Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Borówka

288 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:24

czy m ktoś jakiś numer kontaktowy do białołus czy cokolwiek, aby móc sie zapisać/zgłosic? bo pierwszy chciałabym tam pracować w te wakacje (pierwszy raz) i nie jestem za bardzo zorientowana. dziękuję za pomoc :)

wakacje już dawno się skończyły i borówka już nie rośnie. musisz czekać do następnych wakacji Paula

#282 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 20:50

Potrzebna ksiazeczka zdrowia z badaniem kalu. :-)

#283 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:57

czy moge się zabrac z panią? jeszcze dużo potrafię.

Chcialabym o kontakt jeżeli toaktualne

#284 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:59

Chciałabym prosić o kontakt jeżeli to jeszcze aktualne
Z góry dziękuję

#285 ~niutek~

~niutek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:40

Chciałabym prosić o kontakt jeżeli to jeszcze aktualne
Z góry dziękuję

Taa aktualne, facet już doróśł, po 7 latach, tak jak ten post ;)

#286 ~NAT~

~NAT~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 18:20

A co mam zrobic by zaczac tam pracowac?

pić z pożAl się boże "brygadzistkami "  i  rozmawiac z nimi takim żąrogonem "k....." , ch....u....." -wtedy nalżęysz do grupy. Podlizywać się , i kablować. 

#287 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 16:58

Kierownictwo to alkoholicy, w szczególności Helena Wilczewska, Zofia h. oraz Iwona Rowińska. Brak umowy, tzw. Praca na czarno, mobbing, alkohol w czasie pracy, ogromne zamieszanie i brak szacunku do pracownika. Ta pracy to dno i strata czasu, czekam aż policja i urząd pracy zainterweniuje do tego syfu.
Praca tam może skończyć się uszczerbkiem psychicznym lub alkoholizmem - samowolka i brak profesjonalizmu. Ilość to nie znaczy jakość, nie polecam i nie pozdrawiam.

#288 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 17:01

Oczywiscie mòwie tutaj o przedsiębiorstwie w Białołusach.

#289 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 18:04

Kierownictwo to alkoholicy, w szczególności Helena Wilczewska, Zofia h. oraz Iwona Rowińska. Brak umowy, tzw. Praca na czarno, mobbing, alkohol w czasie pracy, ogromne zamieszanie i brak szacunku do pracownika. Ta pracy to dno i strata czasu, czekam aż policja i urząd pracy zainterweniuje do tego syfu.
Praca tam może skończyć się uszczerbkiem psychicznym lub alkoholizmem - samowolka i brak profesjonalizmu. Ilość to nie znaczy jakość, nie polecam i nie pozdrawiam.

przeczytałem ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych