Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak persepktyw

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:12

Mam pewien problem.Otóż ostatnio zacząłem dostrzegać,że na nic mnie praktycznie nie stać.Nie chodzi mi o jakieś wydatki typu żywność,ubranie,ale o samochód.Pracuję,ale nie dam rady nazbierać na jakieś porządny samochód.Ciągle coś,ciągle jakieś rozchody a przychody to goła wypłata.Zastanawiam się,nad przejściem wgl.na pół etatu.Bo dochodzę do wniosku,że i tak nie zdoła mi się na nic uzbierać,a lata lecą.A tak przynajmniej będę miał więcej czasu dla siebie.po co się zabijać za jakieś ochłapy.

#2 ~bez przyszłosci~

~bez przyszłosci~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:06

nie było ,nie ma i nie będzie dopiero na to wpadłeś , podawali chyba na Polsacie że od 2015 roku do chwili obcnej koszty życia w Polsce wzrosły o 61 % a ile wzrosły wynagrodzenia ,najnizsza płaca z 1280 na 1630 to niecałe 30 % ,

#3 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:21

Ha ,ha,ha.....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:45

Mam pewien problem.Otóż ostatnio zacząłem dostrzegać,że na nic mnie praktycznie nie stać.Nie chodzi mi o jakieś wydatki typu żywność,ubranie,ale o samochód.Pracuję,ale nie dam rady nazbierać na jakieś porządny samochód.Ciągle coś,ciągle jakieś rozchody a przychody to goła wypłata.Zastanawiam się,nad przejściem wgl.na pół etatu.Bo dochodzę do wniosku,że i tak nie zdoła mi się na nic uzbierać,a lata lecą.A tak przynajmniej będę miał więcej czasu dla siebie.po co się zabijać za jakieś ochłapy.

Posłuchaj Karczewskiego i zacznij płodzić dzieci.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 15:41

Samochód to najgłupszy wydatek, ja już nawet nie policzę ile hajsu straciłem na tych głupich samochodach,opłaty eksploatacja ,paliwo, naprawy, utrata wartości, kup rower, motor ,elektryczną hulajnogę a za oszczędzone pieniądze lepiej pozwiedzaj świat.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 17:32

Samochód to najgłupszy wydatek, ja już nawet nie policzę ile hajsu straciłem na tych głupich samochodach,opłaty eksploatacja ,paliwo, naprawy, utrata wartości, kup rower, motor ,elektryczną hulajnogę a za oszczędzone pieniądze lepiej pozwiedzaj świat.

"Kup rower" to brzmi pięknie. Po roku albo dwóch popłyniesz z wydatkami jak trzeba będzie zmienić zużytą kasetę, łańcuch albo amory. W Golfie za 2-3 tysiaki przynajmniej na łeb nie pada.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 21:00

"Kup rower" to brzmi pięknie. Po roku albo dwóch popłyniesz z wydatkami jak trzeba będzie zmienić zużytą kasetę, łańcuch albo amory. W Golfie za 2-3 tysiaki przynajmniej na łeb nie pada.

A golf w tej cenie psuć się nie będzie ?

#8 ~~Libertan~~

~~Libertan~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:35

Kogo to obchodzi - twój problem.Trzeba było się uczyć.

Załóż firmę ,zarób na ZUS i siebie .......

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 10:34

Kogo to obchodzi - twój problem.Trzeba było się uczyć.

Załóż firmę ,zarób na ZUS i siebie .......

Akurat baranie nauka cos znaczy w tych czasach , za komuny tak teraz tylko układy

#10 ~Libertan~

~Libertan~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:01

Akurat baranie nauka cos znaczy w tych czasach , za komuny tak teraz tylko układy

Baranów poszukaj w swojej rodzinie nieudaczniku. Tylko potraficie się żalić i wszystkie swoje niepowodzenia składać na innych ,układy itd. Pokaż co potrafisz ,załóż własną działalność ,a nie tylko potraficie pisać o złych pracodawcach - do wszystkich śmierdzących roboli.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:03

kup barani łbie takiego szrota za 3 k najlepiej jeszcze z komisu albo od handlarzyka co go kupił u turka, to drugie 3 k szykuj od razu na naprawy parcha

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:16

Baranów poszukaj w swojej rodzinie nieudaczniku. Tylko potraficie się żalić i wszystkie swoje niepowodzenia składać na innych ,układy itd. Pokaż co potrafisz ,załóż własną działalność ,a nie tylko potraficie pisać o złych pracodawcach - do wszystkich śmierdzących roboli.

ty się uczyłeś i co załozyles swój byznes  Janusza , jak ci wszyscy robole cie oleja to skończy się twój byznes , kto pójdzie pracować do takiego

#13 ~~Libertan~~

~~Libertan~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:35

ty się uczyłeś i co załozyles swój byznes  Janusza , jak ci wszyscy robole cie oleja to skończy się twój byznes , kto pójdzie pracować do takiego

... idź się umyj robolu ,śmierdzisz nawet przez monitor. Pracuję sam na własne konto i nie płaczę jak wy śmierdzące lenie , czekające na pomoc państwa ,które nas okrada z podatków. Czekacie tylko na 500+,300+ ......,10000000+ .Do roboty robole.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 17:03

... idź się umyj robolu ,śmierdzisz nawet przez monitor. Pracuję sam na własne konto i nie płaczę jak wy śmierdzące lenie , czekające na pomoc państwa ,które nas okrada z podatków. Czekacie tylko na 500+,300+ ......,10000000+ .Do roboty robole.

inteligencja biję od ciebie na kilometr stachanowcu

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 19:08

jak pracownicy się zwolnią to szybko interesik zamknie ,ja już na pęczki tych "biznesmenów" znam, co  swoją działalność otworzyli  a sami mają dwie lewe ręce i sami NIC nie potrafią, jadą tylko na taniej sile roboczej,ale to już się kończy.

#16 ~Gusto~

~Gusto~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 19:28

Ja płacę 4000 pln netto i to jest problem z obsadą

#17 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 06:12

Ja płacę 4000 pln netto i to jest problem z obsadą

#18 ~pi~

~pi~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 06:25

A gdzie ta praca za 4000?

#19 ~~Libertan~~

~~Libertan~~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 09:25

jak pracownicy się zwolnią to szybko interesik zamknie ,ja już na pęczki tych "biznesmenów" znam, co  swoją działalność otworzyli  a sami mają dwie lewe ręce i sami NIC nie potrafią, jadą tylko na taniej sile roboczej,ale to już się kończy.

Też znam takich roboli z dwiema lewymi rękami,którzy nic nie potrafią ,a chcą zarabiać min.po 3000 zł. Pokażcie co potraficie nieudacznicy,a później wymagajcie śmierdzący robole. Właściciel nie jest od roboty , ma od tego plebs....

#20 ~~Libertan~~

~~Libertan~~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 09:31

inteligencja biję od ciebie na kilometr stachanowcu

Doucz się najpierw,a później się wypowiadaj. Stachanowiec to przedstawiciel waszej klasy tzn.plebsu,roboli,wieśniaków.....Inteligent się odezwał,ze słomą w butach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych