Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budżet obywatelski

120 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 20:52

Na co będzie wydany budżet obywatelski, wie tylko ksiądz proboszcz.

Ja tez miałabym propozycje, jak wykorzystać czesc tego budżetu p.tytulem obywatelski...może wiecie, gdzie takie propozycje można zglaszac akbo do kogo?...bo ckyba nie do pani w recepcji?...

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 14:50

Budzet partycypacyjny to jest obywatelski?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 07:36

Ja chcę, żeby gmina nabyła Tartgowicę i urządziła tam plac handlowo-imprezowy z prawdziwego zdarzenia. Z toaletą, woda oświetleniem bez kałóż

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 10:26

Ja chcę, żeby gmina nabyła Tartgowicę i urządziła tam plac handlowo-imprezowy z prawdziwego zdarzenia. Z toaletą, woda oświetleniem bez kałóż

ciekawa propozycja

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 07:12

W Bialymstoku miasto wyda 13, 5 mln, a ile w Lapach?

#26 ~wesoły romek~

~wesoły romek~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 10:01

A po co kupować jak w państwie prawa można korzystać i nie płacić właścicielom?

#27 ~wesoła doktór ula~

~wesoła doktór ula~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 10:03

Był już projekt z prawdziwego zdarzenia ale PIS zgody nie wyraził, bo to nie PISu projekt i szkodzi przyrodzie, bo jak nie będzie kałuż to żaby i komary wyginą.

#28 ~wesoły sławek~

~wesoły sławek~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 10:05

Był już projekt z prawdziwego zdarzenia ale PIS zgody nie wyraził, bo to nie PISu projekt i szkodzi przyrodzie, bo jak nie będzie kałuż to żaby i komary wyginą.

komu mam zawieść meila z nazwiskiem kandydata PISu na burmiszca?

#29 ~wesoły cztan~

~wesoły cztan~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 10:07

komu mam zawieść meila z nazwiskiem kandydata PISu na burmiszca?

a a ale po o o mszy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 13:02

targowica jest wspólnoty "Binduga" i chyba wpierw trzeba ja odkupić od wspólnoty. Czy to jest opłacalne inwestować nie w swoje?

#31 ~gospodarz~

~gospodarz~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 14:30

targowica jest wspólnoty "Binduga" i chyba wpierw trzeba ja odkupić od wspólnoty. Czy to jest opłacalne inwestować nie w swoje?

Co do zdania zakończonego kropką to na 100% TAK. Co do pytania to ja cię przepraszam, ale jest to pytanie wynikające z niewiedzy, polityki czy jeszcze czegoś innego?

#32 ~spadkodawca bindugi~

~spadkodawca bindugi~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 23:24

a co tu za zbiegowisko? spać hołota!

#33 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 05:51

po co mi jakiś fundusz obywatelski? cały fundusz gminy jest obywatelski - decydują o nim radni -moi przedstawiciele!!! to tak jak sam o nim bym decydował... chcecie rządzić referendami? to po co nam radni  -zlikwidować rady!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 06:38

Radny - Radnym, on często też nie wie wszystkiego o swoim rejonie i potrzebach ludzi tam mieszkających. Nie byłoby źle, gdyby mieszkańcy mieli bezpośredni wpływ na wydanie jakiejś części pieniędzy gminnych.

Niech wybierają z 2 lub 3 propozycji.

Może taki sposób bardziej zdyscyplinowałby radnych do pracy na rzezcz mieszkańców, bo czasem mam wrażenie, że po wyborach to zapominają o tych, którzy na nich głosowali.

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 23:31

Utwardzajcie drogi szutrowe kostka brukowa lub aswaltem bo my tez placimy podaki nie.roby!gosc

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:04

po co mi jakiś fundusz obywatelski? cały fundusz gminy jest obywatelski - decydują o nim radni -moi przedstawiciele!!! to tak jak sam o nim bym decydował... chcecie rządzić referendami? to po co nam radni  -zlikwidować rady!

Może nie tyle decydują, co coś wnoszą za niemałe pieniądze. Pół biedy jak biorą i milczą ale jak biorą i szkodzą to mnie już ręka świeżbi i... narazie piszę... Moim zdaniem, spokojnie można by zredukować Radę conajmniej o połowę. A jakby udało się jeszcze ją pozbawić dochodu, to może nawet sam bym się zdecydował. Co do budżetu obywatelskiego masz rację, rozmyje odpowiedzialność... A na zakończenie chciałbym osobiście poznać pomysłodawcę, bo to pojęcie to chyba naleciałość... podobnie ;) jak czyjeś samoloty w '39

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 12:18

Radny - Radnym, on często też nie wie wszystkiego o swoim rejonie i potrzebach ludzi tam mieszkających. Nie byłoby źle, gdyby mieszkańcy mieli bezpośredni wpływ na wydanie jakiejś części pieniędzy gminnych.

Niech wybierają z 2 lub 3 propozycji.

Może taki sposób bardziej zdyscyplinowałby radnych do pracy na rzezcz mieszkańców, bo czasem mam wrażenie, że po wyborach to zapominają o tych, którzy na nich głosowali.

Ale ludzie są różni, a najbardziej przerażają mnie potrzeby niebieskich ptaków, cichodajek, alfonsów i wszelkiej innej maści odchyleń bo chyba przyznasz, że nie tylko ty nie mógłbyś im sprostać? Wybór między dwoma czy trzema pozycjami ma swój odpowiednik na scenie politycznej - "nie szukajcie 'prawdy', a wybierajcie mniejsze zło z tego co wam oferujemy", a to w naszej rzeczywistości nie jest dla ciebie patologią? Widzę że starasz się myśleć bardziej o sobie a nie o nas. Zauważyłeś w swojej wierze jak różne mogą być wrażenia..?

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:17

Basen juz jest, to czas na inwestycje drogi szutrowej w Lapach

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:32

Ja chcę zmian na Placu Niepodległości - zlikwidowania tam sikania, zrobienia porządku z drzewami i wybudowania fontanny tryskającej bezpośrednio z chodnika. I jeszcze ścieżki rowerowej przez całe Łapy do Uhowa.

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 07:27

Z jakiego budzetu jest remontowana Sikorskiego?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych