Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burdel w Przychodni przy Kryńskiej

ucho czauż radny szaniawski

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:02

Będąc z wizytą u lekarza w przychodni ZOZ przy ulicy Kryńskiej można pomyśleć , że trafiło się do przydrożnego baru gdzie na noc parkują kierowcy tirów.
Zapachy jak z pod pachi...cebulka smażona, zapach spalonego tłuszczu, aromat kawy i odór alkoholu.
Takie warunki stwarza dla personelu medycznego oraz pacjentów, miłościwie nam panujący burmiszcz.
W budynku ZOZ w podpiwniczeniu zainstalowano szatnię dla pracowników ZGK przy UM w Wasilkowie. Pracownik musi zjeść oraz wypić. Należy się to jemu mając stresująca pracę pod nadzorem tego co kawę mąką ziemniaczaną słodzi.
Tylko dlaczego na tym muszą cierpieć inni?
Tak na marginesie , to może nasze szeryfy wpadłyby tak o 7:30 z rana do szatni z alkomatem? Tylko kto wtedy zastąpi narąbanych pracowników. Pracowników którzy po kilku głębszych pracują na ulicach. Ten co kawę słodzi mąką ziemniaczaną za miotłę sam złapie?

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 17:04

no i trzeba było lat a w końcu zmiany władzy żeby stan tej rzeczy zmienić .dziś o zgk ciężko coś złego powiedzieć widać już ich parę minut po 7 a kończą po 15 na mieście jest czyściej a i pijanych pracowników nie spotkasz 

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 19:31

to prawda  dużo się zmieniło na lepsze ,

#4 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 12:36

Masakra. Dopiero po takim czasie cos z tym zrobili... Tutaj

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 15:50

burdel jest dalej tylko że tym razem w biurze od długiego czasu nie sposób wpłacić czynszu muszę korzystać z banku a ordynarnie zachowujący się urzędnicy mają nas za natrętów  przeszkadzających w jedzeniu kanapek  , oj nie takich zmian chcemy władzo    

#6 ~z białostockiej~

~z białostockiej~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 17:49

rzeczywiście w tym biurze nie jesteśmy najlepiej traktowani jedni jak natręci a inni wręcz jak wariaci  jako interesant i płatnik ubolewam że wariaci utrzymują takich nierobów  

Użytkownik Opiekun Forum edytował ten post 29 czerwiec 2016 - 18:44
Po co krzyczysz?

#7 ~z białostockiej~

~z białostockiej~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 09:17

rzeczywiście w tym biurze nie jesteśmy najlepiej traktowani jedni jak natręci a inni wręcz jak wariaci  jako interesant i płatnik ubolewam że wariaci utrzymują takich nierobów  

większe litery były zaakcentowaniem problemu    proszę opiekuna forum . to zgodne z regulaminem             sugestie o krzyku są obroną opisywanej sytuacji  

#8 ~emerytowana red~

~emerytowana red~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 10:26

Wszyscy dobrze wiemy że by dobrze funkcjonowało przedsiębiorstwo musi mieć odpowiedniego menedżera .                 To co widzimy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej obecnie,budzi ogromny niepokój .Dlaczego na stanowisku kierowniczym pracuje człowiek do tego nieprzygotowany ,jego stosunek do petentów przypomina przebywanie na komisariacie policji a rozmowa przypomina przesłuchanie,może to zbieg okoliczności ,ale tak dalej być nie może .Ja na przykład w budynku urzędu nie widziałam kanapek na biurku ale pracując jako redaktorka na komisariatach widziałam to nieraz

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:24

Wszyscy dobrze wiemy że by dobrze funkcjonowało przedsiębiorstwo musi mieć odpowiedniego menedżera .                 To co widzimy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej obecnie,budzi ogromny niepokój .Dlaczego na stanowisku kierowniczym pracuje człowiek do tego nieprzygotowany ,jego stosunek do petentów przypomina przebywanie na komisariacie policji a rozmowa przypomina przesłuchanie,może to zbieg okoliczności ,ale tak dalej być nie może .Ja na przykład w budynku urzędu nie widziałam kanapek na biurku ale pracując jako redaktorka na komisariatach widziałam to nieraz

To może ty przyjdź jako menedżer, bo krytykować to każdy umie ale do roboty to niema.......

#10 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:29

burdel jest dalej tylko że tym razem w biurze od długiego czasu nie sposób wpłacić czynszu muszę korzystać z banku a ordynarnie zachowujący się urzędnicy mają nas za natrętów  przeszkadzających w jedzeniu kanapek  , oj nie takich zmian chcemy władzo    

Ja wpłacam i bez problemu a kanapki to każdy ma prawo zjeść !

#11 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:35

Co do zmian to ZGK duże zmiany na plus i widać pracowników na ulicy . Ja uważam że jest lepiej niż było.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 19:55

Co do zmian to ZGK duże zmiany na plus i widać pracowników na ulicy . Ja uważam że jest lepiej niż było.

W porównaniu do pierwszego wpisu zmiany są przenieśli się nie smażą cebuli , a że ktoś poczeka aż zjedzą ,,,, byle nie za często .Bo czasami może ktoś znaczący najechać na taki bal.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:52

Co się stało lub co się wydarzyło że Zakład Gospodarki jest ostatnio tak widoczny prace w iście ekspresowym tempie wokół ronda, prace na cyplu ,roboty przy naprawie pomostów na zalewie , cotygodniowe strzyżenie trawy w parku przy E . Plater .Myślałam że widzę to dlatego iż mieszkam przy tej ulicy ,ale nie , jadąc na cmentarz znów ich widzę koszą pobocza ,sprzątają chodniki .

Miło patrzeć na takie poruszenie ,jest wrażenie że ktoś ważny do nas przyjedzie ,a morze inne przyczyny ale brawo Panie Burmistrzu . Obiektywnie trzeba stwierdzić że widać efekty ich pracy .

Jeszcze raz brawo 

#14 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 18:46

Co się stało lub co się wydarzyło że Zakład Gospodarki jest ostatnio tak widoczny prace w iście ekspresowym tempie wokół ronda, prace na cyplu ,roboty przy naprawie pomostów na zalewie , cotygodniowe strzyżenie trawy w parku przy E . Plater .Myślałam że widzę to dlatego iż mieszkam przy tej ulicy ,ale nie , jadąc na cmentarz znów ich widzę koszą pobocza ,sprzątają chodniki .

Miło patrzeć na takie poruszenie ,jest wrażenie że ktoś ważny do nas przyjedzie ,a morze inne przyczyny ale brawo Panie Burmistrzu . Obiektywnie trzeba stwierdzić że widać efekty ich pracy .

Jeszcze raz brawo 

Burmiszcz  nie remontuje  zgodnie z budżetem ul. Białostockiej, wiec sadzi drzewka na "mikro rondzie" i rozbiera "pseudo przebieralnię" nad zalewem. Władza super. Amen

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 19:06

Burmiszcz  nie remontuje  zgodnie z budżetem ul. Białostockiej, wiec sadzi drzewka na "mikro rondzie" i rozbiera "pseudo przebieralnię" nad zalewem. Władza super. Amen

jeśli wiesz dlaczego nie remontuje to napisz a nie bełkoczesz  szcz,,,,          

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:36

To może ty przyjdź jako menedżer, bo krytykować to każdy umie ale do roboty to niema.......

Widać sam zainteresowany udzielił się ,

czymże się tak mocno można napracować jeśli i tak urzędnicy z gminy zarządzają aby to jakoś przetrwało 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:58

Pracuję w Białymstoku ale mieszkam w Wasilkowie to się interesuję  swoją gminą i widzę ile się robi więc się nie udzielaj w głupiej wypowiedzi jak jesteś ślepy''''''''

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 14:05

Po analizie dziesięciu ostatnich wpisów problemu nie szukajmy czy się robi ,  bo to jest oczywiste . A udawanie że się nie rozumie tematu jest jego rozmydlaniem ,, post 8,,

#19 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 19:05

Co pracownicy zakładu gospodarki wyprawiają wokół budynku naprzeciw urzędu na ul BIAŁOSTOCKIEJ czy to jakaś ścieżka biegowa po której będzie biegał sam kierownik ZGK ganiany przez lokatora lub lokatorów tego budynku .Tu jest brak  wiedzy budowlanej o zabezpieczaniu budynków . Panie Burmistrzu wielokrotnie na forum poruszany jest temat osoby obecnego kierownika zakładu gospodarczego coś z jego zachowaniami i wiedzą  jest nie tak ,chyba te przymioty bardzo kuleją u tego pana

#20 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 08:23

To rzeczywiście jakaś skomplikowana inwestycja  może żeby trawa nie rosła wokół budynku , ale na to są inne metody zabezpieczeń ,  Prawda,,,,,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ucho, czauż, radny, szaniawski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych