odzywać się,ale nawet jak nic nie powiesz to w tym zakładzie czyli w polmosie jesteś winna według pracowników.

#12 ~Guido Fawkes~

~Guido Fawkes~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 10:45

Już nie długo coroczna impreza od zysków z cyklu "Jak oni panieją". Jeszcze nie dawno cebulaki z pod fabryki maszyn żniwnych a, teraz byzmesmeni. Załóż świni siodło to i tak nie będzie Arabem. Pieniądze z tego wyzysku muszą gdzieś wydać żeby się pokazać. Proponuję skończyć z tą hitlerowską propagandą mówienia o pracy u jakiegoś lidera. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy dalej jest kłamstwem. Potwierdza to wasz poziom wynagrodzenia.

#13 ~uczciwa~

~uczciwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 19:17

Ja i wielu moich kolegów z produkcji dostaliśmy podwyżki we wrześniu. Trzeba zasłużyć żeby dostać,a nie siedzieć w telefoniku całą zmianę...

#14 ~ważniak~

~ważniak~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 20:21

Prawda.Ludzie uciekają z polmosu przez zarobki,bo kiedyś były o wiele większe,a także przez kamery oraz przez urządzenie elektroniczne,który jest zamontowane w drzwiach wejściowych na halę rozlewni(odbijanie kartą),żeby nikt w czasie pracy nie wyszedł do palarni i zamontowane nawet w drzwiach na rozlewni żeby pracownicy za dużo nie wychodzili w czasie pracy do łazienki,szatni i do palarni,ograniczenia jak w celi.Poprostu odbicie karty kilka razy to częste wychodzenie z rozlewni do łazienki lub do szatni jeżeli ktoś nie pali.Zatrudnianie przez agencję i brak bonów na święta.Często zatrudnianie na wakacje na umowę zlecenie.

Takie odbijanie się kartą jest teraz wszędzie, normalna rzecz.

Kamery zresztą też. Idź  pracować na pole to będziesz mogła robić co chcesz buahahah

#15 ~PRACOWNIK~

~PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:06

a  może nazwiska tych kolegów? Poza tym tym pisaniem o siedzeniu w telefonie obrażasz i pomawiasz ludzi. Całą zmianę ktoś siedzi w telefonie!? Tyramy coraz ciężej, wykonujemy coraz wyższe, sukcesywnie podnoszone  normy (a to jest zasadnicze kryterium wartości naszej pracy- NORMA), a podstawę mamy tę samą.  Ludzie pomimo wytwarzania coraz wyższych norm mają tę samą podstawę. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 12:19

A ci " bez plecaka " nie zasłużyli. Taka prawda.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 05:50

Czy to prawda, że część linii produkcyjnych w Polmosie nie pracuje?

Jeśli tak, to dlaczego?

Czyżby znów "poznań" wstrzymuje produkcję na Podlasiu?

#18 ~czas na Partię Razem~

~czas na Partię Razem~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 12:41

a mnie ciekawi czy w tym roku zostaną zlikwidowane kolejne linie produkcyjne i kolejni pracownicy ,,firmy zewnętrznej"- jak mówi się pijarowsko- stracą pracę. 

#19 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 18:50

Ja i wielu moich kolegów z produkcji dostaliśmy podwyżki we wrześniu. Trzeba zasłużyć żeby dostać,a nie siedzieć w telefoniku całą zmianę...

Ja nie siedzę w telefonie i podwyżki nie dostałam :(

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:44

Za równię pochyłą w dół tej fabryki podziękujcie tym którzy, mają tendencje do zatrudniania swoich znajomków. Żadni specjaliści tam nie pracują, pracownicy/e prosto z chliwa, warzywniaka albo tacy co sobie pracy nie mogą znaleźć - "każdy kogoś ma". Jak to ma nie upaść gdy, chodzą jak po swoim.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Polmos_Białystok, zwolnienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych