Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Borówka

288 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 09:57

Mam pytanie-dlaczego usunięto temat o borówce?To chyba nie ok?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 10:20

czy można sie zapisac jeszcze na borówke jesli tak to u kogo i gdzie?

#3 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 10:54

To gorący-i niewygodny temat.Pewnym osobom nie pasował i dlatego go usunięto!I to ma być forum??

#4 ~heloo~

~heloo~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 16:47

HE,,,chyba coś komuś przeszkadzało skoro usunięto dyskusję...a pozatym,,,dzieję się tam niewiadomo co,,,co do brygadzistek to są naprawdę nieuczciwe i obgadujące kobiety..pozdrawiam

#5 ~ech...~

~ech...~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 19:33

CYTAT(heloo @ 27.07.2009, 17:47:03) <{POST_SNAPBACK}>
HE,,,chyba coś komuś przeszkadzało skoro usunięto dyskusję...a poza tym,,,dzieję się tam niewiadomo co,,,co do brygadzistek to są naprawdę nieuczciwe i obgadujące kobiety..pozdrawiam

Usunięto - dziwisz się... kasa Misiu kasa...jak powiedział klasyk. Wraca zamordyzm ...stalinizm w nowym wydaniu.A administrator też jest człowiekiem i za kilka skrzynek borówki itp wszystko zrobi. Bo to jest mafia borówkowa- jak ktoś na osuniętym forum napisał. Ta decyzja administratora potwierdza tylko że to co pisano to jest PRAWDA. A to co my wiemy i głosimy- ust nam nikt nie zamknie- w historii niejeden reżim padł
A PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI!

#6 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 12:20

Usunięcie tematu mówi samo za siebie ,że jest tam coś nie tak!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 17:45

Dlaczego usunięto ten temat????????
Cenzura wraca????
Oddawać!!!!

#8 slonce23

slonce23

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 21:03

oj wiem co tam potrafi sie wyrabiać, pracowałam tam kilka lat jako ,,stały" pracownik i jest o czym opowiadać!

#9 ~~bezrobotny~~

~~bezrobotny~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 18:13

CYTAT(slonce23 @ 30.07.2009, 22:03:25) <{POST_SNAPBACK}>
oj wiem co tam potrafi sie wyrabiać, pracowałam tam kilka lat jako ,,stały" pracownik i jest o czym opowiadać!

Opowiedz! chce się zatrudnić.

#10 Isabella

Isabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 08 sierpień 2009 - 19:34

A byliście na 10 km?

#11 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 19:54

byliśmy

#12 Isabella

Isabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 08 sierpień 2009 - 19:58

W czyjej brygadzie? I jak było?

#13 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 20:11

szybko uciekłem wytrzymać się nie dało, wole przy łopacie robić i przy tym sie trzymam smile.gif

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 20:11

Najlepsza jest brygada Pani Stasi !!!

#15 Isabella

Isabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 09 sierpień 2009 - 12:22

Nie jest tak źle ;D a u pani stasi jest najlepiej bo tam lepsza borowka i kobiety z kontroli jakosci sa fajne co nie smile.gif

#16 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 18:30

Jestem głosem tych starszych, często nie mających dostępu do Internetu, pracuję drugi rok na borowkach, i nic zlego mnie nie spodkało, raczej życzliwość i chęć niesienia pomocy, pani Halinka dusza nie człowiek, pani Lucyna wymarzona brygadzistka, szkoda, że większość ludzi , którzy naprawdę chcą zarobić , nie mają prawa głosu. Z "niejednego pieca jadłam chleb", uważam , że na borówkach jest naprawdę dobrze, niech ta młodzież , która tak chętnie krytykuje, wyjedzie na "zachód" i dopiero zobaczy co to wymagania.

#17 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 18:39

Pracuję na 10 kilometrze, nic złego mnie nie spotkało, to są wszysto wymusły leni, którym nie chce się pracować, jeszcze raz napiszę to samo, ludzie, którzy tam naprawdę pracują i chcą zarobić z zasady nie mają dostępu do takiego forum, nie wiedzą co to jest, po prostu nie mają komputerów, to trochę starsze pokolenie. Myślicie, żr oni nie mają głosu, skoro ta borówka pozwala im utrzymać rodziny, wyprawić dzieci do szkoły, może to są prawdziwe głosy, a nie rozkapryszonej młodzieży, której wszysto się należy, proszę mi pokazać miejsce, gdzie zarabia się 100.

#18 Isabella

Isabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 18:18

Tak Gośka, masz rację. Niektórzy nic nie wiedzą a piszą.
I niesłusznie źle osądzają kontrolerki i brygadzistki.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 19:36

Przepraszam młodzież za uogólnienia, wiekszość z nich ma tak niesamowitą średnią za naukę, że aż budzi szacunek, nie dość , że dobrze się uczą to jeszcze idealnie pracują, jestem pod wrażeniem, to ludzie, którzy wiedzą co chcą osiągnąć. Jest naprawdę dobrze, szkopda, że pozytywnych glosów jest tak mało. Myślę, że sprawę rozwiązała by oficjalna strona " Borówka 10 kilometr".

#20 Isabella

Isabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 12 sierpień 2009 - 06:12

możesz podać link?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych