Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

2074 odpowiedzi w tym temacie

#1881 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 16:01

A co się dzieje w zakładzie stolarskim należącym do Bielmleku w Hajnówce. Czy tam znów coś produkują, bo pd kilku dni jest tam ruch? Opakowania do mleczarni czy mebelki do kościółka?

#1882 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 18:05

Byłam świadkiem jak dzisiaj w sklepie małżeństwo wkładało do koszyka makaron i z powrotem odkładało na półkę. Żona, mówi do męża a co będzie za 2 tygodnie jeśli bielmlek znów nie zapłaci. No właśnie. Co będzie? Ci ludzie nie mają zapłacone za 4 miesiące. Mają ogromne długi i obawę że bieżących opłat też nie otrzymają. W obliczu epidemii nie mogą zadbać o siebie, bo mleczarnia odebrała im ich oszczędności. Pozostaje im tylko życzyć zdrowia.

#1883 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 18:59

Czy pracownicy dostali wypłaty za luty?

#1884 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:00

Pieniądzi za mleko u stasia niby skarbowka

#1885 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:54

Każdy komu zależało na tym by mieć godziwe wynagrodzenie za ciężka pracę przy produkcji mleka przy dojeniu, karmieniu i komu zależało na terminowych wypłatach już dawno odszedł z tego syfu. Tak to dosadne stwierdzenie ale prawdziwe, niechaj Pan T.R. bawi się dalej ale bez moich pieniędzy , cieszę się niezmiernie że nie jestem dostawca- jednocześnie czekam cierpliwie kiedy wygaśnie moja odpowiedzialność członka mam nadzieję że w międzyczasie Spółdzielnia nie upadnie

#1886 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 22:23

Byłam świadkiem jak dzisiaj w sklepie małżeństwo wkładało do koszyka makaron i z powrotem odkładało na półkę. Żona, mówi do męża a co będzie za 2 tygodnie jeśli bielmlek znów nie zapłaci. No właśnie. Co będzie? Ci ludzie nie mają zapłacone za 4 miesiące. Mają ogromne długi i obawę że bieżących opłat też nie otrzymają. W obliczu epidemii nie mogą zadbać o siebie, bo mleczarnia odebrała im ich oszczędności. Pozostaje im tylko życzyć zdrowia.

To jest bardzo smutne, aż płakać się chce. Niech prezes się w końcu opamięta i zrozumie co robi zwykłym ludziom, których jedynym źródłem utrzymania jest wypłata za mleko i ewentualnie program rządowy czy pomoc społeczna. Jak mają żyć, jak i co dać do jedzenia dzieciom? Nie rozumiem jak można spać spokojnie, chodzić do kościoła, nie rozumiem???

#1887 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 06:52

To jest bardzo smutne, aż płakać się chce. Niech prezes się w końcu opamięta i zrozumie co robi zwykłym ludziom, których jedynym źródłem utrzymania jest wypłata za mleko i ewentualnie program rządowy czy pomoc społeczna. Jak mają żyć, jak i co dać do jedzenia dzieciom? Nie rozumiem jak można spać spokojnie, chodzić do kościoła, nie rozumiem???

Jaka pomoc społeczna? To chyba dopiero wtedy jak komornik ziemię zabierze.

#1888 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 07:00

Każdy komu zależało na tym by mieć godziwe wynagrodzenie za ciężka pracę przy produkcji mleka przy dojeniu, karmieniu i komu zależało na terminowych wypłatach już dawno odszedł z tego syfu. Tak to dosadne stwierdzenie ale prawdziwe, niechaj Pan T.R. bawi się dalej ale bez moich pieniędzy , cieszę się niezmiernie że nie jestem dostawca- jednocześnie czekam cierpliwie kiedy wygaśnie moja odpowiedzialność członka mam nadzieję że w międzyczasie Spółdzielnia nie upadnie

Pomysł że nie każdy może odejść jak mu się podoba, są sytuacje że jest się zależnym i samemu nie da się wyrwać z tego go.na.
Ja też się zastanawiam jak rolnicy którzy mogą odejść do innej spółdzielni nadal wspierają Prezesa. Gdyby nie było dostawców to by był koniec tej gehenny.

#1889 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 07:32

Czy pracownicy dostali wypłaty za luty???

#1890 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 16:10

pieniądze to w zaistniałej sytuacji pandemii może być wasz najmniejszy problem

#1891 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 20:44

Bez pieniedzy przerzyjesz super.

#1892 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 21:03

Bez pieniedzy przerzyjesz super.

oby z nimi ci się udało ,obejrzyj na yotube co się we Włoszech dzieje

#1893 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 21:12

A co płaci bo bez chleba długo nie pociagniesz

#1894 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 19:42

A co płaci bo bez chleba długo nie pociagniesz

Będzie wymiana barterowa. Pieczywo za nabiał. A tak po za tym to jeszcze może zostały piece chlebowe żeby jakiegoś zakalca spiec.

#1895 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 20:42

Będzie wymiana barterowa. Pieczywo za nabiał. A tak po za tym to jeszcze może zostały piece chlebowe żeby jakiegoś zakalca spiec.

Skoro nie płaci, nie ma na chleb a tym bardziej na obiad to może by tak zacząć stołować się u TR w domu, niech jego żona choć się wykaże;-)) dajmy kobiecie szansę. Od jutra obiady u Tadzia.

#1896 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 11:45

Witam Państwa, czy ktoś z obecnych dostawców dostał przelew za LUTY?

#1897 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 19:41

Tak ja dostałem obietnice że za tydzien bendzie płacił

#1898 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 20:08

Tak ja dostałem obietnice że za tydzien bendzie płacił

Za tydzień od kiedy? 20-go termin wymagalności F-RY.
Czyli pogłoska o kontroli u Leszczyńskiego może być prawdziwa, że nie ma przelewów.

#1899 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 20:57

Turek się zapchal chalumi i kasiorki brak to normalka przecież w bielmleku ktoś jest zdziwiony

#1900 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 21:57

A pracownicy dostali za luty wynagrodzenie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych