Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:42

Właśnie nie zasilasz mpaya. Obciążenie karty następuje w chwili kupna biletu - a kupujesz w momencie wejścia do autobusu. Inaczej jest z parkowaniem w skycash - tam faktycznie musisz najpierw zasilić.

Niezupełnie. Możesz mieć kartę powiązaną z mpay (dla ryzykantów) lub zasilać go. Sposób obsługi należy do Ciebie. Jak chcesz udostępnić swoją kartę, to Twój wolny i swiadomy wybór.

#22 ~michu~

~michu~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:48

Pocicie się jakbyście świata nie znali. W takich zaściankowych kielcach jest już coś takiego od lat, do tego tablice świetlne na przystankach już na większości przystanków w mieście. Miasto nie całe 200 tys. miesz. i najbiedniejsze województwo polski. Nie dość że w naszym mieście chałupy w centrum miasta i kable elektryczne na słupach przeprowadzane górą to jeszcze na takie coś szkoda kasy. Co w tym mieście mamy mieć nowoczesnego i ładnego. Piękna galeria powstaje, strzelony sklep dla biedoty szkoda że biedry nie dali. Gdzie alma gdzie piotr i paweł. Zróbcie z bialegostoku radom i stolice biedronek i stokrotek ......

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:55

a parkomaty? ParkOmaty nie skontrolują opłat, wystarczyłoby żeby wciąż zatrudnieni kontrolerzy bardziej aktywnie kontrolowali i pobierali opłaty za parkowanie zmotywowani np. uzależnieniem ich zarobków od efektów pracy. 2 miliony złotych rocznie za działanie 185 parkomatów to około 1000 zł miesięcznie za 1 parkomat, zamiast 185 parkomatów możnaby stworzyć np. 100 nowych miejsc pracy dla ludzi którzy zamiast parkomatów pobieraliby opłaty i czego nie zrobią parkomaty kontrolowali strefę płatnego parkowania. Parkomaty ustawione maja być na 10 lat, czy przewidziano zmiany, unowocześnianie, np. płatności bezdotykowe kartami paypass, płatności euro, wydawanie reszty? Czemu płatności sms są droższe a nie tańsze co zachęciłoby do korzystania z nich?

#24 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:59

Marcin Szczudło z Komitetu Truskolaskiego mówi, że niewiele osób korzysta już z biletów jednorazowych.

Szkoda, że dziennikarz nie zapytał Marcina Szczudło ile biletów jednorazowych sprzedano w roku 2014.

Kosmici używają biletów papierowych jednorazowych.

Kupują w kiosku z gazetami lub w sklepie spożywczym po 10 sztuk.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 11:09

A na rauty w Branickich i latanie do Dubaju to kasy starczyło !

Głosowaliście na betonowego Tadzia to teraz macie !

#26 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 11:13

Panie Dąbowski czy jak zwał.... jestem osobą starszą i nie jestem uzależniony od komórki i nie chcę żadnych matów biletomatów dlaczego wciskacie na siłę .... i pchacie te nowinki zamiast usprawnić to co jest, przecież wiadomo że będzie to generowało wyższe koszty, czy nas na to stać ???

#27 ~ktoś dobrze poinformowany~

~ktoś dobrze poinformowany~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 11:32

Prawda jest taka, że BKM zrobi wszystko by biletomatów nie było. Z prostej przyczyny, dużo zarabiają na sprzedaży biletów przez kierowców. Jeśli ktoś uważa, że kierowcy sprzedają mało biletów jest w błędzie. Jest to przedział 120-200 sztuk miesięcznie u każdego kierowcy, a tych wszystkich jest prawie pięciuset. Pomijam linię "106", gdzie przez jedną zmianę kierowca potrafi upłynnić cały bloczek. A to za sprawą czterech stref. Normalny u kierowcy na cztery strefy to 8x1,75zł. Zostawiając przykład linii do Borsukówki i tak jest to spora sprzedaż. Prowizja dla spółek jest, ale UM i tak dobrze na tym wychodzi. Bilety w biletomacie musiałyby być w cenie "kioskowej", a więc o wiele niższej niż te u kierowców. Po majowym weekendzie będą zacierać ręce, bo bloczków pójdzie... Pogoda będzie dobra, to ludzie będą jeździć, a że placówki handlowe będą zamknięte lub czynne w innych godzinach sprzedaż będzie w autobusie. Biletomat to problem z serwisem, ktoś to musi uzupełniać, pilnować, przyjmować reklamacje, a kierowca? Ten zawsze sprzeda, dopilnuje stanu, reklamacji nie wymaga....      

#28 ~BKM Boże kopsnij mózgu~

~BKM Boże kopsnij mózgu~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:51

Jeżdżę sporadycznie autobusami , gdy muszę jednak nigdy nie mam problemu z kupnem biletu nawet w święta zawsze jakiś sklep jest otwarty można też bilet kupić wcześniej ostateczność to u kierowcy czy to tak trudno mieć bez reszty?

Wieczne narzekanie i bidulenie.

Ruszcie tym swoim mózgiem czasami.

#29 ~zdzich~

~zdzich~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:17

Policzmy: 5x3 =15, 5x4=20 Czy 15-20 biletów w ciągu roku to rzeczywiście często???

Więcej kupowałem ale jak mi zjadało do 1 zł to olewałem proceder z odyzkaniem kasy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:21

Jeżdżę sporadycznie autobusami , gdy muszę jednak nigdy nie mam problemu z kupnem biletu nawet w święta zawsze jakiś sklep jest otwarty można też bilet kupić wcześniej ostateczność to u kierowcy czy to tak trudno mieć bez reszty?

Wieczne narzekanie i bidulenie.

Ruszcie tym swoim mózgiem czasami.

widac ze jezdzisz sporadycznie autobusami bo twoja opinia nijak nie odzwierciedla rzeczywistosci

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:35

a dawniej bylo tak fajnie i prosto - kiosk Ruchu przy kazdym prawie przystanku i w kazdym bilety do kupna

i komu to przeszkadzalo

#32 ~bkm~

~bkm~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 13:38

widac ze jezdzisz sporadycznie autobusami bo twoja opinia nijak nie odzwierciedla rzeczywistosci

jakiej rzeczywistości?

#33 ~Bialostoczanin z Niemiec~

~Bialostoczanin z Niemiec~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:52

sredniowiecze to Marek Chojnowski i Bialystok.W calych Niemczech sa biletomaty na przystankach tramwajowych autobusowych w metrze i na stacjach kolejowych.

#34 ~feliks niezpopiolow~

~feliks niezpopiolow~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:09

Co wspolnego z tym artykulem ma opublikowane zdjecie mojej dziewczyny?!

#35 ~Gość56~

~Gość56~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:41

A co z parkomatami?!

#36 Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

Multikonto - Gupik, Mieszkaniec Grabówki, Grzegorz25, Suprasl

• Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:41

a dawniej bylo tak fajnie i prosto - kiosk Ruchu przy kazdym prawie przystanku i w kazdym bilety do kupna

i komu to przeszkadzalo

skoro w Biedronce na Ryskiej lub w saloniku Kolpoter,a w Galerii "Alfa" stoją automaty do sprzedaży Zdrapek to czemu nie da się postawić biletomatów na przystankach ??

#37 ~Ss~

~Ss~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:47

Feliks odczep sie od Magdy ona jest moja

#38 ~Koniecpolski~

~Koniecpolski~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:48

Może jeszcze wykałaczkomaty. Radni z PiSu wasze wymysły mogę porównać z wymysłami przedszkolaków. Robić wszystko aby przeszkadzać obecnie rządzącym, wymyślać bzdety aby zabrakło kasy w mieście, podstawiać nogę gdzie się da i punktować. Przy następnych wyborach to się przyda. Jeżeli nie chcecie współrządzić miastem to odejdźcie lub usuńcie się w cień i nie przeszkadzajcie. Wiadomo że jak w normalnym środowisku znajdzie się gnida to cały wysiłek spełza na niczym. Doskonale my wyborcy wiemy kto rządzi miastem, ile dla tego miasta zrobił, kto zrobił z Białegostoku miasto europejskiej rangi i tego nie zapomnimy. Na przestrzeni 25 lat Wy natomiast nie macie się czym pochwalić chyba że oddawaniem ziemi za darmo pod budowę kościołów, zaprzepaszczenie budowy lotniska na Krywlanach bo teren miał być przekazany kościołowi stąd pozwolenia na budowę wieżowców przy jednostce wojskowej. Za te wszystkie posługi kościół wyniósł ówczesnego prezydenta i jego małżonkę na Rycerzy Grobu Pańskiego. Proszę Was bardzo nie przeszkadzajcie i wymyślcie coś naprawdę wartościowego

#39 ~wat~

~wat~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 17:15

Po co to zdjęcie blondynki? lol

#40 ~popierający~

~popierający~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 20:18

Popieram ten pomysł :rolleyes:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fałszywa troska o pieniądze, idioci z PO, Truskolaski, odejdź wstydu oszczędź, Pieknaaaa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych