Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bóg

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 07:49

Coś słabo się polscy katolicy modlą, bo epidemia nie ustaje. 

#42 ~wiele imion rogatego~

~wiele imion rogatego~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 07:59

Do kogo się "modlą" polsko-języczni żydo-katolicy? Do demona Jahve-Baala-Marduka-El-Elohim-Enunaki-Enki-Nemrod?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 08:39

Najlepiej zobaczyć Zabawę w chowanego, tam widać dokładnie do kogo modli się m. in. prokurator generalny i przyjaciel władzy biskup Edward J. (bez nazwiska, bo jeśli żyjemy w poważnym kraju od dzisiaj powinien mieć status oskarżonego).

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 13:14

Najlepiej zobaczyć Zabawę w chowanego, tam widać dokładnie do kogo modli się m. in. prokurator generalny i przyjaciel władzy biskup Edward J. (bez nazwiska, bo jeśli żyjemy w poważnym kraju od dzisiaj powinien mieć status oskarżonego).

Do spowiedzi grzeszniku i obiecuj poprawe !

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 13:28

To "bóg" chazarskich pedofili i kanibali.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 14:08

Do spowiedzi grzeszniku i obiecuj poprawe !

Ale to nie ja gwałciłem, nie ja zamiatałem pod dywan występki księdza i nie ja nakazałem podległym prokuratorom dzielić się papierami dochodzenia ze stroną oskarżoną, więc nie bardzo mam tu grzech :(
Poza tym na kolanach wyznawać swoje przewinienia przedstawicielowi organizacji chroniącej pedofili to jest sporo poniżej mojej godności. Nie po to wywalczyliśmy wolność, żeby ślepo teraz służyć watykańskiemu oprawcy.

#47 ~gorz~

~gorz~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:46

Ale to nie ja gwałciłem, nie ja zamiatałem pod dywan występki księdza i nie ja nakazałem podległym prokuratorom dzielić się papierami dochodzenia ze stroną oskarżoną, więc nie bardzo mam tu grzech :(
Poza tym na kolanach wyznawać swoje przewinienia przedstawicielowi organizacji chroniącej pedofili to jest sporo poniżej mojej godności. Nie po to wywalczyliśmy wolność, żeby ślepo teraz służyć watykańskiemu oprawcy.

Cytujesz chyba  "sok z buraka" i co osiągnąłeś ?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 18:19

Cytujesz chyba "sok z buraka" i co osiągnąłeś ?

Jeśli to cytat, to proszę o link do oryginału. Ja nie jestem dziennikarzem TVP żeby za źródło informacji podawać artykuł kolegi, który za źródło podaje artykuł kolejnego znajomka opłacanego z pieniędzy podatników.
To co chce zyskać, to świadomość społeczeństwa jakim rakiem na tkance naszego narodu jest kler. Chroni go prokurator generalny, a ludzie bezmyślnie powierzają mu własne dzieci. Kiedy się rodacy otrząśniecie? Teatrzyki Wojtyły aż tak Wam zamecily w głowach, ze nie dostrzegacie do jakiego stanu doprowadził Kościół?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 20:04

Jeśli to cytat, to proszę o link do oryginału. Ja nie jestem dziennikarzem TVP żeby za źródło informacji podawać artykuł kolegi, który za źródło podaje artykuł kolejnego znajomka opłacanego z pieniędzy podatników.
To co chce zyskać, to świadomość społeczeństwa jakim rakiem na tkance naszego narodu jest kler. Chroni go prokurator generalny, a ludzie bezmyślnie powierzają mu własne dzieci. Kiedy się rodacy otrząśniecie? Teatrzyki Wojtyły aż tak Wam zamecily w głowach, ze nie dostrzegacie do jakiego stanu doprowadził Kościół?

Przyjmij do wiadomosci , że reprezentujesz okolo 5 % mieszkańców i nie narzucaj opinii bezbożników.

#50 ~Skopcona rebeka~

~Skopcona rebeka~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 21:11

Właśnie jak sie nie podoba to przeprowadzić sie do Czech tam 80 % narodu ateiści albo niewierzący barany. A poteki Szmul biegnie jak trwoga i bieda to do Boga. Polska zawsze byla krajem katolickim i niky tego nie zmieni. A Wojtyły nawet na usta nie bierz prostaku bo nawet jednej milionowej dla Polski nie zrobiles tego co ten czlowiek. Łachudro

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 08:08

Ale zrozum pacanie, ze chocbym miał umrzeć za 10 minut, to nie zacznę wzywać o pomoc ani Twojego boga, ani krasnoludków ani żadnej wróżki z magiczną różdżką, bo żadne z nich nie istnieje. Jesteś zmanipulowany od dziecka i dałeś sobie wmówić chodzenie po wodzie i zmartwychwstania i zamianę wody w wino.
To nie jest możliwe, mądrzejsi od nas nawet nazwali odpowiednio prawa fizyki za to odpowiedzialne. 
Niewierzących w Polsce jest grubo więcej niż 5%. Ile niby co tydzień chodzi do kościoła? 30%?
Polska to najszybciej ateizujący się kraj europy, młodzi ludzie mają już dosyć kościelnych afer i wrzucanego na siłę wszędzie wizerunku zdrajcy Wojtyły.
Ile osób żyje na kocią łapę? Przecież katolikom wiara zabrania. 
A prezerwatyw to nie stosujecie? Słaba wasza wiara.
Chyba każdy ma znajomego z dzieckiem z in vitro. Tego też Kościół zabrania, a ludzie to robią. 
Spójrzcie na fakty i przestańcie się kompromitować. Może wtedy uda się uchronić dzieci przed funkcjonariuszami państwa watykańskiego.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 08:10

Właśnie jak sie nie podoba to przeprowadzić sie do Czech tam 80 % narodu ateiści albo niewierzący barany. A poteki Szmul biegnie jak trwoga i bieda to do Boga. Polska zawsze byla krajem katolickim i niky tego nie zmieni. A Wojtyły nawet na usta nie bierz prostaku bo nawet jednej milionowej dla Polski nie zrobiles tego co ten czlowiek. Łachudro

Polska stała się katolicka jak Niemcy narzucili nam tę religię. Wtedy zaczęło się niszczenie lokalnej kultury i jej zabytków. Wielki Polaku, czujesz wdzięczność do narodu Angeli Merkel, że dzięki niemu porzuciłeś swoje wierzenia i dajesz teraz krzywdzić dzieci lawendowej mafii koscielnej?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 12:39

Polska stała się katolicka jak Niemcy narzucili nam tę religię. Wtedy zaczęło się niszczenie lokalnej kultury i jej zabytków. Wielki Polaku, czujesz wdzięczność do narodu Angeli Merkel, że dzięki niemu porzuciłeś swoje wierzenia i dajesz teraz krzywdzić dzieci lawendowej mafii koscielnej?

Snafca chistohii Kościoła ? Nie , to antykatolik.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 06:37

Snafca chistohii Kościoła ? Nie , to antykatolik.

Mógłbyś pisać po polsku? Czy to kolejny wysłannik lawendowej sekty watykańsko-pedofilskiej, który nie opanował naszego języka?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 06:50

Mógłbyś pisać po polsku? Czy to kolejny wysłannik lawendowej sekty watykańsko-pedofilskiej, który nie opanował naszego języka?

Ale zrozum pacanie, ze chocbym miał umrzeć za 10 minut, to nie zacznę wzywać o pomoc ani Twojego boga, ani krasnoludków ani żadnej wróżki z magiczną różdżką, bo żadne z nich nie istnieje. Jesteś zmanipulowany od dziecka i dałeś sobie wmówić chodzenie po wodzie i zmartwychwstania i zamianę wody w wino.
To nie jest możliwe, mądrzejsi od nas nawet nazwali odpowiednio prawa fizyki za to odpowiedzialne. 
Niewierzących w Polsce jest grubo więcej niż 5%. Ile niby co tydzień chodzi do kościoła? 30%?
Polska to najszybciej ateizujący się kraj europy, młodzi ludzie mają już dosyć kościelnych afer i wrzucanego na siłę wszędzie wizerunku zdrajcy Wojtyły.
Ile osób żyje na kocią łapę? Przecież katolikom wiara zabrania. 
A prezerwatyw to nie stosujecie? Słaba wasza wiara.
Chyba każdy ma znajomego z dzieckiem z in vitro. Tego też Kościół zabrania, a ludzie to robią. 
Spójrzcie na fakty i przestańcie się kompromitować. Może wtedy uda się uchronić dzieci przed funkcjonariuszami państwa watykańskiego.

Masz wybór:

- albo pohamuj się panie,

- albo opanuj się chamie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 09:45

Przyjmij do wiadomosci , że reprezentujesz okolo 5 % mieszkańców i nie narzucaj opinii bezbożników.

Operujesz celowo nieaktualizowanymi danymi, bo nie potrafisz ich zaktualizować czy inne powody kierują twoim postępowaniem, a jeśli inne to jakie? 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 10:43

Tyle że inny "Szmul" biegnie do "instytucji" kościoła związanego konkordatem z firmą pod nazwą "Republic of Poland" (zarejestrowaną w USA) a nie do Boga. A wg dostępnej w internecie listy hierachów kościół jest tak zażydzony, że właściwszą nazwą byłaby raczej synagoga. Wstydź się, bo m.in. Turcy wiedzą więcej od ciebie o przedkatolickiej historii Polski i jako osoba zapamiętaj, że co człowiek zrobił, człowiek też może zmienić. Wygląda na to, że nie znasz też pochodzenia "Wojtyły" albo znasz ale uprawiasz propagandę zamiast konkretnie POPISać się wiedzą: co złego a co dobrego zrobił "Wojtyła" dla Polski? 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:43

A Babcia to jakiego wyznania?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:46

Nieuki? właśnie jak to jest Kim była ta Babcia? ostatni i  poprzedni wpis CAŁE SEDNO, czyż nie?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 14:49

Ostatni i poprzedni wpis to cała PRAWDA,  nieuctwo  i brak wiedzy, ciemnota?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych