Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burdel w Przychodni przy Kryńskiej

ucho czauż radny szaniawski

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 09:17

A ja uważam, że Wasilków wygląda pięknie od 20 lat tu mieszkam i takiego porządku jeszcze nie było Brawo kierowniku i burmistrzu.............

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 08:52

O Zenek chyba wolne masz albo na urlopie jesteś że tak długo nic 

o ..........

#23 ~wiadomo kto~

~wiadomo kto~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 01:10

Kilka lat temu w garażu przychodni znajdowała się dziupla kradzionych samochodów. Karetka na zewnątrz ...wewnątrz kradzione auto. Mentalności .i szybko się nie zmieni.A gościem odpowiadającym za ten stan rzeczy nie była oficjalna kierownik przychodni tylko były TW o nazwisku A. Miłego wieczoru

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 11:41

Chyba ten "burdel" w przychodni się wreszcie skończy! Ćwierkają wróbelki, że Mops się przenosi i w przychodni będą tylko gabinety lekarskie, apteka i pogotowie!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 16:53

burdel jest dalej tylko że tym razem w biurze od długiego czasu nie sposób wpłacić czynszu muszę korzystać z banku a ordynarnie zachowujący się urzędnicy mają nas za natrętów  przeszkadzających w jedzeniu kanapek  , oj nie takich zmian chcemy władzo    

Burdel przeniesiono z przychodni na stadion miejski do budynku

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 14:35

To dobrze, że MOPS zniknie wreszcie z przychodni. Może pojawią się nowe gabinety i nowi specjaliści.

#27 ~emerytowana red~

~emerytowana red~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 07:15

Wszyscy dobrze wiemy że by dobrze funkcjonowało przedsiębiorstwo musi mieć odpowiedniego menedżera .                 To co widzimy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej obecnie,budzi ogromny niepokój .Dlaczego na stanowisku kierowniczym pracuje człowiek do tego nieprzygotowany ,jego stosunek do petentów przypomina przebywanie na komisariacie policji a rozmowa przypomina przesłuchanie,może to zbieg okoliczności ,ale tak dalej być nie może .Ja na przykład w budynku urzędu nie widziałam kanapek na biurku ale pracując jako redaktorka na komisariatach widziałam to nieraz

To może ty przyjdź jako menedżer, bo krytykować to każdy umie ale do roboty to niema.......

Wszyscy dobrze wiemy że by dobrze funkcjonowało przedsiębiorstwo musi mieć odpowiedniego menedżera .                 To co widzimy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej obecnie,budzi ogromny niepokój .Dlaczego na stanowisku kierowniczym pracuje człowiek do tego nieprzygotowany ,jego stosunek do petentów przypomina przebywanie na komisariacie policji a rozmowa przypomina przesłuchanie,może to zbieg okoliczności ,ale tak dalej być nie może .Ja na przykład w budynku urzędu nie widziałam kanapek na biurku ale pracując jako redaktorka na komisariatach widziałam to nieraz

To może ty przyjdź jako menedżer, bo krytykować to każdy umie ale do roboty to niema.......

Problem powrócił znów , jest nie fajnie petentom 

#28 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 08:21

Jaki burder? Fajne dziewczyny ile biorą??

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:52

Jaki burder? Fajne dziewczyny ile biorą??

flaszke

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:56

Jeast jakaś nowa kierowniczka ale juz do niej więcej nie pójdę polecę to radnemu a jesli nie pomoże to do burmistrza

#31 ~Balbina~

~Balbina~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 07:11

A co ma radny z burmistrzem ma do prywatnej firmy?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:56

Balbino zak kład gospodarki jest zakładem budżetowym a nie prywatną firmą gdyby tak było jak piszesz to wiele nie wiemy oprócz ciebie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ucho, czauż, radny, szaniawski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych