Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~greg~

~greg~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 21:41

Byłam na tym filmie w kinie i nikomu go nie polecam wyszłam  w połowie filmu tego nie da się oglądać. Chciałam się pośmiać i rozerwać  a nie denerwować Pan Patryk Vega chyba nie pomyślał co czują ludzie którzy stracili dzieci lub nie mogą ich mieć a tam są drastyczne sceny z dziećmi w roli głównej żałuje że poszłam na ten film . 

Skoro chciałaś się pośmiać i rozerwać to widocznie coś ci się pomyliło bo to nie jest film do głaskania ani do śmiania a  rzeczywistość która bywa okrutna.. Idz następnym razem na kino familijne.

#22 ~nell~

~nell~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 21:44

Byłam na tym filmie w kinie i nikomu go nie polecam wyszłam  w połowie filmu tego nie da się oglądać. Chciałam się pośmiać i rozerwać  a nie denerwować Pan Patryk Vega chyba nie pomyślał co czują ludzie którzy stracili dzieci lub nie mogą ich mieć a tam są drastyczne sceny z dziećmi w roli głównej żałuje że poszłam na ten film . 

Ty chyba jesteś jakas upośledzona. To jest film który przedstawia określona fabułę a nie pieścidełko które ma każdemu schlebiać.

#23 ~rece opadaja~

~rece opadaja~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 21:45

Oj faktycznie ten film go zniszczy. Straszny gniot. A brak polory jaki pan Vega prezentuje jest przerazajace.

Możesz sprecyzować o co ci chodzi ? Jeśli oczywiście sama wiesz.

#24 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 21:48

Skoro wg ciebie film jest DOBRY, bo pokazane jest naturalne PIĘKNO porodów, dramat aborcji, skleszczenie z psem, a wszystko to soczyście przeplatane ku.wami i ch.jami, to  może katecheci powinni dzieciom na religii, a księża na rekolekcjach dla młodzieży pokazywać...

Najpierw udowodnij ze takie rzeczy nie maja miejsca a potem wylewaj swoje żale.

#25 ~AnnaCarmine Girona~

~AnnaCarmine Girona~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 21:30

W Busku ordynator urologii siedzi.Molestowal pacjentki .Jak więc mówić że film klamie

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 07:25

Czy .a i prostytutka to to samo? Proszę o definicję jednego i drugiego określenia?

#27 ~widz 777~

~widz 777~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:18

Botoks

#28 ~WIDZ 777~

~WIDZ 777~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:31

Czytam tak po roznych FORACH i powiem TAK : WIECEJ KICZU W WYPOWIEDZIACH Niz w samym filmie ...
Film jako film pokazal znajomosc czterech Kobiet w ich codziennym zyciu i jak brnely przez swoje problemy. Akurat AUTOR posilkowal sie motywem Sluzby zdrowia i farmacji.
Sam film jest OK . Niewiem jak mozna klasyfikowac Vege jako rezysera TYLKO komediowego , poprzednie produkcje tez mialy element akcji brutalnych , wulgarnych czy oburzajacych ..
Ludzie mysla po kilku zabawnych scenach z zapowiedzi ,, O Rany bedzie SUPER komedia,, a Potem zal i gorycz ..
A FILMU ZNOWU NIE MOZNA TRAKTOWAC DOSLOWNIE .. Przecierz to FIKCJA
B.DOBRY FILM

#29 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 21:01

Na filmie wytrzymałam 20min Mdli mnie jeazcze na samą myśl o tym co widziałam
..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych