Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 18:12

Niech ten radny puknie sie w głowe kto będzie kupował droższe bilety

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 18:24

Kasowniki przenieść z autobusów na przystanki i wprowadzić bilety/opłaty z karty po 25gr za jeden przystanek.

Tak jest w Tokyo i Las Vegas.

#43 ~biznesmen z bema~

~biznesmen z bema~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 19:36

Rozumiem tego żyda Wyszkowskigo ale nie rozumiem folksdojczów polskich psów i folksdojczek polskich suk ile im on za to płaci kolaborantom PO (...)onym że oni tak do niego lgną jak muchy do gówna.W Katyniu NKWD mordowało dać Wyszkowskiemu władzę to gapowiczów też będzie rozstrzeliwał

#44 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 09:27

Bo im się nie kalkuluje!

Ponoć to komunikacja miejska jest dla mieszkańców, a nie mieszkańcy dla komunikacji miejskiej

W Białymstoku tylko ponoć, niestety.

Te tłumaczenia BKM są tak samo żałosne, jak w sprawie durnego klikania.

Użytkownik Czytelniczka edytował ten post 26 kwiecień 2014 - 09:27

#45 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 09:29

"Teraz każdy wie, że ostatniego dnia miesiąca kończy się bilet i trzeba kupić następny. Kiedy bilet traciłby ważność np. 7 kwietnia, ktoś mógłby o tym zapomnieć - tłumaczy Wyszkowski."

Panie Wyszkowski - w NORMALNYM systemie do klikania automat PRZYPOMINA o kończącej się ważności biletu. i WYŚWIETLA termin ważności na terminalu. 

A w naszym pięknym mieście trzeba klikać codziennie i oczywiście nikt nie napisał przyjaznego dla użytkownika softu.

Bo na tym ktoś musiałby się znać.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 10:25

PiS wymyślił sposób na podwyżkę biletów, a Madras ogłosił ?

W czym interesie?

Niech Madras z PiS najpierw obniży sobie dietę do 110 zł i co miesiąc kupi sobie za to bilet.

Bierze co miesiąc 2000 zł za takie pomysły? Niech resztę przekaże np. na Caritas, a Caritas kupi bilety śmierdzielom, co zasyfiają autobusy od przystanku przy Ryskiej.

Po co 30 dniowe? Żeby było drożej?

Dzisiaj pamiętam, żeby 3 dni przed końcem miesiąca kupić następny bilet i mam z głowy. Nie pcham się w kolejkę dzień przed terminem. Jak razem zapomniałem kupić miesięczny, to kliknąłem, zdjęło mi 1,35 zł z portmonetki i zaraz kupiłem miesięczny. To nie jest problem

Dzięki Madrasowi będę musiał kupić 13 biletów miesięcznych, które będę droższe niż obecnie.

Jakim samochodem jeździ RADNY?

Niech PREZYDENT MADRAS da nam pracę i wyższe zarobki, to zapłacę nawet 110 za miesięczny jak w Olsztynie (sprawdziłem !).

Idiotyczny pomysł i jeszcze raz Madras robi z nas głupków.

Panie Madras kup 300 kilo kiełbasy, pokroj na plasterki po 1 gram i rozdaj 1 maja wszystkim 300 000 białostoczanom na Rynku Kościuszki. Każdemu starczy. Daj chociaż tyle.

To będzie prawdziwa kiełbasa wyborcza.

Uważajcie na takich Radnych, co to rozdają, najpierw wyciągając kasę z naszych kieszeni. 

#47 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 13:20

Oj, czyżby jakiś PO-wiec poczuł się dotknięty?

#48 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 16:46

Oj, czyżby jakiś PO-wiec poczuł się dotknięty?

do czytelniczki , nie sądzę że to mogło kogoś urazić , bo p. Madras , Wyszkowski , Prokop mają mieszkanców głęboki w D....... i tyle

Użytkownik Grzegorz25 edytował ten post 26 kwiecień 2014 - 16:47

#49 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 09:06

- Pasażerowie nie kupiliby - tak jak dzisiaj - 12 biletów miesięcznych, ale 11 tych 30-dniowych - przekonuje zastępca dyrektora BKM (Wyszkowski). (...)

- Musielibyśmy w jakiś sposób pokryć straty. Dziś bilet miesięczny kosztuje 80 zł. Pytanie czy mieszkańcy zgodziliby się płacić np. 100 zł za bilet 30-dniowy? - zastanawia się urzędnik.

Kosmici są zaskoczeni wyliczeniami zastępcy dyrektora BKM.

Obecnie psażer kupuje 12 biletów miesięcznych po 80 zł. To rocznie płaci:

12 x 80 zł = 960

Zdaniem Pana Wyszkowskiego po wprowadzeniu biletów 30-dniowych pasażer kupi tylko 11 biletów - o 1 bilet mniej.

Teoretyczny więc pasażer zapłaciłby 

11 x 80 zł = 880 zł za 330 dni jazdy w roku, i 35 lub 36 dni w roku by nie korzystał z BKM. Oczywiście Pan zastępca uważa, że teoretycznemu pasażerowi uda się te 35/36 dni w roku wpasować między okresy 30-dniowe. Może to i możliwe - Kosmici nie liczyli.

Zakładając, że każdemu pasażerowi to się uda, to, żeby pokryć straty tego 1 biletu miesięcznego, wyliczył cenę biletu 30-dniowego na 100 zł.

Jak to więc wyjdzie w skali roku?

11 x 100 zł = 1100 zł.

Zatem teoretyczny pasażer miałby do zapłaty

1100 zł - 960 zł = 140 zł więcej niż kupując bilet miesięczny.

I Pan Wyszkowski ma rację, że nikt nie chciałby.

Tylko dlaczego bilet ma tyle kosztować?!

Dlaczego nowa cena nie ma pokrywać tylko tej wyliczonej przez Pana różnicy 80 zł w skali roku?

A wtedy wyższa cena wyglądałaby tak:

80 zł : 11 = 7,28

Nowy bilet powinien więc kosztować 87,28 zł.

87,28 zł x 11 = 960,08 zł,

czyli tyle samo co 12 biletów miesięcznych.

#50 ~Futrzak~

~Futrzak~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:29

Może ktoś mądry mi wytłumaczy bo ja już BKM nie rozumiem. W innych miastach kupno biletu na 30 dni to żaden probrem(Patrz:Wrocław czy Gdynia, Poznań) białystok jak zawsze problem i giga strata. O co tu chodzi?

#51 Grzegorz25

Grzegorz25

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:36

Może ktoś mądry mi wytłumaczy bo ja już BKM nie rozumiem. W innych miastach kupno biletu na 30 dni to żaden probrem(Patrz:Wrocław czy Gdynia, Poznań) białystok jak zawsze problem i giga strata. O co tu chodzi?

chodzi o to że urzędasy z BKM nie słuchają propozycji pasazerów i mają ich głęboko w swoich żydowskich Du....

#52 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 12:02

Może ma znaczenie kto jest prezydentem miasta?

Wrocław - od 2002 dr Rafał Rutkiewicz - przynależność polityczna: Obywatelski Dolny Śląsk.

Gdynia - od 1998 Wojciech Szczurek - przynależność partyjna: brak.

Poznań - od 2003 Ryszard Grobelny - przynależność partyjna: brak.

Białystok - od 2006 dr hab. Tadeusz Truskolaski - przynależność partyjna: PO

#53 ~Futrzak~

~Futrzak~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 12:24

Może ma znaczenie kto jest prezydentem miasta?

Wrocław - od 2002 dr Rafał Rutkiewicz - przynależność polityczna: Obywatelski Dolny Śląsk.

Gdynia - od 1998 Wojciech Szczurek - przynależność partyjna: brak.

Poznań - od 2003 Ryszard Grobelny - przynależność partyjna: brak.

Białystok - od 2006 dr hab. Tadeusz Truskolaski - przynależność partyjna: PO

Sądzę że raczej NIE wskazując na Twój wpis. Czy pisuar jak będzie rządził tym grajdołkiem coś zmieni?, wątpię. W bstoku jest jakaś przedziwna mania utrudniania życia mieszkańcom. Wszędzie miasto jakoś tam słucha propozycji (Mogę powiedzieć na przykładzie Wrocławia gdzie mieszkałem 6 lat). Wiem że prokop jest przyspawany do stołka z tym durnym klikaniem ale dlaczego tej wielkości komunikacyjnie jest w 3 lidzie.

#54 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 12:37

Sądzę że raczej NIE wskazując na Twój wpis. Czy pisuar jak będzie rządził tym grajdołkiem coś zmieni?, wątpię. W bstoku jest jakaś przedziwna mania utrudniania życia mieszkańcom. Wszędzie miasto jakoś tam słucha propozycji (Mogę powiedzieć na przykładzie Wrocławia gdzie mieszkałem 6 lat). Wiem że prokop jest przyspawany do stołka z tym durnym klikaniem ale dlaczego tej wielkości komunikacyjnie jest w 3 lidzie.

Proszę zwrócić uwagę, że prezydenci wymienionych przez Pana miast nie są ani z PO, ani z PiS-u.

#55 ~Futrzak~

~Futrzak~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 13:29

Proszę zwrócić uwagę, że prezydenci wymienionych przez Pana miast nie są ani z PO, ani z PiS-u.

Dlatego powtórzę pytanie, czy ktoś  z pisuaru zmieni ten stan rzeczy? Powtórzę że watpię. Jesteśmy komunikacyjnie w 3 lidze. Nic sie nie zmienia, jest jak w latach 90.

#56 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 13:55

Dlatego powtórzę pytanie, czy ktoś  z pisuaru zmieni ten stan rzeczy? Powtórzę że watpię. Jesteśmy komunikacyjnie w 3 lidze. Nic sie nie zmienia, jest jak w latach 90.

Kosmici nie korzystają z pisuaru, więc nie wiedzą.

#57 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 14:07

PiS wymyślił sposób na podwyżkę biletów, a Madras ogłosił ?

W czym interesie?

Niech Madras z PiS najpierw obniży sobie dietę do 110 zł i co miesiąc kupi sobie za to bilet.

Bierze co miesiąc 2000 zł za takie pomysły? Niech resztę przekaże np. na Caritas, a Caritas kupi bilety śmierdzielom, co zasyfiają autobusy od przystanku przy Ryskiej.

Po co 30 dniowe? Żeby było drożej?

Dzisiaj pamiętam, żeby 3 dni przed końcem miesiąca kupić następny bilet i mam z głowy. Nie pcham się w kolejkę dzień przed terminem. Jak razem zapomniałem kupić miesięczny, to kliknąłem, zdjęło mi 1,35 zł z portmonetki i zaraz kupiłem miesięczny. To nie jest problem

Dzięki Madrasowi będę musiał kupić 13 biletów miesięcznych, które będę droższe niż obecnie.

Jakim samochodem jeździ RADNY?

Niech PREZYDENT MADRAS da nam pracę i wyższe zarobki, to zapłacę nawet 110 za miesięczny jak w Olsztynie (sprawdziłem !).

Idiotyczny pomysł i jeszcze raz Madras robi z nas głupków.

Panie Madras kup 300 kilo kiełbasy, pokroj na plasterki po 1 gram i rozdaj 1 maja wszystkim 300 000 białostoczanom na Rynku Kościuszki. Każdemu starczy. Daj chociaż tyle.

To będzie prawdziwa kiełbasa wyborcza.

Uważajcie na takich Radnych, co to rozdają, najpierw wyciągając kasę z naszych kieszeni. 

Te Madras chyba ci śmieci pod drzwi wyrzuca, że go tak chłoszczesz :). Wolisz mieć wybór czy go nie mieć? Tobie powinni jedynie pozwalać na zakup rocznego biletu. Nie później niż w listopadzie na następny rok. Wtedy będzie dopiero tanio :D

#58 Grzegorz25

Grzegorz25

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 14:42

Futrzak , mam do ciebie pytanko , czy we Wrocławiu też trzeba klikac przy wciadaniu ??

#59 ~Futrzak~

~Futrzak~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 15:29

Futrzak , mam do ciebie pytanko , czy we Wrocławiu też trzeba klikac przy wciadaniu ??

klikasz raz jak aktywujesz bilet. fakt że z rodzajami biletów jest tam trochę zakręcone ale do opanowania.

#60 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 15:42

Otóż to.

Chociaż TT oficialnie chyba deklarrował się jako bezpartyjny, przynajmniej jakiś czas temu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BKM, bilety, autobusy, BKM. Potrzebny bilet 30-dniow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych