Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak persepktyw

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:02

Też znam takich roboli z dwiema lewymi rękami,którzy nic nie potrafią ,a chcą zarabiać min.po 3000 zł. Pokażcie co potraficie nieudacznicy,a później wymagajcie śmierdzący robole. Właściciel nie jest od roboty , ma od tego plebs....

Buraku spod sokólskiej wsi ze słomą w butach ,ale sief jak sief powinien robotę ogarniać a nie od wszystkiego pracownicy a on bladego pojęcia nawet o robocie nie ma.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:02

Też znam takich roboli z dwiema lewymi rękami,którzy nic nie potrafią ,a chcą zarabiać min.po 3000 zł. Pokażcie co potraficie nieudacznicy,a później wymagajcie śmierdzący robole. Właściciel nie jest od roboty , ma od tego plebs....

Buraku spod sokólskiej wsi ze słomą w butach ,ale sief jak sief powinien robotę ogarniać a nie od wszystkiego pracownicy a on bladego pojęcia nawet o robocie nie ma.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:52

Doucz się najpierw,a później się wypowiadaj. Stachanowiec to przedstawiciel waszej klasy tzn.plebsu,roboli,wieśniaków.....Inteligent się odezwał,ze słomą w butach.

Doskonale wiem co ten wyraz znaczy i uzyłem go świadomie ,przecież nim jesteś a grasz na forum yntelygenta i biznesmena

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:59

Libertan wam napisze jak w biedastoku się lody kręci, przecież on taki biznesman podlaski w dodatku wykształcony i wygadany

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 00:07

Mam pewien problem.Otóż ostatnio zacząłem dostrzegać,że na nic mnie praktycznie nie stać.Nie chodzi mi o jakieś wydatki typu żywność,ubranie,ale o samochód.Pracuję,ale nie dam rady nazbierać na jakieś porządny samochód.Ciągle coś,ciągle jakieś rozchody a przychody to goła wypłata.Zastanawiam się,nad przejściem wgl.na pół etatu.Bo dochodzę do wniosku,że i tak nie zdoła mi się na nic uzbierać,a lata lecą.A tak przynajmniej będę miał więcej czasu dla siebie.po co się zabijać za jakieś ochłapy.

młodzi ludzie tacy po szkole lub na studiach nie myslą w ogóle o szukaniu pracy w Polsce ,przynajmniej tak mi mówili z którymi na ten temat rozmawiałem , nie po to ktoś kończy jakas biotechnologie czy bioinżynierie żeby stąc na stacji benzynowej albo zostać baristą

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 00:18

emigracja albo  zawodowy bezrobotny yotube

#27 ~BEZNADZIEJNOŚĆ............~

~BEZNADZIEJNOŚĆ............~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 14:29

idźcie do Biazetu, popracujecie z obecnymi wieźniami  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0