Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Blokada kręgosłupa

kręgosłup strzykiwanie blokada ból zabieg

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 13:39

Witam. Jestem rok po operacji kregoslupa szyjnego. Mam wstawione 2 implanty Peek. Biore zastrzyki sterydowe i tabletki przeciwbolowe. Niestety od 3 miesiecy nic nie pomaga. Bol jest straszny. Blokuje mi ruchy rak.Nie wiem juz co robic bo podobno rehabilitacja nie wchodzi w gre.

#22 ~imka~

~imka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 12:53

rehabilitacja to rzeczywiście bardzo dobry pomysł, ale ad hoc dobrze mieć też sprawdzony lek, ja np korzytsam z Gardan, jak mi boli ząb a właściwie ósemka, któa od czasu do czasu się odzywa, musze ją wyrwać, ale póki co nie zdecydowąłam się na ten ruch.

#23 ~jsdpajd~

~jsdpajd~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 15:43

Ktoś wcześniej pisał o Multimedzie, możecie napisać też jakich lekarzy specjalistów tam mają dla osób po wypadkach, z bólami kręgosłupa itp? I czy jest rehabilitacja. 

#24 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 11:34

Samym masażem to raczej się niestety człowiek nie wyleczy. Operacja też nie zawsze daje świetne efekty. Sam chodziłem kilka lat na masaże myśląc, że tak jest ok, ale teraz byłem na rehabilitacji z prawdziwego zdarzenia, ćwiczenia i na miejscu i do domu, zabiegi, terapie różnego rodzaju no i teraz jest lepiej. Myślę, że jednak wolę zainwestować więcej raz na rok niż cały rok regularnie raz w tygodniu tak jak chodziłem i 80 zł i nic to tak na prawdę nie dawało na dłuższy czas. Ja chodziłem do gabinetu na Słomczyńskiego 12 i tam mogę polecić, bo nie mają drogo, a jakość super i skutecznie. Rejestruję się teraz tylko przez stronę, więc nawet jak przypomnę sobie późnym wieczorem to nie ma problemu z zapisaniem się. Zostaiwiam dla poszukujących rehabilitacje. org

#25 ~Mares~

~Mares~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 08:48

Ile trwa rehabilitacja po blokadzie kręgosłupa lędźwiowego

#26 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:29

Słyszałam o leczeniu nadtwardowkowym pomóc to zastrzyk i po 30 minutach możesz biegać. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się w tym temacie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kręgosłup, strzykiwanie, blokada, ból, zabieg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych