Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering dietetyczny, dieta tzw. pudełkowa

Dieta catering fit

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:45

Czy w rejonie gminy Lapy, ewentualnie gmin przyleglych (oczywiście poza Bialymstokiem) można zamówić catering dietetyczny (dietę "pudełkową") z dowozem?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:51

Tak, pogotowie dietetyczne

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 09:09

Tak, pogotowie dietetyczne

weź przestan...po co ci jakas dieta...po prostu przestan się obzerac, to nie tylko schudniesz i przestaniesz wygladac jak potwor, ale i oczyścisz organizm, odciążysz stawy itd... dobrze radze, zacznij natychmiast, wiosna idzie, trzeba wygladac przyzwoicie...tłuste babska do roboty!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:03

poszukaj stronę - na lekko - polecam

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:40

weź przestan...po co ci jakas dieta...po prostu przestan się obzerac, to nie tylko schudniesz i przestaniesz wygladac jak potwor, ale i oczyścisz organizm, odciążysz stawy itd... dobrze radze, zacznij natychmiast, wiosna idzie, trzeba wygladac przyzwoicie...tłuste babska do roboty!!!!!!

pewnie masz kaszalota w domu ale boisz się jej to powiedzieć i na forum wyżywasz się haha

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 17:50

pewnie masz kaszalota w domu ale boisz się jej to powiedzieć i na forum wyżywasz się haha

zebys wiedział i nie tylko w domu , na ulicach, w sklepach, wszędzie...fuj...

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:50

Padło proste pytanie i podobnej odpowiedzi oczekiwałam. A nie ataku i krytyki.
Najpierw poczytaj i zapoznaj się z ofertą diet pudełkowych a potem filozofuj.
Diety pudelkowe to również catering dopasowany pod różne schorzenia m.in. dieta bezglutenowa czy haschimoto ze zróżnicowaną kalorycznością. I być może mi o taką chodzilo-tego nie wiesz. A mając 5-osobową rodzinę, pracując do tego zawodowo i spędzając pół dnia za kierownicą, dla jednej osoby nie zamierzam osobnego menu przygotowywać. Zwłaszcza na wynos -rano-na cały dzień.I stać mnie żeby pracującemu również czlonkowi rodziny taką dietę zakupić. I nie utrzymuję się z zasiłków czy 500+. Może w lipcu dostanę na 1 członka rodziny. Tu uprzedzę kolejne ataki.

#8 ~menda87~

~menda87~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:12

Poco się tłumaczysz? Na prosto zadanie pytanie powinna być prosta odpowiedź, ale na forum ciężko takich uświadczyć, bo zaraz banda Januszy się załącza. 

Padło proste pytanie i podobnej odpowiedzi oczekiwałam. A nie ataku i krytyki.
Najpierw poczytaj i zapoznaj się z ofertą diet pudełkowych a potem filozofuj.
Diety pudelkowe to również catering dopasowany pod różne schorzenia m.in. dieta bezglutenowa czy haschimoto ze zróżnicowaną kalorycznością. I być może mi o taką chodzilo-tego nie wiesz. A mając 5-osobową rodzinę, pracując do tego zawodowo i spędzając pół dnia za kierownicą, dla jednej osoby nie zamierzam osobnego menu przygotowywać. Zwłaszcza na wynos -rano-na cały dzień.I stać mnie żeby pracującemu również czlonkowi rodziny taką dietę zakupić. I nie utrzymuję się z zasiłków czy 500+. Może w lipcu dostanę na 1 członka rodziny. Tu uprzedzę kolejne ataki.

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:28

Dietetyczny kredens dowozi do Łap

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:33

jedzenie pudełkowe jest bardziej ohydne od jedzenia śmieciowego

ludzie jaki wy maci problem zrobić coś samemu? warzywniaki na każdym rogu ,poświęcisz te 15-20 min i masz pyszne jedzenie przynajmniej wiesz co jesz i nie robią tego jakieś brudne obsmarkane paluchy

TFU

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:50

jedzenie pudełkowe jest bardziej ohydne od jedzenia śmieciowego...

Nie zamawiaj, a innym nie obrzydzaj, bo to bardziej niesmaczne.

#12 Queenka

Queenka

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2019 - 12:30

Uważajcie na diety pudełkowe i catering. Często gotowe posiłki dietetyczne zawierają zamiar cukru zamienniki np. na aspartam aby wszystko było mniej kaloryczne. Nie jest to jednak zdrowe rozwiązanie - https://www.tajemnic...ta.pl/aspartam/

#13 Aviorka

Aviorka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2019 - 12:42

Muszę przyznać, że jestem zainteresowana dietą pudełkową jednak interesuje mnie to w jaki sposób słodzone są koktajle. Cukier zwykły nie jest zdrowy, co sądzicie o tej rozpisce? http://www.e-biotech...kier-a-zdrowie/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych