Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bykowe powraca :: zobacz komentowany artykuł

xxxxxxxxxxxx

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 20:54

proste w wojnę okradali Niemcy Rusie a teraz POLAK POLAKA okrada może ktoś nie chce zakładać rodziny bo kór...wa za co tu żyćccccccccccccccccccc

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 06:04

proste w wojnę okradali Niemcy Rusie a teraz POLAK POLAKA okrada może ktoś nie chce zakładać rodziny bo kór...wa za co tu żyćccccccccccccccccccc

Jdnostki bez założonej Rodziny, to strata dla kraju.

#3 Oczy otwarte

Oczy otwarte

VIP

• Użytkownicy
  • 508 postów

Napisano 27 maj 2018 - 07:37

Mało wam komuchy 500+ to może jeszcze zaczniecie strzelać bo ktoś chce żyć po swojemu, a podatki i tak płacimy  również na wasze bachory 

#4 ~Zdzisław~

~Zdzisław~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 08:31

Każdy ma prawo do życia w tym kraju czy założył rodzinę czy nie. Ludzie nie zawsze chcą zakładać rodziny dobrze im samym bądź mieli uraz miłosny więc nie chrzan nie twój świat. Sam mam rodzinę i wiem że to nie lekki kawałek chleba 500 też nie biorę wystarczy mi jedno dziecko bo na tyle mnie stać żeby opłacić mu szkole i żeby miał godne życie a muszę płacić na te patologie po 5~10 dzieci co się mnozyli jak króliki bo dali 500 a jak zabiorą to albo będą jeść kamienie albo oddadzą do domu dziecka. Więc po co się mnozycie jak was nie stać na utrzymanie dzieci

#5 ~byk~

~byk~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 20:01

proszę państwa bykowe które wprowadzają pisiory...to dopiero wstęp....potem zrobią soboty pracujące....a po pracy bedzie czyn społeczny przywrócony....a tak na powaznie to te bykowe jako pierwszy niech zapaci Jarek kaczyński..z nadpłatą za zaległe lata....+ dodatkowy podatek od kota.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych