Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bilbordy :: zobacz komentowany artykuł

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:33

Wsadziliście pisuary dziesiątki tysięcy wiernych matołków na intratne stanowiska , aparatczycy jak Jurgiel doszli do władzy , rozwalając co się dało , tu hodowle koni .Kłamca wasz premier Morawiecki przypisuje sobie NEGOCJACJE Z UNIĄ które robił i owszem rozrzucając ulotki przeciw wstąpieniu katolickiej Polski do niewiernej Europy. Ten sam Morawiecki dzieli Polaków na NASZYCH i ONYCH.

ONI są fe NASI NAWET JAK KRADNĄ CACY.

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:37

Bilbordy nie zaszkodzą PiS. Prawdziwym nieszczęściem jest Żelek.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:09

Niestety, ta akcja bilbordowa jest żałosna i nie trafi do nikogo poza garstką najbardziej zajadłych kodowców. Czy po stronie opozycji naprawdę nie ma inteligentnych ludzi którzy potrafili by zaproponować coś konstruktywnego Polakom?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:23

Niestety, ta akcja bilbordowa jest żałosna i nie trafi do nikogo poza garstką najbardziej zajadłych kodowców. Czy po stronie opozycji naprawdę nie ma inteligentnych ludzi którzy potrafili by zaproponować coś konstruktywnego Polakom?

Akcja bilbordowa jest prostacka - dokładnie taka, jaką prowadził pis w 2015. Wtedy pis dotarł do skromniej inteligentnego wyborcy. Tej samej ścieżki próbuje po. Dla adresata tych plakatów ważniejsze od własnego stanu posiadania - ważniejsze, aby sąsiad miał mniej...

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:29

no to Piontkowski w koncu przyznal ze PiS wzial te miliony czy nie?

#6 ~bol~

~bol~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:34

Stety, ta akcja bilbordowa ( wydają kolosalne kwoty - od kogo ? ) to  kompromitacja " totalnej " przebierającej nóżkami do stanowisk ( zbycho , rycho, grzesio, ,....) z przed totalnej przegranej w glosowaniu  Polaków.

#7 ~Jaga_BKS~

~Jaga_BKS~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:36

Prawda boli?
Jest ból dudy?
I dobrze! Ma boleć!
Uj wam w dudę PiSiorki!

#8 ~wisa~

~wisa~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:41

no to Piontkowski w koncu przyznal ze PiS wzial te miliony czy nie?

Mnie interesuje kto wziął miliardy za rządów  PO-PSL.

#9 ~Wyklęty~

~Wyklęty~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:52

PiS się broni w jedyny znany sobie sposób.
"A bo oni byli gorsi....."
Standard. Zero merytorycznych argumentów.
Dla ciemnej masy wystarczy. Ważne żeby pińcet było na wódkę i zagrychę.

#10 ~hopa~

~hopa~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:04

PiS się broni w jedyny znany sobie sposób.
"A bo oni byli gorsi....."
Standard. Zero merytorycznych argumentów.
Dla ciemnej masy wystarczy. Ważne żeby pińcet było na wódkę i zagrychę.

wyklęty nie chce wiedzieć jakie były przekręty. Warszawska Gaz podaje szczegóły kazdego piatku.

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:21

Prawda boli?
Jest ból dudy?
I dobrze! Ma boleć!
Uj wam w dudę PiSiorki!

Zluzuj majty chłopie !!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:22

Prawosławni najgłośniej ujadają bo w końcu u władzy są normalni katoliccy ludzie, którzy nie robią z Białostoku drugiej białorusi.

#13 ~Garry~

~Garry~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:33

O Bogowie!
Ale trzeba nisko upaść żeby głosować na wybrańców szczerbatego dziada z Żoliborza.

#14 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 16:57

Po to nie jest moja bajka ale bolszewicy z sekty pis to dno dna!

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:09

Mnie interesuje kto wziął miliardy za rządów  PO-PSL.

to zaloz wlasny watek - w tym jest mowa o tym ile wzial PiS

wlasnie - ile wzial PiS?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:37

Polska za rządów PO była opresyjna wobec zwykłych obywateli i bezsilna wobec mafii. Przykład: w Knurowie POlicja strzelała do protestujących kibiców z ostrej amunicji.

Teraz dzięki rządom PiS Polska jest przyjazna zwykłym, biednym obywatelom i opresyjna wobec przedsiębiorców, mafii i innych przestępców.

Rząd PO wydawał 500 zł na ośmiorniczki, rząd PiS wydaje 500 zł na biedne dzieci.

Jeśli nie jesteś kryminalistą, pedofilem albo narkomanem to ja nie widzę powodu żeby głosować na jakąkolwiek inną partię niż Prawo i Sprawiedliwość.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:42

Polska za rządów PO była opresyjna wobec zwykłych obywateli i bezsilna wobec mafii. Przykład: w Knurowie POlicja strzelała do protestujących kibiców z ostrej amunicji.

Teraz dzięki rządom PiS Polska jest przyjazna zwykłym, biednym obywatelom i opresyjna wobec przedsiębiorców, mafii i innych przestępców.

Rząd PO wydawał 500 zł na ośmiorniczki, rząd PiS wydaje 500 zł na biedne dzieci.

Jeśli nie jesteś kryminalistą, pedofilem albo narkomanem to ja nie widzę powodu żeby głosować na jakąkolwiek inną partię niż Prawo i Sprawiedliwość.

stawianie w jednym szeregu przedsiębiorców, mafię i przestępców... no gratulacje, myślę że takie podejście jest antyreklamą PiS-u. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:48

....Jeśli nie jesteś kryminalistą, pedofilem albo narkomanem to ja nie widzę powodu żeby głosować na jakąkolwiek inną partię niż Prawo i Sprawiedliwość.</p>

Nie widzę powodu aby głosować na pis: partię o największej ilości pzpr-owkich aparatczyków w swoich szeregach, partię która zawłaszczyła m.in. majątek z której powstała spółka Srebrna.

#19 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:54

Co innego prawość i sprawiedliwość..przyjazna ci ona jest bo potrafi:

1.Walić Paralizatorem w skutego kajdankami na komisariacie policji państwowej!!!!!

2. Nieść na ręcach policji państwowej Frasyniuka Władysława w rytm piosenki "Janek Wisniewski wpadł"!!!!!

3. Przydzielać pod stołem lewe pensje urzędnikom "bo im się po prostu należały"!!!!!!

4. Budować mur antyobywatelski wokół sejmu!!!!

5. Nie drukować orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego!!!!!

6. Chronić prezydenta tak, by ten wpadł do rowu!!!!

7. Chronić premierkę tak by ta wpadła na drzewo!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 17:59

Co innego prawość i sprawiedliwość..przyjazna ci ona jest bo potrafi:

1.Walić Paralizatorem w skutego kajdankami na komisariacie policji państwowej!!!!!

2. Nieść na ręcach policji państwowej Frasyniuka Władysława w rytm piosenki "Janek Wisniewski wpadł"!!!!!

3. Przydzielać pod stołem lewe pensje urzędnikom "bo im się po prostu należały"!!!!!!

4. Budować mur antyobywatelski wokół sejmu!!!!

5. Nie drukować orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego!!!!!

6. Chronić prezydenta tak, by ten wpadł do rowu!!!!

7. Chronić premierkę tak by ta wpadła na drzewo!!!!

Masz jakieś dowody na to co piszesz czy jesteś kolejnym POwskim (ruskim) trollem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych