Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Borówka

288 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 16:42

Nie mogę podać linku, bo oficjalna strona 10 kilometra nie istnieje, ale jesem za, aby to było. Szkoda, że właściciele nie pomyślą , myślę , że byłoby więcej opinii pozytywnych, bo dla tych co naprawdę chcą zarobić to wymarzone miejsce, nie mówię o osobach, którym chodzi o szybki zysk, tu trzeba pracować ale jak mówi polskie przysłowie "bez pracy nie ma kołaczy", łatwo się wszystko krytykuje, gorzej o uczciwą pracę.

#22 ~ANETA~

~ANETA~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 14:54

CYTAT(Gość @ 16.08.2009, 17:42:18) <{POST_SNAPBACK}>
Nie mogę podać linku, bo oficjalna strona 10 kilometra nie istnieje, ale jesem za, aby to było. Szkoda, że właściciele nie pomyślą , myślę , że byłoby więcej opinii pozytywnych, bo dla tych co naprawdę chcą zarobić to wymarzone miejsce, nie mówię o osobach, którym chodzi o szybki zysk, tu trzeba pracować ale jak mówi polskie przysłowie "bez pracy nie ma kołaczy", łatwo się wszystko krytykuje, gorzej o uczciwą pracę.

#23 ~renia23100~

~renia23100~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:06

CYTAT(Gośka @ 9.08.2009, 19:30:05) <{POST_SNAPBACK}>
Jestem głosem tych starszych, często nie mających dostępu do Internetu, pracuję drugi rok na borowkach, i nic zlego mnie nie spodkało, raczej życzliwość i chęć niesienia pomocy, pani Halinka dusza nie człowiek, pani Lucyna wymarzona brygadzistka, szkoda, że większość ludzi , którzy naprawdę chcą zarobić , nie mają prawa głosu. Z "niejednego pieca jadłam chleb", uważam , że na borówkach jest naprawdę dobrze, niech ta młodzież , która tak chętnie krytykuje, wyjedzie na "zachód" i dopiero zobaczy co to wymagania.

droga gosiu, ja pracowałam w białousach nie tylko przy borówce ale przy wszystkim co tam rośnie, może jestem młoda ale pracowałam w wielu miejscach i moge z całą pewnością stwierdzić ze białousy to wykożystywalnia ludzi.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2009 - 16:51

mało płacą?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 09:02

Ruszyły zbiory borówki 2010. Hehe

#26 ~19-nastka~

~19-nastka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 11:22

jest ciężko czepiają się krzyczą ale da się zarobić a no i krzyczeć muszą bo jak by nie krzyczeli to nie bylo by czego zbierac bo ludzie są durni i zamiast zbierac uważniej zeby zrywac tylko dojrzałą borówke to rwa garściami i potem rózowa czy zieloną wyrzucają a po co to? nie lepiej zeby ta rózowa czy zielona dojrzała i za drugim razem se ja zebrac? a nie potem płacza ze borówka zła borówek nie ma! bylo marnować tyle nie dojrzałej? ogólnie to to obóz pracy cięzko jest ale dla wyplaty warto naprawdę nigdzie tyle w takim czasie w wakacje nie dorobi sobie nikt na naszych terenach ... pozdrawiam Panią Stasię i nasze dwie Halinki smile.gif

#27 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 17:33

A zwłaszcza p. Ania krzyczy. Ale nie takie krzyki się słyszało biggrin.gif ja też pozdrawiam p. Stasię i jej kontrolę! wink.gif

#28 ~kefir~

~kefir~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 19:44

Moja grupa ma wolne. co oni myślą se :/

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 10:12

nie chcieliscie się uczyć, to teraz zbierać borówki albo do łopaty!!

#30 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 21:46

nie wiecie do kiedy jest zbiór??

#31 Emule

Emule

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 23:04

oooooooooo, myślę, że zbierać będzie jeszcze co we wrześniu! ;]

#32 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 06:38

A co mam zrobic by zaczac tam pracowac?

#33 Emule

Emule

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 22 lipiec 2010 - 09:30

pojechac na 10 kilometr i dołączyc do jakiejs grupy, nazbierac i jestes zapisany!

#34 ~joszi~

~joszi~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 13:55

pojechac na 10 kilometr i dołączyc do jakiejs grupy, nazbierac i jestes zapisany!

a wysokie te drzewa są? czy sięgniesz z ziemi czy trzeba na drabinie robić

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 17:36

Nie drzewa tylko krzaki :D wątpię żeby można było się zapisać jeszcze.

#36 ~zbieracz~

~zbieracz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 18:37

z zapisaniem się nie ma już szans, szczególnie że oni wolą zatrudniać osoby której już zbierały i mają jakieś doświadczenie a z tego co się orientuje to na telefon czeka jeszcze trochę osób które zbierały z zeszłych latach, no chyba że tworzona będzie nowa grupa i wtedy ewentualnie można było by próbować albo dołączyć do kogoś i zbierać na jeden numerek

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 18:49

żeby to było takie proste to pół sokółki by jeżdziło

#38 ~borówkomaniak~

~borówkomaniak~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 19:56

no chyba że tworzona będzie nowa grupa i wtedy ewentualnie można było by próbować albo dołączyć do kogoś i zbierać na jeden numerek

tylko, że nie można zbierać na jeden numerek i to racja że wolą brać tych co już zbierali, no chyba, że ma się znajomości to jest dużo łatwiej dostać się do tej roboty

#39 ~* Gość *~

~* Gość *~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 20:46

Ooo tak popieram grupa pani Stasi jest najlepsza ! . Bez wątpienia ;)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 20:49

tylko, że nie można zbierać na jeden numerek i to racja że wolą brać tych co już zbierali, no chyba, że ma się znajomości to jest dużo łatwiej dostać się do tej roboty

Z dostaniem się do tej roboty nie ma problemu ludzie masowo uciekają z pola nie ma komu zbierać jescze trochę to będą bezrobotnych z urzędu pracykierować na roboty przymusowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych