Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bilbordy :: zobacz komentowany artykuł

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~rezygnuje z pisu~

~rezygnuje z pisu~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 07:09

ja nie jestem i nie byłem ani za PIS ani za PO !!! ale te nagrody od Pani Szydło w ciągu 2 lat to nie przebiją wysokości nagród i zegarków po przez 8 lat !!! uważam ze pomimo 500+ to i tak nachapali sie z koryta dużo - no i ogromne miliardy przekazali dla Torunia, za te miliardy mogli spełnić przedwyborcze obiecanki "500 zł na każde dziecko" , no chyba że tym dzieckiem jest biznesmen w sutanie z Torunia

dokładnie TAK - a co z obietnicą ze pomogą dla frankowiczów ????????????????????? ładnie tak kłamać a potem miliardy kraść !!!!! już na was nie zagłosuje !!!!!

#62 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:12

Ch.cię obchodzi co mi przysyła ZUS i skąd "nadaję".Jesteś klasycznym platformiarskim trollem.I nie podpieraj się tym co robi Norwegia.Na pewno nie zabiera nabytych praw,jak zrobił twój ryży idol.To już wasze ostatnie podrygi.Najpierw w samorządowych będzie "odstrzał"(szczególnie tych ZSL-owskich dziwek sprzedajnych),a za dwa lata w wyborach do sejmu będziecie mieli problem z przekroczeniem progu.Możecie teraz kwiczeć(wiesz dlaczego świnie kwiczą?),szczekać ale niczego już nie zmienicie.Po prostu Polakom nie macie NIC do zaproponowanie,poza tym,"żeby było tak jak dawniej" :blink:  :unsure:  :wacko: -takie będą wasze miny....

...pewnie, że  prawusie i sprawiedliwusie nie zabierają praw nabytych np. emerytur funkcjonariuszy MO, SB a nawet żołnierzy WOP.....he,he,he,he. Podobno dzisiejsi mundurowi drżą na myśl o emeryturze bowiem można będzie ją bez problemu powiązać ze służbą przeciwko poszanowaniu konstytucji, prawda Alfonsiku?

Każda rewolucja zjada własne dzieci a prawa i sprawiedliwa rewolucja po prostu je pożre!!!!

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:49

...pewnie, że  prawusie i sprawiedliwusie nie zabierają praw nabytych np. emerytur funkcjonariuszy MO, SB a nawet żołnierzy WOP.....he,he,he,he. Podobno dzisiejsi mundurowi drżą na myśl o emeryturze bowiem można będzie ją bez problemu powiązać ze służbą przeciwko poszanowaniu konstytucji, prawda Alfonsiku?

Każda rewolucja zjada własne dzieci a prawa i sprawiedliwa rewolucja po prostu je pożre!!!!

trzeba śmieciu zacząć od tego,że sb-cja powinna mieć najniższy zasiłek dla bezrobotnych,albo i tego nie.O reszcie nie spekuluj,bo to są tylko twoje zboczone dywagacje.

#64 ~Jaga_BKS~

~Jaga_BKS~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:54

Przeproście i S.p.i.e.r.d.a.l.a.j.cie

#65 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:57

trzeba śmieciu zacząć od tego,że sb-cja powinna mieć najniższy zasiłek dla bezrobotnych,albo i tego nie.O reszcie nie spekuluj,bo to są tylko twoje zboczone dywagacje.

Alfonsiku!!!!!

...skoro napisałeś o poszanowaniu praw nabytych to ja tylko tak nieśmiało napomknąłem jak prawość i sprawiedliwość poszanowała prawa nabyte...Tak samo poszanuje też nabytą sprawiedliwość...

Aktualna sb-ecja zapewne entuzjastycznie czyta zamiar Alfonsika  dania jej zasiłu dla bezrobotnych...

A nie mówiłam, że każda rewolucja pożera swoich?

Tak, tak Alfonsiku...

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:01

Albo się przestrzega prawa, albo jest się dziewicą pokroju M. Kaczyńskiej. Darciem mordy zdradzieckiej nie ukryjesz niedostatku intelektu.

#67 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:03

Dlaczego nikt nie mówi że na bilbordy PO wydała 2 miliony i to z naszych podatków bo dostali kasę ze środków państwowych na kampanię niech za swoje malują i wieszają mnie te bilbordy nie wzruszają mam swój rozum niech PO robi tak dalej to w następnej kadencji sejmu ich nie będzie 

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:24

Dlaczego nikt nie mówi że na bilbordy PO wydała 2 miliony i to z naszych podatków bo dostali kasę ze środków państwowych na kampanię niech za swoje malują i wieszają mnie te bilbordy nie wzruszają mam swój rozum niech PO robi tak dalej to w następnej kadencji sejmu ich nie będzie

To jeszcze się oburz, że największą dotację ze środków publicznych (ok. 18,5 mln zł rocznie) otrzymał pis.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:30

Żałosna jesteś. 2 mln? Tow. Jasiński działając w strukturach dojnej zmiany, z samego Orlenu (firma jak najbardziej państwowa) wyjął 4 mln zł - czyli 2 razy tyle za co ty się oburzasz.

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:53

Alfonsiku!!!!!

...skoro napisałeś o poszanowaniu praw nabytych to ja tylko tak nieśmiało napomknąłem jak prawość i sprawiedliwość poszanowała prawa nabyte...Tak samo poszanuje też nabytą sprawiedliwość...

Aktualna sb-ecja zapewne entuzjastycznie czyta zamiar Alfonsika  dania jej zasiłu dla bezrobotnych...

A nie mówiłam, że każda rewolucja pożera swoich?

Tak, tak Alfonsiku...

Lepiej prosiaczku napisz,jakie koryto ci zabrali :D bo kwiczysz niemiłosiernie....

#71 ~mirex~

~mirex~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:22

Platforma kolejny raz strzeliła sobie w nogę. Ale oni już tak mają. Sami doili. Ludzie na leki faktycznie nie mieli. Teraz sytuacja poprawiła się radykalnie, warunki życia najuboższych są zupełnie inne a oni jakimiś "wziętymi" ale nie oznaczonymi bliżej milionami mydlą oczy. Możemy domyślać się że chodzi o dotacje, ale PO przecież nie zrezygnowała ze swojej.

#72 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:59

...nie mówi bo z tych samych (twoich i moich pieniędzy) prawość i sprawiedliwość sfinansowała bilbordy o sądach...Pamiętasz, o Marianno, prawa i sprawiedliwa panno?

#73 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 14:02

Lepiej prosiaczku napisz,jakie koryto ci zabrali :D bo kwiczysz niemiłosiernie....

Alfonsiku!!!!!

...nie zabrali!!!! I nie zabiorą he,he,he…

Kwiczę indo dlatego coby oświecić białostockie alfonsiki i białostockie budki z piwem....

Pozdrowionka!!!

Na ra!!!!

Konstytucja!!!

#74 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 14:02

Alfonsiku!!!!!

...nie zabrali!!!! I nie zabiorą he,he,he…

Kwiczę in dlatego coby oświecić białostockie alfonsiki i białostockie budki z piwem....

Pozdrowionka!!!

Na ra!!!!

Konstytucja!!!

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 15:32

Platforma kolejny raz strzeliła sobie w nogę. Ale oni już tak mają. Sami doili. Ludzie na leki faktycznie nie mieli. Teraz sytuacja poprawiła się radykalnie, warunki życia najuboższych są zupełnie inne a oni jakimiś "wziętymi" ale nie oznaczonymi bliżej milionami mydlą oczy. Możemy domyślać się że chodzi o dotacje, ale PO przecież nie zrezygnowała ze swojej.

Rozumiem ze ostatnie 3 lata w cyrku pracowałeś ,albo waliłeś wódę w piwnicy że nic nie wiesz:) z takimi ormowcami to i nie dziwne ze ten kraj wyglada jak wyglada,już niedługo hehe 

#76 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 05:45

CAŁA PRAWDA O PiS!!!!

#77 ~aspirant barowy~

~aspirant barowy~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:11

Dziś widziałem bilbord z hasłem - PiS miliony a tanich mieszkań nie ma.

To szczera prawda!

Adamowicz wie coś o tym, już nie kupi mieszkania z "upustem" 50%! Tak się porobiło.

Taka bieda, że musiał nawet pozbyć się kilku i zostały mu tylko dwa albo trzy, na razie nie może się doliczyć.

Jak żyć?

Swoją drogą to ciekawe kto ma prawa autorskie do tej idio tysznej kampanii?

#78 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:47

(…)

Swoją drogą to ciekawe kto ma prawa autorskie do tej idio tysznej kampanii?

...prawi i sprawiedliwi. Oraz wyłączność.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych