Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

burmistrz

211 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 18:47

A Ty dalej swoje.

Pisanie durnot nie związanych z praca burmistrza ani UM uważasz za merytoryczne podejście do tematu ,jęzeli nie odpowiada ci to głosuj na kogo innego ,większość bielszczan oddała swój głos na obecnego włodarza ,niestety musisz to przeboleć i poczekać do kolejnych wyborów

Nie rozumiesz tego, że "prawo" do oceny nie przysługuje tylko wyborcom ale wszystkim interesariuszom?

Uważasz, że wyborcy lewicy nie mają prawa komentować sytuacji i oczekiwać poprawy w służbie zdrowia bo rządzi PiS?

Uważasz, że nowy kierownik nie ma prawa oceniać swojego podwładnego i stawiać mu wymagań, bo zatrudnił go poprzedni kierownik?

Na takiej samej zasadzie ja jako mieszkaniec oceniam i wymagam od burmistrza, komendanta straży, komendanta policji, wojewody, marszałka i staorsty, nie ważne czy na nich głosowałem albo czy ich zatrudniałem czy nie. Bo oni wpływają na moje życie, burmistrz nie zarządza częścią miasta w której mieszkają tylko wyborcy Borowskiego, ale całym miastem, w którym mieszkają różni wyborcy, a każdy z nich jest takim samym obywatelem.

I nikt tutaj nie hejtuje, nie obraża itp. tylko wskazuje merytoryczne problemy: oświetlenie, smród, korki przy remontach i prawdopodobne przyczyny takiej sytuacji, oceniana na "chłopskie oko", tzn. nieodpowiednią postawę społeczną burmistrza (nie wychodzenie do ludzi i innych decydentów).

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 18:50

A w internetach dzisiaj taki obrazek: włodarz miasta, de facto jednoosobowo decydujący o mieniu KOMUNALNYM zbiera pieniądze od obywateli na remont nagrobków na KOMUNALNYM cmentarzu.

To tak jakby właściciel firmy robił zbiórkę wśród swoich pracowników na firmowy parking.

Może za jakiś czas burmistrz będzie chodził z puszką i zbierał od mieszkańców na place zabaw albo remont ulic?

#203 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 19:52

burmistrz do roboty się bierz ! cała kupa roboty a ty gadasz i gadasz. wszedzie coś dobrego się dzieje a u nas lipa ze ...

#204 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 20:23

A Ty dalej swoje.

Pisanie durnot nie związanych z praca burmistrza ani UM uważasz za merytoryczne podejście do tematu ,jęzeli nie odpowiada ci to głosuj na kogo innego ,większość bielszczan oddała swój głos na obecnego włodarza ,niestety musisz to przeboleć i poczekać do kolejnych wyborów

Nie rozumiesz tego, że "prawo" do oceny nie przysługuje tylko wyborcom ale wszystkim interesariuszom?

Uważasz, że wyborcy lewicy nie mają prawa komentować sytuacji i oczekiwać poprawy w służbie zdrowia bo rządzi PiS?

Uważasz, że nowy kierownik nie ma prawa oceniać swojego podwładnego i stawiać mu wymagań, bo zatrudnił go poprzedni kierownik?

Na takiej samej zasadzie ja jako mieszkaniec oceniam i wymagam od burmistrza, komendanta straży, komendanta policji, wojewody, marszałka i staorsty, nie ważne czy na nich głosowałem albo czy ich zatrudniałem czy nie. Bo oni wpływają na moje życie, burmistrz nie zarządza częścią miasta w której mieszkają tylko wyborcy Borowskiego, ale całym miastem, w którym mieszkają różni wyborcy, a każdy z nich jest takim samym obywatelem.

I nikt tutaj nie hejtuje, nie obraża itp. tylko wskazuje merytoryczne problemy: oświetlenie, smród, korki przy remontach i prawdopodobne przyczyny takiej sytuacji, oceniana na "chłopskie oko", tzn. nieodpowiednią postawę społeczną burmistrza (nie wychodzenie do ludzi i innych decydentów).

To jak on komunikuje się z ludzmi w sprawach rządzenia miastem to chyba jego sprawa i ty mu nie będziesz mówił jak ma piastować swój urząd , a co do oceny nie uważam żeby była to merytoryczna ocena i konstruktywna krytyka

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 09:53

To jak on komunikuje się z ludzmi w sprawach rządzenia miastem to chyba jego sprawa 

Bądź dalej powolnym baranem prowadzonym przez innych. Powodzenia.

jak ma piastować swój urząd 

Skutecznie.

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 13:30

Bądź dalej powolnym baranem prowadzonym przez innych. Powodzenia.

jak ma piastować swój urząd 

Skutecznie.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie ubliżam nikomu , każdy człowiek jest inny Berezowiec  miał swój styl rządzenia , Borowski ma swój i nie uważam żeby nić nie robił wręcz przeciwnie

Gdyby budżet był nieograniczony zmiany postępowałyby nieporównianie szybciej

#207 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 13:50

Gdyby budżet był nieograniczony zmiany postępowałyby nieporównianie szybciej

Czyli jak w innych miastach by coś się dobrego działo. ?

Inni mają mniejsze budżety a robią więcej, mają fajne imprezy, fontanny, stadion, basen i resztę 

#208 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:57

Czy bluza typu polar jest odpowiednim strojem w święto religijne 1 listopada do obecności na cmentarzu ?  Bo może ja się nie znam ale inni forumowicze - 

#209 ~Kwestarz~

~Kwestarz~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 07:16

A w internetach dzisiaj taki obrazek: włodarz miasta, de facto jednoosobowo decydujący o mieniu KOMUNALNYM zbiera pieniądze od obywateli na remont nagrobków na KOMUNALNYM cmentarzu.
To tak jakby właściciel firmy robił zbiórkę wśród swoich pracowników na firmowy parking.
Może za jakiś czas burmistrz będzie chodził z puszką i zbierał od mieszkańców na place zabaw albo remont ulic?

I po co kłamiesz?
Burmistrz kwestowal na cmentarzu PARAFIALNYM katolickim. I wszystkie odnawiane nagrobki były na cmentarzach parafialnych!
Bardzo dobrze, że kwestowal. A Ty dalej siedź w "internetach" i się realizuj bo w życiu realnym nie masz zapewne nic ciekawego do roboty.

#210 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 14:31

Niech lepiej zjmie sie szkołami. Ilu uczniów korzysta z korepetycji? Bo nauczyciele maja po 1,5 etatu i śpią na lekcjach. W trójce ( spotted) już nie tylko matematyka i angielski , ale zaczynają szukać z biełoruskiego. Pytanie: Czy tam nauczyciele i dyrekcja pracują ,?czy szykują się do nastepnej zawieruchy? Podobno pojawiły się plany pozbycia jeszcze jednej z zarządu! Bo ryba jej nie toleruje. Rozumiem,że w takiej sytuacji uczniowie sa na trzecim planie...

#211 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 20:41

Tez widzialam, ze korepetytora z bialoruskiego szukaja. Szok!!! Ciekawe jak z naborem bedzie

#212 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 19:13

I po co kłamiesz?
Burmistrz kwestowal na cmentarzu PARAFIALNYM katolickim. I wszystkie odnawiane nagrobki były na cmentarzach parafialnych!
Bardzo dobrze, że kwestowal. A Ty dalej siedź w "internetach" i się realizuj bo w życiu realnym nie masz zapewne nic ciekawego do roboty.

z przydupasami jak bożena z i reszta lansik z rana jak smietana

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych