Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bielmlek

2074 odpowiedzi w tym temacie

#1821 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 19:29

Bielmlek wyplacił pieniacze za styczen. U mnie cena ponad 1.5. Może jest szansa że wyjdą z tego wszystkiego i zaczna stawać na nogi.

#1822 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 22:27

Jak bielmlek płacił nikt się nie interesował losem spółdzielni a jak w czerwcu jeden miesiąc było nie zapłacone za mleko i dziwne raptownie przed jesiennymi wyborami taka troska o spółdzielnie razem z politykami PSL i Panem polskim polityku Tołwińskim teraz raptownie znawcy prawa spółdzielczego na czele z panią Moniką teraz zaczynają się wybory prezydenckie i znowu się wszyscy działacze ujawniają ciekawe czemu

Antywania to..., jak myślicie kto się boi przedstawić i tylko wszystkich poucza, obraża i jest wszechwiedzący odnośnie prawa spółdzielczego, sytuacji naszej spółdzielni a nawet tego kto jest członkiem, a kto małżonkiem członka - choć tu akurat znawcą prawa rodzinnego nie jest. A dodatkowo robi wycieczki polityczne. Z kim tak właściwie dyskutujemy? Pytanie retoryczne

#1823 ~Tosiek~

~Tosiek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 05:43

Jak bielmlek płacił nikt się nie interesował losem spółdzielni a jak w czerwcu jeden miesiąc było nie zapłacone za mleko i dziwne raptownie przed jesiennymi wyborami taka troska o spółdzielnie razem z politykami PSL i Panem polskim polityku Tołwińskim teraz raptownie znawcy prawa spółdzielczego na czele z panią Moniką teraz zaczynają się wybory prezydenckie i znowu się wszyscy działacze ujawniają ciekawe czemu

Masz rację. Jak płaciliście to nikt się nie interesował bo każdy sądził ze władze wiedzą co robią i dobrze to robią, ale to była fikcja. Były kredyty to się to jako tako kręciło. Skończyło się finansowanie i zaczęło wszystko wychodzić. Los tak chciał ze zeszły się wybory, ale może to dobrze bo kolesie z PiS troszkę chyba się przestraszyli i uciszyli rolników 30 milionami. Tylko gdzie one się podziały? Sądzę żeby były sporzytkowane w sposób na co miały być to rolnicy mieli by popłacone za mleko, a tak jest jak jest. Mówisz znawcy - to pamiętaj że życie zmusza do tego aby znawca się stawać i coś robić, a nie czekać na gruszki z wierzby które obiecacie.

#1824 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 06:27

Pani Moniko pożyjemy zobaczymy a zresztą co pani to interesuje jak pani nigdy członkiem spółdzielni nie była i nie będzie chociaż pani zawsze mówiła że jest pani członkiem spółdzielni klamstwo zawsze na krótkie nogi

Mój mąż był członkiem spółdzielni i nadal odpowiada finansowo. Nie mogłabym przyjść na Walne zamiast męża ale we wszystkich innych czynnościach mogłam i mogę go reprezentować. Mogę przynosić podpisane za niego pisma i uczestniczyć w wiecach lub protestach. Bo reprezentuję kogoś z kim mam wspólnotę majątkową. Komornik zapuka do aszych drzwi, nie tylko do drzwi mojego męża. Podnoszenie argumentu o tym, że nie bylam i nie jestem członkiem spółdzielni to chyba w spółdzielni jakaś taka "nowa moda" :). Innych argumentów nie macie?

#1825 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 07:53

Mnie z panem Krzysztofem Tołwińskim proszę nie kojarzyć. Nie było mnie przy mleczarni gdy zaczął pierwszy protest. Wtedy wierzyłam, że to co mówi pan Krzysztof to bzdury. Potem jednak dotarłam do statutu i innych dokumentów. Dzwoniłam do Krajowej Rady Spoldzielczej i dopytywałam o rzeczy które były niejasne. Niestety. Wszystko przemawiało za tym, że pan Tołwiński mówił prawdę. Dopiero po tym zaangażowałam się w całą tą sprawę, bo dotyczyła ogromnych pieniędzy czyli dopłaty do 100k.

#1826 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 13:43

#1827 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 13:44

#1828 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 19:43

Aż mu słów zabrakło

#1829 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 06:33

Aż mu słów zabrakło

Te dwa komentarze wyżej bardzo wymowne.
Szkoda gadać :)

#1830 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 14:11

Jak było na rozprawie? Wie ktoś?

#1831 ~Anty wania~

~Anty wania~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 15:46

Nie zabrakło tylko jest wielki post więc odpuszczam wam żegnam

#1832 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 15:49

Jak było na rozprawie? Wie ktoś?

Leon i Monika pewnie wiedzą. No i Prezes. Ich prosić o komentarz.

#1833 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 16:51

Dyzma pewnie wszystko poustawial i pozamiatane

#1834 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 17:21

Nie zabrakło tylko jest wielki post więc odpuszczam wam żegnam

najmądrzejsza Twoja wypowiedź. AS.

#1835 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 17:23

wielki post z dużej się pisze.

#1836 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:33

Tadzio nie chce się podzielić z nami wrażeniami z sali sądowej, szkoda.

#1837 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:33

#1838 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 22:01

Bo on tylko mocny w gębie w odniesieniu do rolników.

Ciekawe czy panów dwóch największych dobrodziejów i obrońców polskich rolników dziś się razem spotkało?

#1839 ~Frajer~

~Frajer~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 15:24

Kiedy pieniądze będą?

#1840 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 16:37

Kiedy pieniądze będą?

Tadeusz obiecał, że zapłaci do końca lutego. Jutro ma ostatnią szanse na uregulowanie zobowiązań za wrzesień, październik, listopad oraz za grudzień( sa tacy co odeszli 1 stycznia i za grudzień kasy nie dostali). Potem to już tylko taczka z gnojem ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych