Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bielsk się wyludnia

bielsk podlaski

172 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 18:17

Mam wrażenie że coraz mniej obywatela w tym miescie sobota,niedziela a na ulicy żywego ducha te dane o ludnosci około 28 tys ze spisu powszechnego to chyba z czasów prosperity tej metropolii ,wielu wyjechało tylko meldunek tu ma stąd pewnie ta liczba, co wy a to?

#2 ~ramzej~

~ramzej~
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 19:27

Witam. Mój problem polega na tym, że moja dziewczyna którą bardzo mocno kocham wyjeżdża za granice na półtora miesiąca do pracy. Sprawa jest na tyle skomplikowana, że mózg podpowiada daj dziewczynie się rozwijać, niech jedzie, zdobywa doświadczenie potrzebne na dzisiejszym rynku pracy... A serce;/ jak można się domyśleć próbuje zatrzymać ją za wszelką cenę ... Zastanawiam się z każdą minutą jak to będzie bez niej... Nie będę mógł ubrać butów kurtki i w każdej chwili pójść pojechać i ją zobaczyć ;) To trudne to w ., dla mnie bo jak na faceta w związek wkładam zbyt wiele uczuć i zaangażowania ... Może to i źle, ale jeśli jestem pewny, że kocham to tej osobie oddaje całego siebie ;) Co waszym zdaniem powinienem zrobić ;)? Ja uważam, że mimo wszystko ... powinna jechać chociaż serducho tego nie chce 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 07:20

Pojedzie i tyle ją zobaczysz!

#4 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 10:11

jak mojej ex chlopak wyjechal do Raichu na miech na zarobek to po 2 dniach już była w moim łóżeczku :)

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 10:34

Mam wrażenie że coraz mniej obywatela w tym miescie sobota,niedziela a na ulicy żywego ducha te dane o ludnosci około 28 tys ze spisu powszechnego to chyba z czasów prosperity tej metropolii ,wielu wyjechało tylko meldunek tu ma stąd pewnie ta liczba, co wy a to?

Tak niestety jest...chociaz druga strona tego medalu ze bielsk to zawistna wies, tutaj nikt nigdzie nie wychodzi bo cyt klasyka nie dam jemu zarobic. Konczy sie na kupieniu 2 piw w biedrze i siedzeniu przed TV. Zakupy internet a w najgorszym wypadku bialystok. Tu nic sie nie rozwinie i nie rozwija oprocz spozywki ( bo tego z internetu nie chce sie zamawiac). Pozdrawiam.

#6 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 21 luty 2015 - 11:35

Ja się pytam gdzie jest Kino? Gdzie jest normalna restauracja... potańczyć nawet nie ma gdzie , bo wszędzie burdel. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 11:49

Tak to jest już doprowadzone że, tu wyzwaniem staje się utrzymanie psa. Nie wspominając o rodzinie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 12:07

Ja się pytam gdzie jest Kino? Gdzie jest normalna restauracja... potańczyć nawet nie ma gdzie , bo wszędzie burdel. 

Kino bylo to przestali chodzic, bo brali kasety video z wypozyczalni.. przychodzilem na seanse gdzie bylem sam, a trzeba bylo min 5 os kto niby to utrzyma. To samo dyskoteki, restauracje.Niestety bielsk to ciemnota i buractwo, przykro mi.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 12:19

Kino bylo to przestali chodzic, bo brali kasety video z wypozyczalni.. przychodzilem na seanse gdzie bylem sam, a trzeba bylo min 5 os kto niby to utrzyma. To samo dyskoteki, restauracje.Niestety bielsk to ciemnota i buractwo, przykro mi.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Kiedy ostatnio widziałeś rodowitego bielszczanina w Bielsku w jakikolwiek dzień powszedni? Mieszczuchów została garstka a, ta cała naprzyjezdna hołota ze słomą w butach robi taką im opinię.

#10 ~Tomasz. .~

~Tomasz. .~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 12:41

Ja w kwietniu wyjeżdżam z żoną i dwójką dzieci do Kanady na stałe. Także kolejne 4 osoby mniej.

Co nas skłoniło do tego?

- słaba płaca w Polsce (pomimo dobrego wykształcenia i dobrych stanowisk w pracy)

- brak perspektyw na przyszłość w Bielsku

- dobra praca i bardzo dobra płaca w Kanadzie u nowych pracodawców

- dobre perspektywy na przyszłość w tamtejszym systemie emerytalnym

- wyluzowane i spokojne życie z podziwianiem pięknych widoków  Manitoby

- posiadamy też wizy do USA...turystyczne, ale jednak, zawsze można gdzieś się wybrać turystycznie i pozwiedzać :)

.....a tutaj w tej Polskiej zapyziałem dziurze to wiecie sami ....

Wszystko już sprzedaliśmy, pozostał tylko dom, który znajdzie nowego nabywcę w połowie marca.

Pozdrawiam, Tomasz. 

#11 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 21 luty 2015 - 13:12

Ja w kwietniu wyjeżdżam z żoną i dwójką dzieci do Kanady na stałe. Także kolejne 4 osoby mniej.

Co nas skłoniło do tego?

- słaba płaca w Polsce (pomimo dobrego wykształcenia i dobrych stanowisk w pracy)

- brak perspektyw na przyszłość w Bielsku

- dobra praca i bardzo dobra płaca w Kanadzie u nowych pracodawców

- dobre perspektywy na przyszłość w tamtejszym systemie emerytalnym

- wyluzowane i spokojne życie z podziwianiem pięknych widoków  Manitoby

- posiadamy też wizy do USA...turystyczne, ale jednak, zawsze można gdzieś się wybrać turystycznie i pozwiedzać :)

.....a tutaj w tej Polskiej zapyziałem dziurze to wiecie sami ....

Wszystko już sprzedaliśmy, pozostał tylko dom, który znajdzie nowego nabywcę w połowie marca.

Pozdrawiam, Tomasz. 

szerokiej drogi!

Użytkownik traVolta edytował ten post 21 luty 2015 - 13:55

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 13:41

Takim tekstem potwierdziles to co juz wyzej napisane. W bielsku mieszkaja same buraki.

Powodzenia chlopie w Kanadzie. Bylem jakis czas. Praca jest i to duzo abys chcial pracowac. mozesz zmieniac co tydzien, dacie rade.

Pozdrawiam. Przyglupow typu travolta nawet nie sluchaj.

#13 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 21 luty 2015 - 13:54

Takim tekstem potwierdziles to co juz wyzej napisane. W bielsku mieszkaja same buraki.

Powodzenia chlopie w Kanadzie. Bylem jakis czas. Praca jest i to duzo abys chcial pracowac. mozesz zmieniac co tydzien, dacie rade.

dziękuję ;)

#14 ~Tomasz. .~

~Tomasz. .~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 21:58

Dziękuje kolego. Już byłem tam jakiś czas, ale sam bez rodziny. Teraz jedziemy w komplecie :), także ja praktycznie bez żadnych obaw, żona już trochę gorzej ...

Pozdrawiam Cie również i powodzenia, trzymaj się  :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 17:17

Wiekszosc bielszczan siedzi na stancjach i na czarno pracuje w Bialym. I mysla, ze Pana Boga za nogi złapali. Tylko słoiki od matuli i tatuli przywoza.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 17:19

Bo ten TraVolta to jakis bezrobotny, ktory nie ma czym sie zajac, tylko trolluje

#17 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 22 luty 2015 - 17:41

ciekawe ciekawe, mów jeszcze :)

W bielsku źle się żyje? 

Rozrastają się osiedla z domami jednorodzinnymi. Samochodów przybywa ( i to coraz lepszych, luksusowych, sportowych itp ) , nie wspominam o motocyklach, których u nas w Bielsku jest również coraz więcej. Robiąc zakupy w sklepie nie raz widzę wypchane wózki po brzegi. Komu się żyje gorzej? Chyba temu, kto nie umie o siebie zadbać. Life is brutal, trzeba sobie radzić.

Ale mimo wszystko, perspektywa dobrego zarobku na zachodzie zmusza ludzi do wyjazdu. Co jak co, ale bez znajomości w Bielsku nie ma co liczyć na dobrą i płatną płacę na miejscu. Peace

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 18:48

Travolta hehe, szuka restauracji i kin w Bielsku a sam pewnie nigdzie nie chodzi a jak juz zajdzie to wszedzie zle bo za drogo i za malo. Najlepiej pelny obiad w potrojnej porcji za 4zl. Takich krzykaczy typu ooo jakby bylo to bym chodzil bylo juz wieeeeelu.

Typowy bielszczanin.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 18:51

Nawiazujac do domow jednorodzinnych, biorac pod uwage ile domow powstaje porownujac do 6 klatkowych blokow gdzie miescilo sie tyle rodzin co pewnie na 4 takich osiedlach to w zasadzie nie duzo. Wziac pod uwage cene smierdzacego mieszkania przynajmniej 30 letniego z nei malym czynszem i cene domu jednorodzinnego, tym bardziej ze wiele osob ma jakas ziemie wokol bielska po dziadkach lub rodzicach to nie blysnales.

#20 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 22 luty 2015 - 18:56

Travolta hehe, szuka restauracji i kin w Bielsku a sam pewnie nigdzie nie chodzi a jak juz zajdzie to wszedzie zle bo za drogo i za malo. Najlepiej pelny obiad w potrojnej porcji za 4zl. Takich krzykaczy typu ooo jakby bylo to bym chodzil bylo juz wieeeeelu.

Typowy bielszczanin.

Ty to napisałeś :) ja tak nie robię

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bielsk podlaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych