Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz K.G na konwencji kandydata PIS


66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 08:11

Człowieku jeśli odpowiada ci wiosna Biedronia to głosuj ,ja uważam że PIS dobrze rządzi .Ludzie będą zamożniejsi, złodziejstwo ukrócone a Polska krajem suwerennym-innej alternatywy dla prawdziwych polaków w tej chwili nie widzę.
.
Co ty wiesz o suwerenności bałwanie, PiS już po cichu cię sprzedał żydom jako mienie bezspadkowe tylko jeszcze o tym nie wiesz. PO klęczało przed Niemcami a PiS leży plackiem przed Izraelem i wykonuje wszystko co im każą. Kto wycofał nowelizację ustawy o IPN w jeden wieczór jak żydzi klangor podnieśli że to antysemityzm. I ty masz czelność mówić o suwerennym rządzie? Nie było i nie ma, tylko klęcznik się zmienił. Kto zdjął z pirządku obrad procedowanie ustawy anty447 przed trzema tygodniami. Ty oczywiście nic na ten temat nie wiesz bo Urban PiSu Kurski w TVPiS to przemilczał. Taką masz demokrację i wolność na jaką ci partyjna propaganda pozwoli. Co za .ny i głupi naród. A te społeczeństwo niby z czego ma się wzbogacić z socjalu na kredyt u zaprzyjaźnionych bankierów bankstera i byłego doradcy Tuska, Mateuszka kłamczuszka?


Jesteś taki mądry bo oglądasz TVN i czytasz pewnie gazetę wyborczą ,da się wyczuć tą samą propagandę.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 09:23

W TVN nie powiedzą ci że PO klęczało przed Niemcami. Analfabeta jesteś czytać nie umiesz? Jak tak to nie zabieraj głosu bo tylko ośmieszasz siebie i sobie podobnych. Jak chcesz wiedzieć tylko półmózgi oglądają TVN i TVPiS. Myślący samodzielnie oglądają niezależne od PO-PiSu media intetnetowe, bo tam można jeszcze usłyszeć prawdę.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 09:41


Jeżeli jesteś taki mądry to widzisz w Polsce jakąś partię, która przejmie ster władzy ,czy może lepiej oddać ten kraj Niemcom oni potrafią rządzić lepiej?
.
A kto powiedział że władzę ma sprawować partia? W demokracji władzę sprawują obywatele a w Polsce obywatele nie mają nic do gadania, zmuszeni są głosować na tych na których każe im głosować Kaczyński i Schetyna a to nie jest demokracja. W Polsce ludzie nie mają biernego prawa wyborczego. Prawo takie niektórym daje wódz partii. W Stanach Ziednoczonych, Wielkiej Brytanii czyli w bogatych krajach każdy może kandydować na posła jako pojedyńczy człowiek i to od wyborców zależy czy go wybiorą i to wyborcy go rozliczają z obietnic wyborczych. W systemie partiokratycznym w Polsce kandydatów wyznacza wódz i taki kandydat słucha się wodza a nie wyborców. Mamy więc system nie demokratyczny a partyjny gdzie rządzą dwaj wodzowie a nie ludzie. Czym to się różni od komuny? W komunie była jedna partia i jeden wódz a w postkomunie są partie dwie i dwaj wodzowie a to nie ma nic wspólnego z demokracją czyli władzą sprawowaną przez naród.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:20

Władza sprawowana przez naród? Ale to już było w komunie i czym to się skończyło?To jest tylko ideologia w każdym systemie naród wybiera swoich przedstawicieli i oni rządzą.A może wróćmy do monarchii i wybierzmy króla.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:37

Ile ty masz lat i z kim się na rozum zamieniłeś że piszesz za komuny to naród rządził?
O to chodzi że w Polsce nie ludzie wybierają tylko za nich robią to partyjni baronowie, można powiedzieć królowie a rolą wyborcy jest przytaknąć tym których ktoś za nich wybrał. Tym się różnią wybory partyjne od demokratycznych takich jak w krajach gdzie obowiązuje jednomandatowy system wyborczy. Pewnie i tak nic z tego nie rozumiesz bo masz wpojone że są dwie partie PO i PiS i na tym się świat kończy a ty masz głosować przeciw jednym z nich bez wnikania jaką to szkodę niesie za sobą.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:45

Nie teoretyzuj docent wiem że popierasz Kukiza ale siła przebicie tego stowarzyszenia jest słaba.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 19:23

Właśnie jedni poszli głosować za wodzem z PIS, którego babcie całować po rekach,drudzy za platforma. Innej obcji nie wybrali. A szkoda.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych