Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Borówka

288 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~miszcz xd~

~miszcz xd~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 15:32

haha.. zbieralo sie kilka lat to borówe.. upal upalem..ale jaki hajs mozna zarobic..100 wyciagnac bez problemu mozna jak ktos zbiera..a nie sie opier***a i ma kulawe recw xd

#42 ~miszcz xd~

~miszcz xd~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 15:33

rece*

#43 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 17:27

Jasne. zalezy jaka borowka.

#44 Emule

Emule

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 23 lipiec 2010 - 20:54

Jasne. zalezy jaka borowka.

dla kombajna - bez różnicy jaka borówka, wszędzie ją znajdzie;D

#45 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 08:38

A tych nie brakuje :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 08:59

w tym roku wcale nie tak łatwo 100/dzien wyciagnac... cena za kg jest bardzo niska... kiedys bylo ponad 5zl a dzis... 2,5zl... co to ma byc...

#47 Emule

Emule

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 27 lipiec 2010 - 11:44

kryzys.........;-)
właściciele uważają, że dniówka 80zł to jest dużo, i obstają przy niskich cenach!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 13:07

najlepsze jest to ze grupa zbierająca najlepiej dostaje najmniej za kg a ci co zbierają gorzej mają wiecej z kilogram super polityka

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 17:47

pani ania to chora kobieta, takiej idiotki to w życiu nie spotkalam, ona mysli ze ludzie przychodzący na zpiory to niewolnicy i jak ktos w upał 40 stopni chce se odpocząć i posiedziec w cieniu to wydziera sie na nich i straszy wygnaniem z pola a wlasciciel na to pozwala. nie rozumiem tylko dlaczego na to pozwala skoro to zle swiadczy o nim a czy to jest obóz pracy.ja rozumiem ze trzeba troche pokrzyczec bo ludzie jak to ludzie dasz palca chcą reke ale bez przesady nie traktuje sie ludzi i swych pracownikow jak szmaty troche szacunku co. a wogule jak mozna płacic ludziom 2,6 za kg skoro on borówke sprzedaje po 30 zl za kg. zdierca

#50 ~borówkowiczka~

~borówkowiczka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 17:57

A ja uważam że jest ok. Osobiście zarabiam ok 120 pln dziennie i mysle że chociaż nie jest idealne to da się wytrzymac. Szczególnie że plantacja borówek to jedyne miejsce w regionie gdzie można tyle zarobic w tak krótkim czasie. Jeśli chodzi o atmosfere pracy to krzyczą bo muszą, ja też bym krzyczała gdyby ktos odwalał chałture za którą ja musiałabym płacic.

#51 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 21:16

Co trzeba zrobic by tam pracowac. Mam 17 lat a kasa mi jest potrzebna. jestem z bialegostoku. Ale moge mieszkac w sokolce bo mam mieszkanie.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 12:35

Co trzeba zrobic by tam pracowac. Mam 17 lat a kasa mi jest potrzebna. jestem z bialegostoku. Ale moge mieszkac w sokolce bo mam mieszkanie.

To sprzedaj mieszkanie i będziesz miał kasę,
po co masz smażyć się w słońcu i za niewolnika robić.

#53 Emule

Emule

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 14:44

najlepsze jest to ze grupa zbierająca najlepiej dostaje najmniej za kg a ci co zbierają gorzej mają wiecej z kilogram super polityka

taka polityka jest od zawze, każda grupa ma zarobić mniej więcej tyle samo, dlatego im jakaś grupa więcej zbiera tym mniej z tego ma. ale się tym nie przejmują, aby wiele, aby wiele................

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 18:17

Biedna ta pani Ania, wszyscy po niej jadą :D

#55 ~Borówkowicz :)P~

~Borówkowicz :)P~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 18:37

Zeby nie pani Ania to robiliby co chcieli. Ktoś musi rzadzic taka iloscia ludzi. Pozdrowka nie mam 18stki i wyciagam okolo 100zl :)) extra extra pozdrawiam wszystkich cala sokolke i okolice :):):):) Boróweczko wróce do Was za rok :P

#56 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:22

To sprzedaj mieszkanie i będziesz miał kasę, po co masz smażyć się w słońcu i za niewolnika robić.

Ja pytam na poważnie. A mieszkanie jest nie moje tylko starszych ;] No podpowiedzcie. Potrzebna mi jest kasa.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:40

Ja pytam na poważnie. A mieszkanie jest nie moje tylko starszych ;] No podpowiedzcie. Potrzebna mi jest kasa.

to się trochę spóźniłeś jest już półmetek i nowych osób nie biorą chyba że masz znajomych na borówce to można na dosiadkę te kilka dni

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 07:54

Jakie są zasady wyplacania pieniędzy za zbiór borówek. Moja znajoma podpisała deklarację, że bedzie tam 12 dni i teraz jej powiedziano, że jeśli się jest krócej niż 2 tygodnie to potrącają 30% zarobionych pieniędzy o czym mowy nie było w tej deklaracji, a terminu dotrzymała nie zerwała umowy wcześniej i jeszcze w dniu wyjazdu nie mogła odebrać pieniędzy. Jak to jest? Proszę o szybką odpowiedź.

#59 ~paja~

~paja~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 12:47

Witajcie borowkowicze.
Ja od poniedziałku będe jeżdzic samochodem z białegostoku do białous jeśli ktos chce dojęzdzac ze mną to moge zabrac max. 3 osoby. Tylko jeden warunek- zrzutka po 10 zł na paliwo.

#60 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 13:39

Witajcie borowkowicze.
Ja od poniedziałku będe jeżdzic samochodem z białegostoku do białous jeśli ktos chce dojęzdzac ze mną to moge zabrac max. 3 osoby. Tylko jeden warunek- zrzutka po 10 zł na paliwo.

czy moge się zabrac z panią? jeszcze dużo potrafię.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych