Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lex~

~lex~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:31

A jak teraz można kupić bilet miesięczny w połowie miesiąca? bilet 30 dniowy rozwiązał by problem.

#22 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:32

Jeśli bilet ma być 30-dniowy to co za różnica, czy kupię go od 1.05 do 30.06 czy tez od 4.05. do 3.06. Ominę, dajmy na to, dni majowe ale za to muszę zapłacić za czerwcowe! I w ten sposób zmuszę siebie do kupowania biletów zawsze 4 każdego miesiaca. Wielu ludzi ma wypłatę 10 więc mogliby kupowac bilet w tym właśnie dniu. Uważam, że to dobra propozycja.

#23 ~tomfoto~

~tomfoto~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:36

Miesięczne i 3-miesięczne byłyby tańsze, a 30 i 90-dniowe droższe,

Jak tak wygląda podsumowanie artykułu to ja wysiadam.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:41

Do do biletów 30-dniowych 90-dniowych jestem zdecydowanie na NIE bo nie każdy miesiąc ma 30 dni a autobusami BKM jeżdżę codziennie, Lepiej byście prowadzili bilety czasowe z prawem przesiadki. Mieszkańcy dużo by zaoszczędzili pieniędzy bo np. muszę dojechać na cmentarz w Dojlidach. Dojazd ok. 35 minut Mam 3 przesiadki 1 normalny 2,80x3=8,40 a powiedzmy 40 minutowy będzie kosztować 3,50 Zysk 4,90 z biletem 40 minutowym. Proszę o tym pomyśleć drogie bkm. Nawet już nie papierowe bilety, ale żeby te bilety były z e-karty.

20 minutowe

40 minutowe

60 minutowe 

,

ZTM nie wprowadzi takich biletów, bo przyniosłoby to dla niego straty :)

#25 ~DJ Buhh~

~DJ Buhh~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:50

Pozdro z Warszawy (bilety po 100 zł, 30 dniowe, 250 zł 90 dniowe, w cenie wszystko: metro, pociągi, nocne, przewóz rowerów).

250 zł to było przed ostatnią podwyżką. No chyba że tu płacisz podatki, bo ja cały czas jednak w Białym płacę. Dla mnie 90-dniowy kosztuje teraz 280 zł.
Ja z ZTM zakończyłem "współpracę" przy poprzedniej podwyżce. Pod koniec grudnia 2012 zakodowałem na karcie 2 kontrakty 90-dniowe (2 x 220 zł) i jeździłem na nich do końca czerwca 2013. Od tamtej pory były 2 podwyżki (220->250 i 250->280), a ja sam zdecydowałem rozsławiać blachy BI na stołecznych ulicach.

W każdym innym mieście w Polsce nie ma czegoś takiego jak klikanie w autobusach, w każdym innym mieście są bilety 30-dniowe, w każdym mieście taxi ma prawo jeździć po buspasach... Nie ma się co dziwić, że później słyszymy, że Białystok to "wiocha" albo nie miasto tylko "stan umysłu".

Smutna prawda :( U nas wszystko na opak, zamiast z korzyścią dla ogółu.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:53

A co do warszawy tak jeszcze nawiązując to działają tam 42 autobusy nocne codziennie. A gdzie są nasze autobusy ?

W dodatku w cenie biletu miesięcznego.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 11:02

Jeśli bilet ma być 30-dniowy to co za różnica, czy kupię go od 1.05 do 30.06 czy tez od 4.05. do 3.06. Ominę, dajmy na to, dni majowe ale za to muszę zapłacić za czerwcowe! I w ten sposób zmuszę siebie do kupowania biletów zawsze 4 każdego miesiaca. Wielu ludzi ma wypłatę 10 więc mogliby kupowac bilet w tym właśnie dniu. Uważam, że to dobra propozycja.

Dokładnie tak. Jedną wielką bzdurą jest twierdzenie, że wychodziłoby 11 biletów w roku zamiast 12. Nie da się tak wyliczyć, aby wszystkie dni wolne ominąć. Jeżeli ktoś chciałby oszczędzać, to musiałby swój urlop planować zgodnie z upływem ważności biletu :) A i tak potem święta by wpadły w okres ważności. Ja wręcz przeciwnie - twierdzę, że to przynosi zysk dla ZKM. Teraz w ciągu roku należy kupić 12 biletów, a przy 30-dniowych ich okres ważności obejmie jedynie 360 dni - pozostaje 5 (lub 6)  dni do zapłacenia z kolejnego biletu :)

#28 ~dgd~

~dgd~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 11:11

Nie wierzę w to co przeczytałem! Wiedziałem że w BKMie pracuje banda ignorantów, ale żeby tak oficjalnie! Ten koleś powinien wylecieć z roboty, a jego pensję powinno się przeznaczyć na pokrycie kosztów wprowadzenia zmian polepszających komfort korzystania z BKM. Jego i kilku innych niepotrzebnych tam osób.

P.S. Obsługa klienta jest tam tragiczna. Jakiś czas temu musiałem udac się na Składową aby załatwić w okienku jedną kwestię związaną z moją kartą miejską. Kobieta która mnie obsługiwała nie odezwała się do mnie ani słowem. Nie mogła. Przez cały czas rozmawiała ze swoją koleżanką przez telefon o tym, że potrzebuje drabiny do domu. Umawiały się na spotkanie itd. Takie rzeczy mogą się wydarzyć tylko tam!

#29 ~Dezeb~

~Dezeb~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:15

rok ma 365 dni a czasem nawet 366(jazda co ?:D ) 365/30dni = 12 "miesięcy" i 5 dni.

Czyli chcąc korzystać przez cały rok z komunikacji muszę kupić 13 biletów( 12 jeśli mi zostanie jakiś z poprzedniego roku) a nie 11. Czasami się zdarzy że ktoś kupi kilka dni później bilet ale błędnie się zakłada że nikt nie jeździ w dni wolne. 

#30 ~red~

~red~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:33

Jeszcze do niedawna byłem ZA tą ekipą , jednak biorąc pod uwagę arogancję jaką przejawia to ugrupowanie u władzy zmieniłem całkowicie zdanie !

Faktycznie wiele się w tym mieście zmieniło na PLUS , jednak po dokładnej analizie wychodzą kwiatki . Czy zasadna była decyzja budowy centrum przesiadkowego , które wraz z kretyńskimi przejściami podziemnymi kosztowało 50 mln ? Efekt ! Mamy czołowe miejsce w ogólnopolskim konkursie na architektoniczny bubel miejski ! 

Teraz BKM . Poszło lekką ręką kilkaset milionów na autobusy ,jednak po chwilowym lansie w mediach przyszło opamiętanie - z czego to spłacać ? Rachunek ekonomiczny jest prosty , tendencja w ilości pasażerów spadkowa ! Co robimy ?!   Ano wszystko żeby tylko ludziom korzystającym z własnych aut życie upodlić . Rozszerzamy strefy płatnego pakowania , wprowadzamy buss pasy !

Prezydent z dumną w głosie obwieszcza że to rozwiązanie pro obywatelskie , ekologiczne . Mieszkańcy zamiast tkwić w korkach masowo staną w kolejkach po bilety BKM .

A TU FIGA Z MAKIEM ! :lol: Miasto wcale nie stanęło ,bo tak na prawdę ruch w nim niewielki , nie licząc 2-3h/d godzin szczytu ! Efekt - buss pasy przez 90% czasu są puste jak kasa BKM ! Więc działamy dalej ! Kolejny kredyt + dotacja z unii i podpisujemy kontrakt z SIEMENSEM .

Rozwiązanie , którego nie był zapewne przewidzieć sam Stanisław Bareja ! Sygnalizatory ,które za pośrednictwem czujników optycznych i magnetycznych regulowały ruchem w sposób prawie idealny , zamieniono na urządzenia cykliczne . Efekt - w dzień korki jak się patrzy , w nocy trzeba stawać na każdym skrzyżowaniu . Gdzie tu ekonomia , o ekologii nie wspomnę ?!

Za to rozwiązanie ktoś powinien stanąć przed plutonem egzekucyjnym !

Szanowni Państwo ! Cała ta fantasmagoria to efekt zbyt dużego mandatu zaufania ,jaki obecna ekipa otrzymała w postaci kolejnej kadencji ! Co więcej , oni są niemal pewni , że pozostaną na stołkach nadal , co wcale nie jest wykluczone ! Problem w tym , że na horyzoncie nie ma od dłuższego czasu żadnej konkurencji . Z jednej strony widzimy jak Truskolaski despotycznie tworzy sobiepaństwo ,z drugiej w pamięci mamy byłych prezydentów - Tura ,Jurgiela ,którzy to nie robili nic !   

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:04

Nie wierzę! Jak można traktować tak pasażerów? Oni są okazuje się dla BKM tylko dojna krową! Ten pan jest tak ograniczony, że nawet nie potrafił inteligentnie skłamać. Mówi wprost, ludzie robimy was w balona, płaćcie nam, i dziękujcie za to co macie, bo może być drożej.

Tak jak wielu już tu pisało, białostoczanie uciekają z autobusów, kto tylko może. Kto na rower, kto do własnego auta. Wśród pasażerów dominują emeryci, renciści i uczniowie.  

Zbliżają się wakacje, olaboga dla BKM odczuje straty!!!

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:41

A może by tak Białostoczanie zamiast kupować bilety 1-miesięczne kupowaliby bilety na faktyczny przejazd. Ciekawe co wówczas powiedziałby dyrektor BKM. Bilet jest opłatą za przejazd, a nie za poszczególne dni miesiąca. Zapewne wówczas dyrektor BKM biadoliłby, że mieszkańcy nie kupują biletów, a płacą za faktyczny przejazd a to powoduje straty dla BKM. Dlaczego posiadacz biletu 1-miesięcznego ma płacić za możliwość przejazdu, a nie faktyczny przejazd.

zawsze możesz jeździć na jednorazowych chcąc płacić za faktyczny przejazd, nikt nie zmusza do kupna miesięczego

#33 ~żyd jarek wyszkowski~

~żyd jarek wyszkowski~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 14:49

Ile razy można pisać żeby ABW,CBA zajęło się Truskolaskim,Sosną Polińskim bo to oni pozwalają Wyszkowskiemu,Prokopowi na stosowanie metod stalinowso-hitlerowskich w Białymstoku jest więcej rodzai biletów niż w Warszawie panie Prokop ten Wyszkowski kapral i handlarz z bazaru . pana Prokopa bez mydła tak jak Tur dyrektor Wróbel. Boguś zdejmij klapki z oczy i przejrzyj bo zostaniesz KOZŁEM ofiarnym

#34 ~tw"kleofas"~

~tw"kleofas"~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 15:30

Ile razy można pisać żeby ABW,CBA zajęło się Truskolaskim,Sosną Polińskim bo to oni pozwalają Wyszkowskiemu,Prokopowi na stosowanie metod stalinowso-hitlerowskich w Białymstoku jest więcej rodzai biletów niż w Warszawie panie Prokop ten Wyszkowski kapral i handlarz z bazaru . pana Prokopa bez mydła tak jak Tur dyrektor Wróbel. Boguś zdejmij klapki z oczy i przejrzyj bo zostaniesz KOZŁEM ofiarnym

Nie mozna sie nimi zajac dopoki dopoty jacus z wojtunikiem  siedza w biurze.

Zmieni sie klimat po wyborach i wejdzie nowy szef CBA to moze beda zmiany.

#35 ~emka~

~emka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 15:33

100 zł to bilet na 30 dni kosztuje w Warszawie, bez przesady z tymi cenami. 

#36 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:01

Do do biletów 30-dniowych 90-dniowych jestem zdecydowanie na NIE bo nie każdy miesiąc ma 30 dni a autobusami BKM jeżdżę codziennie, Lepiej byście prowadzili bilety czasowe z prawem przesiadki. Mieszkańcy dużo by zaoszczędzili pieniędzy bo np. muszę dojechać na cmentarz w Dojlidach. Dojazd ok. 35 minut Mam 3 przesiadki 1 normalny 2,80x3=8,40 a powiedzmy 40 minutowy będzie kosztować 3,50 Zysk 4,90 z biletem 40 minutowym. Proszę o tym pomyśleć drogie bkm. Nawet już nie papierowe bilety, ale żeby te bilety były z e-karty.

20 minutowe

40 minutowe

60 minutowe 

,

tym łajzom Wyszkowskiemu i Polinskiemu tego nie wytłumaczyć

#37 ~żyd uczciwy nie taki jak W~

~żyd uczciwy nie taki jak W~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:08

Nie mozna sie nimi zajac dopoki dopoty jacus z wojtunikiem  siedza w biurze.

Zmieni sie klimat po wyborach i wejdzie nowy szef CBA to moze beda zmiany.

Ten Wojtunik to też żyd jak go zmienią to nowy może zamontuje monitoring w UM na Składowej i wyjdą na jaw stalinowskie metody Wyszkowskiego a Prokop z żydami nie chce zadzierać bo mają na niego haki.Wyszkowski wiecznie żywy jak Lenin al do czasu żydowski wyzyskiwaczu,Lenina załatwiła Nadieżda Krupska a ciebie świnio blondynki w okularach

#38 Grzegorz25

Grzegorz25

Multikonto - Gupik, Pan Grzegorz, Suprasl, Mieszkaniec Grabówki

• Użytkownicy
  • 1961 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:11

popieram twój wpis , to jest taki MózgoJeb że świat nie widział , a w kraju Putina już dawno by na.ał w Kopalni Uranu bez żadnych zabezpieczeń.

#39 ~MaryJan~

~MaryJan~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 16:32

Kolejny PiS-owski pomysłodawca niby w interesie "ludu niepracującego miast i wsi" wymyslił idiotyzm wart tej partii. Logiczne jest, że BKM za taki bilet ustawi wyższą kwotę niz obecna i ludziki wyjdą na tym jak Zabłocki na mydle. Chłopina pieprznął jak łysy o beton, proste - 25 maja coraz blizej.

#40 ~Jośka~

~Jośka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 18:11

przeprowadziłam się z Białegostoku do  Bydgoszczy, tu są bilety i miesięczne  i 30-dniowe, oba w tej samej cenie (normalny na wszystkie linie autobusowe i tramwajowe 88 zł); dla pasażerów to wygodniejsze. a jeśli chodzi o  bzdurny argument, że ktoś zapomni kupić biletu 30-dniowego - o miesięcznym też nie wszyscy pamiętają...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: BKM, bilety, autobusy, BKM. Potrzebny bilet 30-dniow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych