Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering dietetyczny, dieta tzw. pudełkowa

Dieta catering fit

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:45

Czy w rejonie gminy Lapy, ewentualnie gmin przyleglych (oczywiście poza Bialymstokiem) można zamówić catering dietetyczny (dietę "pudełkową") z dowozem?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 07:51

Tak, pogotowie dietetyczne

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 09:09

Tak, pogotowie dietetyczne

weź przestan...po co ci jakas dieta...po prostu przestan się obzerac, to nie tylko schudniesz i przestaniesz wygladac jak potwor, ale i oczyścisz organizm, odciążysz stawy itd... dobrze radze, zacznij natychmiast, wiosna idzie, trzeba wygladac przyzwoicie...tłuste babska do roboty!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:03

poszukaj stronę - na lekko - polecam

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:40

weź przestan...po co ci jakas dieta...po prostu przestan się obzerac, to nie tylko schudniesz i przestaniesz wygladac jak potwor, ale i oczyścisz organizm, odciążysz stawy itd... dobrze radze, zacznij natychmiast, wiosna idzie, trzeba wygladac przyzwoicie...tłuste babska do roboty!!!!!!

pewnie masz kaszalota w domu ale boisz się jej to powiedzieć i na forum wyżywasz się haha

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 17:50

pewnie masz kaszalota w domu ale boisz się jej to powiedzieć i na forum wyżywasz się haha

zebys wiedział i nie tylko w domu , na ulicach, w sklepach, wszędzie...fuj...

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:50

Padło proste pytanie i podobnej odpowiedzi oczekiwałam. A nie ataku i krytyki.
Najpierw poczytaj i zapoznaj się z ofertą diet pudełkowych a potem filozofuj.
Diety pudelkowe to również catering dopasowany pod różne schorzenia m.in. dieta bezglutenowa czy haschimoto ze zróżnicowaną kalorycznością. I być może mi o taką chodzilo-tego nie wiesz. A mając 5-osobową rodzinę, pracując do tego zawodowo i spędzając pół dnia za kierownicą, dla jednej osoby nie zamierzam osobnego menu przygotowywać. Zwłaszcza na wynos -rano-na cały dzień.I stać mnie żeby pracującemu również czlonkowi rodziny taką dietę zakupić. I nie utrzymuję się z zasiłków czy 500+. Może w lipcu dostanę na 1 członka rodziny. Tu uprzedzę kolejne ataki.

#8 ~menda87~

~menda87~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 12:12

Poco się tłumaczysz? Na prosto zadanie pytanie powinna być prosta odpowiedź, ale na forum ciężko takich uświadczyć, bo zaraz banda Januszy się załącza. 

Padło proste pytanie i podobnej odpowiedzi oczekiwałam. A nie ataku i krytyki.
Najpierw poczytaj i zapoznaj się z ofertą diet pudełkowych a potem filozofuj.
Diety pudelkowe to również catering dopasowany pod różne schorzenia m.in. dieta bezglutenowa czy haschimoto ze zróżnicowaną kalorycznością. I być może mi o taką chodzilo-tego nie wiesz. A mając 5-osobową rodzinę, pracując do tego zawodowo i spędzając pół dnia za kierownicą, dla jednej osoby nie zamierzam osobnego menu przygotowywać. Zwłaszcza na wynos -rano-na cały dzień.I stać mnie żeby pracującemu również czlonkowi rodziny taką dietę zakupić. I nie utrzymuję się z zasiłków czy 500+. Może w lipcu dostanę na 1 członka rodziny. Tu uprzedzę kolejne ataki.

#9 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:28

Dietetyczny kredens dowozi do Łap

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:33

jedzenie pudełkowe jest bardziej ohydne od jedzenia śmieciowego

ludzie jaki wy maci problem zrobić coś samemu? warzywniaki na każdym rogu ,poświęcisz te 15-20 min i masz pyszne jedzenie przynajmniej wiesz co jesz i nie robią tego jakieś brudne obsmarkane paluchy

TFU

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:50

jedzenie pudełkowe jest bardziej ohydne od jedzenia śmieciowego...

Nie zamawiaj, a innym nie obrzydzaj, bo to bardziej niesmaczne.

#12 Queenka

Queenka

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2019 - 12:30

Uważajcie na diety pudełkowe i catering. Często gotowe posiłki dietetyczne zawierają zamiar cukru zamienniki np. na aspartam aby wszystko było mniej kaloryczne. Nie jest to jednak zdrowe rozwiązanie - https://www.tajemnic...ta.pl/aspartam/

#13 Aviorka

Aviorka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2019 - 12:42

Muszę przyznać, że jestem zainteresowana dietą pudełkową jednak interesuje mnie to w jaki sposób słodzone są koktajle. Cukier zwykły nie jest zdrowy, co sądzicie o tej rozpisce? http://www.e-biotech...kier-a-zdrowie/

#14 BoooM

BoooM

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:12

Cateringi są różne, u nas jest to jeszcze nowa działalność, pewnie dlatego to wygląda czasem tak słabo. Ja się kiedyś zastanawiałam ale to strasznie drogo wychodzi. Na razie gotuję sama i staram się ćwiczyć, ale rezultaty odbiegają od oczekiwań... Myślę, czy dobrym pomysłem nie byłoby włączenie  suplementacji. Ktoś coś poleca? Zastanawiałam się nad czymś takim https://vigoric.com/pl/prolesan-pure

#15 martynka765123

martynka765123

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:10

U mnie catering jest pyszny!! Posiłki są zróżnicowane, wiec dieta nie jest uciążliwa.. ;D Pudełeczka zamawiam z dietly.pl . Polecam każdemu ;dd

#16 Dominika1999

Dominika1999

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:48

Dieta z dowozem to nie tylko sposób na schudnięcie. Dla zapracowanych osób czasem jest to jedyna szansa na zjedzenie zdrowego, pełnowartościowego posiłku, więc nie rozumiem zarzutów pewnych osób tutaj. Sama korzystam od kilku miesięcy z cateringu https://www.fitowsiana.pl - są z Poznania, ale może mają oddziały w innych miastach. Polecam!

#17 agnieszka9191

agnieszka9191

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:27

Ja długo się wahałam, zanim zdecydowałam się na dietę pudełkową. Najpierw korzystałam z usług dietetyka - ale bez skutku. Dostawałam super rozpisane diety, z genialnymi przepisami, ale brakowało mi czasu, żeby je wszystkie przygotować + często zostawało mi coś z poprzedniego dnia, więc musiałam to zwyczajnie dojść. Wtedy liczba kalorii i składników już się nie zgadzała. Nie dawno znalazłam stronkę www z porównywarką cateringów dietetycznych. To fajnie rozwiązanie, bo można znaleźć wszystko w jednym miejscu. U mnie poza tematem kalorii i typu diety dochodzi jeszcze alergia. Nie mogę jeść ryb i owoców morza, dlatego staram się wybierać te firmy, które oferują diety bez ryb. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych