Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bielsk się wyludnia

bielsk podlaski

172 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 19:35

To ciekawe...

Jeden z Twoich wpisów...

"

U Kuptela? Jadłem, zdecydowanie za mało na talerzu i za drogo. 

"

#22 ~goldfish~

~goldfish~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 21:32

wspominam stare czasy gdzie w sobote chodziłem od knajpy do knajpy i szukałem gdzie jest wolne miejsce, pozniej stanbie z godzine pod elita aż bogdan wpuści.... teraz nie chodze a nawet jak juz sie zdarzy to od knapy do knajpy szukac ludzi....

bez przesady, w bielsku wcale zle sie nie zyje, kazdy porównuje zarobki w innych krajach... a ile sie wydaje? gdy by kazdy tak w bielsku jak w anglii czyli bez L4, sumiennie i to oboje rodziców to było by tu eldorado

#23 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 22 luty 2015 - 22:13

To ciekawe...

Jeden z Twoich wpisów...

"

U Kuptela? Jadłem, zdecydowanie za mało na talerzu i za drogo. 

"

o kurczę.... dożyłem się szpiegowania mojej skromnej osoby O.o 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 22:24

...

Jestem z Hajnówki i chce się dowiedzieć, gdzie te miejsca pracy są?  Ja ich nie widzę.

Użytkownik Fajko edytował ten post 23 luty 2015 - 04:03
Nie cytuj trolli.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 09:09

Jestem z Hajnówki i chce się dowiedzieć, gdzie te miejsca pracy są?  Ja ich nie widzę.

do pracy szuka ludzi Danwood, Nordhus, Uchwyty, Suempol, SPE, Maksbud, policja, Multimedia, KSB Grupa, Bank Pocztowy, pizzeria, Getin Bank, Ikea, prywatny żłobek, zakład fryzjerski i zapewne wiele innych podmiotów działających w Bielsku

nawet poszukać nie umiesz, więc nie dziwi, że nie widzisz miejsc pracy :(

a to że Bielsk się wyludnia - to dokładnie tak samo jak 95% wszystkich miast w Polsce

Użytkownik Fajko edytował ten post 23 luty 2015 - 10:16
Chodziło mu o miejsca pracy w Hajnówce. Dot. postu usuniętego.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 16:32

Kto chce w Bielsku prace znajdzie. Są i tacy którzy gdy, usłyszą w PUP mamy panu pracę - to się spocą jak pedofil w Disneylandzie bo, mu się chodzić nie chce do jakiejkolwiek.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 16:39

Wiekszosc bielszczan siedzi na stancjach i na czarno pracuje w Bialym. I mysla, ze Pana Boga za nogi złapali. Tylko słoiki od matuli i tatuli przywoza.

To tak samo z tymi słoikami jak "whutorowcy" do Bielska. Jeszcze tylko do 2020 roku będą dotacje do hektara. Wtedy takim nastąpi kryzys ekonomiczny i zobaczymy ilu będzie w stanie się utrzymać bez takiej zapomogi a, z pracy swoich rąk. Po 2020 roku Bielsk jeszcze bardziej się wyludni z tych wszystkich przyszywanych mieszczuchów. Tak przypuszczam o 1/3 "mieszkańców" - nie mylić z bielszczanami. Bielszczanie jeszcze trochę musimy się pomęczyć.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 21:51

W tym mieście życie jest jak w Auschwitz, każdy przeciw każdemu. Robię remont w mieszkaniu i wystawiłem pod śmietnikiem stary zafajdany sedes. 15 minut później idę z workiem smieci a sedesu już nie było. Ja wiem, źe na Podlasiu bieda, ludzie piją denaturat i samogon zamiast markowej wódki ale żeby kraść stary kibel, który na dodatek był w gównie? No miejsce litość.

#29 dziki dzik

dziki dzik

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 23 luty 2015 - 23:13

Widzisz jak dobrze? Nie trzeba było dzwonić do MPO

#30 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 23 luty 2015 - 23:22

Coś ty dziku podejrzanie przeźroczysty. Taki bez własnego zdania w każdym poście. Spamer? Nabijacz postów?

#31 dziki dzik

dziki dzik

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 24 luty 2015 - 00:42

Jak miałem własne zdanie to mnie kasowaliście.

Użytkownik Moderator edytował ten post 25 luty 2015 - 14:25
Bo tutaj panują zasady, nikt nikogo za darmo nie kasuje.

#32 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 24 luty 2015 - 05:32

Przyjdzie czas, pokaże. Tymczasem nie krępuj się. Koniec offtop.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:33

W tym mieście życie jest jak w Auschwitz, każdy przeciw każdemu. Robię remont w mieszkaniu i wystawiłem pod śmietnikiem stary zafajdany sedes. 15 minut później idę z workiem smieci a sedesu już nie było. Ja wiem, źe na Podlasiu bieda, ludzie piją denaturat i samogon zamiast markowej wódki ale żeby kraść stary kibel, który na dodatek był w gównie? No miejsce litość.

po co na nowy wydawac jak jeszcze ten obesrany dobry 

#34 ~w/w~

~w/w~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 21:05

A nie pomyślałeś, że może i oni piją denaturat i samogon, za to Ty mieszkasz na co dzień z zasranym kiblem, a ten na który go wymienisz bo robisz "remont" od nowa zaraz będzie zasrany ?

#35 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 14:18

wstyd wyrzucać "zasrany" kibel. Ja to zawsze po wizycie w toalecie wiem do czego służy szczotka. Ale widać nie wszyscy to wiedzą i wychodząc z kibla zostawiają "zasrany". to nieźle musiało u Ciebie walić z WC...

#36 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 25 luty 2015 - 14:28

A nie pomyślałeś, że może i oni piją denaturat i samogon, za to Ty mieszkasz na co dzień z zasranym kiblem, a ten na który go wymienisz bo robisz "remont" od nowa zaraz będzie zasrany ?

wstyd wyrzucać "zasrany" kibel. Ja to zawsze po wizycie w toalecie wiem do czego służy szczotka. Ale widać nie wszyscy to wiedzą i wychodząc z kibla zostawiają "zasrany". to nieźle musiało u Ciebie walić z WC...

Ale macie rozmach filozoficzny :lol:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 20:14

Ale macie rozmach filozoficzny :lol:

To nie jest "rozmach filozoficzny". To jest  zwykle przelewanie z pustego w prozne. Jałowa gadanina. Z Filozofia nie ma nic wspolnego.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 23:19

Wg mnie Bielsk jest w miare bogatym miastem. I bezrobocie tu chyba nie jest wielkie. Macie przeciez kilka niezle prosperujacych zakladow. A czy sie wyludnia? Niektorzy szukaja szczescia gdzie indziej, po prostu nie chca w malym miescie zyc i pracowac. Ale mysle, ze jednak Bielsk w woj. podlaskim wyroznia sie na korzysc.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 04:25

Powiat Bielski ma jedną z najmniejszych stóp bezrobocia wśród powiatów w całym województwie. Kto chce prace ma.Inna kwestia tego że, ludzie nie chcą tu żyć

#40 dziki dzik

dziki dzik

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 28 luty 2015 - 12:13

Niektórzy lubią ciasnotę na ulicy i rozpychanie się łokciami. Dlatego jadą do Warszawy i tam ledwo wiążą koniec z końcem chociaż mogliby żyć godniej tutaj. Ale natura ciągnie do tłoku.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bielsk podlaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych