Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Blokada kręgosłupa

kręgosłup strzykiwanie blokada ból zabieg

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 zyraffa

zyraffa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 15:33

Podejrzewam, że wielu z was na co dzień zmaga się z bólem kręgosłupa, dlatego chciałam podzielić się z wami cudowną metodą jaką niedawno odkryłam. Nazywa się ostrzykiwaniem kręgosłupa. Zrobiłam to ostatnio w KręgosłupCenter i jestem zachwycona. Lekarz wstrzyknął mi steryd w miejsce bólu (wszystko pod rentgenem) i w zasadzie od razu ból minął :)

#2 ~wielokrotnieblokowany~

~wielokrotnieblokowany~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:28

Uważaj na wszelkie ruchy. Jeden niewłaściwy i możesz narobić większych szkód niż dzisiejsze zadowolenie. Po tym zabiegu nie odczuwasz bólu co skłania do ryzykownych zachowań.

Chyba ,że to reklama......

#3 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 13:59

Zdecydowanie lepszą metodą jest zastosowanie terapii Orthokine. Leczy to przyczyny a nie same skutki bólu kręgosłupa. Jestem po serii zastrzyków i mogę powiedzieć, że ból ustąpił jak narazie bezpowrotnie. Kilku lekarzy w Polsce się tym zajmuje. Ja leczyłam się w klinice doktora Jana Paradowskiego w Krakowie - nazywa się Sport-med.

#4 ~meson~

~meson~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 21:30

dziadek mój miał to w kolano wstrzykiwane, ból wraca po jakimś czasie, ale fakt jest skuteczne. Nie można jednak stosować tego długo, bo to sterydy. Jemu lekarz kazał regenerować tkankę stawową, brał arthroblock forte, z apteki bodajże, stosował kilka razy całą kuracje i bóle minęły.JUż 5 miesiąc nie skarży się na kolana i kręgosłup.  

#5 a_migo

a_migo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 12:53

Ja bym uważała na wszelkiego rodzaju blokady, choćby mi miał ją robić nawet najlepszy lekarz. Ból nie jest problemem, tylko to co go powoduje. Gdy zagłuszamy ból nie leczymy żadnej przyczyny. Lepiej wybrać się na diagnostykę do jakiegoś fizjoterapeuty, który całościowo spojrzy na ciało, a nie tylko na kręgosłup który boli. Brak świadomości, że można sobie pomóc innymi sposobami niż tabletki przeciwbólowe sprawia, że tak wielu ludzi narzeka na różne bóle. 

#6 ~Hogatka~

~Hogatka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 21:36

Chodzę prywatnie do Reh-Activ i p.Jakuba Przeora, bo na zabiegi z NFZu nie doczekam się (koniec 2018 roku!). Mieszkam pod Warszawą i dojeżdżam do Józefowa. Mam zajęcia indywidualne i co najważniejsze, jest ogromna poprawa. Kręgosłup już mnie praktycznie nie boli, ale zamierzam jeszcze kilka razy pójść na rehabilitacje, bo boje się, że ból może wrócić. 

#7 ~Moniczka~

~Moniczka~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 08:31

Jeeeezuuusss... to ostrzykiwanie brzymi strasznie. Ja się wystrzegam wszelkich ingerencji w kręgosłup. Choć miałam wiele problemów z nim, a w momencie desperacji nawet myślałam o operacji. Jednak wiadomo, nie ma co ryzykowac, jeszcze kręgosłup uszkodzą - różnie może być. Zdecydowałam się na nieinwazyjne leczenie czyli terapię manualną. Chodze do Fizjomedu w Krakowie. Ból minął, więc raczej polecam zacząć od bezpieczniejszych metod. Ostrzykiwanie... brrr... Miałam raz znieczulenie w kręgoslup i od tego momentu miałam jeszcze gorsze problemy bólowe, więc radzę się zastanowić.

#8 Martusiaaa

Martusiaaa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 11:31

Ja od siebie mogę polecić masaże w Kręg-clinic (pzń). Chodzę tam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona, bo przez długi czas też sama sobie już nie radziłam z bólem. Na początku ratowałam się tabletkami, ale wiadomo, że to nie rozwiązanie na dłuższą metę. Nie radzę też zwlekać i się niepotrzebnie męczyć, lepiej poradzić się specjalisty J

#9 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 11:52

Chodzę prywatnie do Reh-Activ i p.Jakuba Przeora, bo na zabiegi z NFZu nie doczekam się (koniec 2018 roku!). Mieszkam pod Warszawą i dojeżdżam do Józefowa. Mam zajęcia indywidualne i co najważniejsze, jest ogromna poprawa. Kręgosłup już mnie praktycznie nie boli, ale zamierzam jeszcze kilka razy pójść na rehabilitacje, bo boje się, że ból może wrócić. 

Witam, miałem podobne problemy jeżeli trzeba mogę pomóc. Proszę o inf. na maila osa-1983@o2.pl. To żadna reklama. pozdrawiam serdecznie.

#10 ~Agapi~

~Agapi~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 20:28

Czy w Reh-Activ w Józefowie można liczyć m.in. na sporządzenie jakiegoś planu zabiegów? Czy są elastyczni jeżeli chodzi o terminy? Pracuję i mam wolne tylko późne popołudnia :/

#11 ~ewelinka~

~ewelinka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:18

Tam to nie wiem ale słyszałam że w Komorowicah jest też dobry szpital też wykonują mnóstwo operacji, zabiegów takiego typu nawet można po samym zabiegu skorzystać z rehabilitacji:)

#12 ~Anty reklama~

~Anty reklama~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 15:30

Super reklamy !!
Brawo brawo !

#13 ~ccaa~

~ccaa~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:42

Mi polecano Marcina Rosadzińskiego do terapii kręgosłupa i po pierwszym spotkaniu też już go mogę poelcić – konkretny człowiek na właściwym miejscu. Nie wciskał mi już na dzień dobry jakiś przeciwbólowych tylko faktycznie chce mnie wyleczyć a nie zamaskować problem proszkami...to wcześniej w innych gabinetach w jakich byłam była norma.

#14 ~werrr~

~werrr~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:10

Leczę się od jakiegos czasu w gabinecie Rosadzińskiego na Jabłoniowej i mogę polecić. Samo miejsce bardoz przyjazne, wyposażone, wygodne a pan Marcin jest sympatyczny ale przy tym bardzo kompetentny, nie ma pytania na jakie by mi rzeczowo nie odpowiedział a ja jestem raczej z tych pacjentów co to chcą wiedzieć wsystko co się tyczy leczenia ;-)

#15 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 18:41

Ja w Niemczech narazie otrzymałem zastrzyki (2) w środek kręgosłupa w odcinku lezdzwiowym, nie wiem czy to blokada czy nie ale jak narazie nic nie pomagają. Czeka mnie jeszcze jeden zastrzyk ale wątpię że on coś pomoże skoro dwa poprzednie nie dały efektów. Mam przepukline dysku więc te zastrzyki nie pomagają. Nie wiem jakiego leczenia dalej się podjąć...

#16 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 19:33

Moniko, a ile wyniósł jeden zastrzyk metodą Orthokine?
Pozdrawiam

#17 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 22:52

Na samą myśl o zastrzykach robi mi sie słabo ;) Na szczęście u mnie bóle kręgosłupa nie zdarzają się często. Raczej np. jak przesadzę z dźwiganiem. Łykam wtedy po prostu środki przeciwbólowe i odpoczywam. Jak nie pomagają jakieś zwykłe tabletki to gardan zawsze mnie postawi na nogi, nawet na silny ból pomaga.

#18 ~kinga 345~

~kinga 345~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 09:01

Ja w Niemczech narazie otrzymałem zastrzyki (2) w środek kręgosłupa w odcinku lezdzwiowym, nie wiem czy to blokada czy nie ale jak narazie nic nie pomagają. Czeka mnie jeszcze jeden zastrzyk ale wątpię że on coś pomoże skoro dwa poprzednie nie dały efektów. Mam przepukline dysku więc te zastrzyki nie pomagają. Nie wiem jakiego leczenia dalej się podjąć...

W Polsce też jest dużo specjalistów którzy mogą pomóc. Nie wiem właśnie chcę zapytać, wyjechałeś specjalnie do Niemiec żeby się leczyć? W Warszawie jest świetne miejsce gdzie leczą tego typu schorzenia. Zabrałam swoją mamę i trafiła pod świetną grupę specjalistów. Trafiła tam z ogromnym bólem pleców który trwał kilka lat i się nasilał. Zrobili jej serie badań, i zastosowali leczenie. Polecam Multi Med. Bardzo profesjonalna jednostka medyczna.

#19 ~Kinga 345~

~Kinga 345~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 09:02

W Polsce też jest dużo specjalistów którzy mogą pomóc. Nie wiem właśnie chcę zapytać, wyjechałeś specjalnie do Niemiec żeby się leczyć? W Warszawie jest świetne miejsce gdzie leczą tego typu schorzenia. Zabrałam swoją mamę i trafiła pod świetną grupę specjalistów. Trafiła tam z ogromnym bólem pleców który trwał kilka lat i się nasilał. Zrobili jej serie badań, i zastosowali leczenie. Polecam Multi Med. Bardzo profesjonalna jednostka medyczna.

#20 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 13:39

Witam. Jestem rok po operacji kregoslupa szyjnego. Mam wstawione 2 implanty Peek. Biore zastrzyki sterydowe i tabletki przeciwbolowe. Niestety od 3 miesiecy nic nie pomaga. Bol jest straszny. Blokuje mi ruchy rak.Nie wiem juz co robic bo podobno rehabilitacja nie wchodzi w gre.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kręgosłup, strzykiwanie, blokada, ból, zabieg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych