Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:24

Powielenie planów i pomysłów nowej pani dyrektor Teatru Dramatycznego, o których mówiła już w lipcu na łamach "Kuriera Porannego". No cóż...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:47

tylko przyklasnąć.życzę serdecznie powodzenia

#3 ~RR~

~RR~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:17

Nasz dom kultury musi się zmienić bo na dziś to skansen. Musi przyciągnąć nowych ludzi.Młodych.Zmiany sa konieczne!!!

#4 ~incognito~

~incognito~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:40

jak byli ludzie ze znajomosciami to dalo sie sciagnac nawet acid drinkers do bielska pamietacie?... bez zenady dali koncert jak dla 10razy wiekszej widowni. teraz nie ma nic :)

#5 ~sęp~

~sęp~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 23:07

Bielsk musi mieć kino,miejsce do spotkań,kawiarenkę i czytelnię.Czy to tak dużo? czy mamy być tylko sypialnią

#6 ~bielszczanka~

~bielszczanka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 00:22

To naprawdę supersympatyczna kobieta.Małam okazję ja poznac. Dom kultury ma szansę na fajny rozwój

#7 ~Dyfer~

~Dyfer~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 05:35

W Bielsku w instytucjach samorządowych taki trend zatrudniać ludzi z Białegostoku. Szpital: doktory i kierowniczki z Białegostoku, a swoje bielskowe dobre doktory pracują gdzie indziej (np znakomity dr Tymosiak, dr Sarnacka i inni). To czemu w BDK musi być inaczej? Nie bardzo się polityką interesuję ale nazwisko Bil Jaruzelski czy to nie był poseł albo radny ? Osobiście nie czuję animozji do pw Pani, ale sposób zatrudniania nieco dziwny

#8 pracoholik

pracoholik

VIP

• Użytkownicy
  • 1001 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 10:52

poproszę ten temat za rok.
wg artykułu bdk przez 2013r będzie szedł wg planu starego dyrektora/dyrektorki
po co czekać ?

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 12:24

Nasz dom kultury musi się zmienić bo na dziś to skansen. Musi przyciągnąć nowych ludzi.Młodych.Zmiany sa konieczne!!!

Po 30 latach marazmu najwyższa pora na nowych ludzi,na wiecej nowych pomysłów. Kazda zmiana to nowe oczekiwania. Może nie tylko amatorzy ludowych przyspiewek znajda tam miejsce dla siebie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 13:12

Co prawda to prawda. Zmiany w BDK są konieczne. Skansen się zrobił jak się patrzy.
Jednocześnie "zespoły" to oparcie różnych opcji politycznych. Jest o co walczyć radnym na sesjach. Każdy walczy o środki swojemu zespołowi.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 16:52

Super. Czekałam na takie zmiany w Bielsku. Za rok wracam tam mieszkać i marzy mi się żeby Bielsk Podlaski rozkwitał jako miasto i jako społeczność. Bardzo podoba mi się nowoczesność jaką chce wprowadzić Pani Dyrektor i mam nadzieję, że chachłacka/ukraińska boguojczyźniana kultura regionu będzie miała się dobrze wśród tych zmian. :) Moja mama też pochodzi z Milejczyc :) Pozdrawiam Panią Dyrektor :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:28

wszystko super, szkoda tylko, że pani dyrektor nie ma własnych pomysłów.

#13 ~bielszczanka~

~bielszczanka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:22

A gdzież tu widzisz kulturę bogoojczyźnianą kobieto. Jeden zespół? Widzisz drzazgę a nie widzisz belki. Małanka,Wasiloczki itp. Teraz będzie jeszcze więcej kultury sld czy innej lewackiej. Brawo.

#14 ~Bielszczanin~

~Bielszczanin~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:26

Białoruski Dom Kultury

#15 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 21:35

Białoruski Dom Kultury

To już batiuszka Łukaszenka kupił bielski dom

#16 ~Bez unii życie w raju.~

~Bez unii życie w raju.~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 21:40

To naprawdę supersympatyczna kobieta.Małam okazję ja poznac. Dom kultury ma szansę na fajny rozwój

A w jakim kastingu była wybrana, gdzie był organizowany czy z namaszczenia.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 22:34

dodam, że bardzo bym chciała żeby "kultura bogoojczyźniana" (cyt.z artykułu) była przez Panią Dyrektor wręcz promowana ale może nie pod nazwą kultury białoruskiej (bo to na tych terenach bielskich i okolicznych fikcja z czasów PRL-u) ale pod nazwą kultury ukraińskiej, bo ta białoruskość jaka jest w BIelsku to tylko błędna nazwa dla faktycznej mniejszości ukraińskiej :)

#18 ~smutna~

~smutna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 22:45

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie kijem to pałkoju.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 22:47

Białoruski Dom Kultury bo chyba poprzednia władza uważała się za białoruską bo chyba nie pochodzili rodem z Bielska i najbliższych okolic tylko może z Gródka, Michałowa, Siemianówki lub ich okolic :) a skusiło ich do bielska liceum białoruskie :) , które Tu powinno być ukraińskie lub po prostu polskie.

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 13:48

witam wszystkich nastawionych do siebie wrogo, reprezentujących mniejszości narodowe na ziemiach Bielsk Podlaskiego... mam pytanie które nurtuje mnie już od dłuższego czasu ale nie chciałbym żeby zostało źle odebrane, nie chcę nikogo obrazić a jedynie zaspokoić swoją ciekawość ponieważ sam jestem z mniejszości narodowej a przynajmniej tak mi się wydaje. Pytanie moje, właściwie z nurtu Fantazy brzmi: co zrobilibyście gdyby Białoruś i Ukraina napadły na polskę ? po której stronie byście stanęli ?? czy wtedy zgasły by wszelkie waśnie ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bielski dom kultury, bielsk podlaski, bil-jaruzelska, teatr dramatyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych